Jump to content

EXIT 2016


prota_

Recommended Posts

  • 2 months later...

kakav vam je bio ljudi? kako bilo na solomunu? :D

ja sam bio samo sinoć i praktično samo na areni, to je manje više sve što me zanimalo od ovoga što su doveli ove godine,uz recimo plexa, solomuna i mind against.
hotin je meni bio dobar, al sam imao utisak da je suviše suv za masu tamo, klark je jebo mater kako je ošurio, kravic oprala, karola isto. zadovoljan sam, al sam nešto u tripu da je slabiji zvuk nego prošle godine na areni

pozdrav za leška, coku nisam našao :c

 

toliko od mene idem da nestanem sad na 3 dana

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Kao što tamo negde napisah, da nisam video na RTSu najavu da će prenositi EXIT, skoro da bih i zaboravio da se EXIT uopšte održao.

Šta kažu organizatori a i utisci ljudi, koliko je bilo posetilaca, jel tradicionalno najveći broj njih bio iz britanije i tako to? :)

Link to comment
Share on other sites

ranije kad sam išao na exit glavni trip mi je bio da se prošetam po stejdževima, otkrijem neki novi bend, zablejim, itd. a sada sam ili izgubio taj elan ili bukvalno nema šta da se sluša. moj utisak je da je stranaca generalno manje nego srba i to onih koji nikad nisu bili na exitu al' ajde što nisu bili nego što prosto ne umeju da se ponašaju (da ne kažem da su mrtve šabančine sa splavova). 

ja sam bio samo u četvrtak i bilo je kul kada se sve sabere i oduzme ali celo veče mi se svelo na urban bug / happy ns / dance arena što je velika šteta. solomun mi je baš baš legao mada je bio bolji na sajmu prošle godine.

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

On ‎7‎/‎11‎/‎2016 at 6:25 PM, prota_ said:

kakav vam je bio ljudi? kako bilo na solomunu? :D

ja sam bio samo sinoć i praktično samo na areni, to je manje više sve što me zanimalo od ovoga što su doveli ove godine,uz recimo plexa, solomuna i mind against.
hotin je meni bio dobar, al sam imao utisak da je suviše suv za masu tamo, klark je jebo mater kako je ošurio, kravic oprala, karola isto. zadovoljan sam, al sam nešto u tripu da je slabiji zvuk nego prošle godine na areni

pozdrav za leška, coku nisam našao :c

 

toliko od mene idem da nestanem sad na 3 dana

Solomun je ugazio bolji set nisam cuo u skorije vreme od onoga sto je imao u Boiler Roomu sto ima 13m pregleda [:D] I dalje trazim vilicu koju sam izgubio. Kao sto si napisao Nina I don Marco  objasnili , Maceo isto bog pokidao. Sto se tice ove komercijale Vegas I ROmero koju ne slusam inace ali sam se nasao tu jer nista drugo nije bilo barem meni pa sam zablejao pola cuke katastrofa, Geta je njesra najvece sto postoji, tacno se vidi koji tip ljudi ide na njega jebena deca od 15 god. Urban bug kao i svaki put vrlo dobra zabava.Prodigy nije bio los znali su da naprze masu ali nista spec. Na kraju kad pogledam najgori Main Stage lineup ikad , jebeno svake godine ocekujem da ce da dovedu Pearl Jam a oni dovode neke idiote.

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

Jako dobar Solomun, ali je dosta bolji bio na sajmu prosle godine.

Mind Against jako los. Valjda se drugi burazer otrovao, pa je samo jedan radio, ali svakako me je ubio set.

Maceo kulturan, nista posebno.

Cattaneo i Saiz baaas fini, zatvorili set (pa i ceo taj dan) pesmom Marcus Marr - The Music, meni mozda najbolji trenutak Exita.

Da nije otkazao Hot Since 82 i da nisu Molnara stavili da zatvara Arenu, ja bi se lepo u subotu odmorio, ali ovako sam morao da idem. I kao i uvek, Molnar sjajan.

Tommy Four Seven, Dasha Rush i Antigona na No Sleepu pokazali sta je berlinski tehno.

Hawtin mozda najubedljiviji nastup. To je bilo toliko dobro, cvrsto, mocno.

Clarka se malo ne secam. :D

Nina (koja je meni bukvalno najlepsa zena na svetu i koju sam, moram da se pohvalim, spletom nekih srecnih okolnosti, upoznao taj dan na Exitu) je ODUVALA.

Carola doktorski, sa sve Funk Phenomena.


Generalni utisak je dobar. Stigao sam da cujem sve to sto sam hteo (osim Moritz Von Oswalda), ali definitivno se negde slazem sa Docom da sam izgubio tu volju da blejim po Exitu i nekako uzivam. Mislim da tome doprinosi i cinjenica da dosta vise pratim i znam tehno izvodjace, pa onda kao jurim sve njih da cujem i uopste ni ne dam sansu bilo kome drugom. Bukvalno nikoga nisam slusao ni na Main-u, ni na Fusion-u.
Sa druge strane, bilo nas je 20, pa je energija uvek bila odlicna. Imali smo i neke bleje u Hajniken kuci preko dana, tu je bazen, muzika, pivo, klopa, tako da smo punili baterije valjano.

Sad mi sledi pauza, definitivno. Toliko sam partijao poslednjih godinu dana, da mi je bukvalno sad svega preko glave.
Sledeci Exit, ako uopste odem, zamisljam sa ribom, malo Fusion, malo Rege, neki koncert i zdravo.

 

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Petak - Mind Against kao i što sam napomenuo, bzvz. Opet pokušavaju da budu Tale of Us. Maceo standardno, ništa sad ludilo seča vena bilo je skroz korektno i ništa više od toga. Možda po meni i najbolji set je b2b Cattanea i Saiza. 

Edited by lawl_

:v

Link to comment
Share on other sites

https://www.mixcloud.com/TechnoAddicts/nina-kraviz-live-at-exit-festival-novi-sad-10-jul-2016/

ovo ce se pamtiti. izgleda da niko nije ocekivao da ce se dobro pokazati, a ona ne da je oduvala, samo o njoj se i prica.

od 30. minuta krece lomljava, jos uvek se jezim

Richie je podigao lestvicu, najbolji live na kom sam ja prisustvovao :)

I treci nastup koji bi izdvojio, je Antigone na HNS. nasao sam tehno koji topi dusu a u istvo vreme boksujes kao nikada :))))

Sve u svemu, moj 10. Exit, i davno kvalitetnija muzika nije bila na urbanu hnsu i areni. 

Bring It

Link to comment
Share on other sites

Geti je jedna od najvećih svetskih foto agencija, pionir na polju digitalizacije arhivskog medijskog foto sadržaja. Uleteli su u priču mnogo posle velikih igrača, ali su pokupovali tipa pola svetske arhive i gomilu manjih agencija, usisali sve i digitalizovali.

Ako ti treba fotka Čerčila i Staljina kako cirkaju vinjak, Geti je ima.

Uporedo su radili stock i sada su po pitanju plasmana sadržaja rame uz rame sa tipa Rojtersom i AP-om.

Takođe, imaju "kerove" bukvalno na svim meridijanima i predrkan softver za traženje fotki po netu, tako da im je teško ukrasti fotke i odma rokaju penale gde je moguće to naplatiti.

E sad, oni su skoro odlučili da za nekomercijalnu upotrebu miliona i miliona njihovih fotki dozvole embedovanje, pa se oni sad najviše vide po netu.

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...