Jump to content

Delete


Recommended Posts

-Svi mecevi ce se igrati po jednu mapu osim finala gde ce se igrati bo3. 

Bolje stavi da se bo3 igra i 1/2 :)
-Nema pomeranja satnica i grupa osim ukoliko nemate dobro opravdanje. - lol :D

tlg ti je i u prvoj i u cetvrtoj grupi :)

Posle prvih grupa se formiraju druge grupe, pa dve prvoplasirane grupe idu u 1/2 ? odmah naznaci iz kojih grupa timovi formiraju te nove grupe ...ako sam ja dobro skontao :)

-Neka sve ekipe potvrde dolazak u komentar i napisu igrace koji ce igrati za njihovu ekipu. 

Isecu te kao repu potvrdjuje dolazak,samo menjamo ime ekipe u SBC (i 1 igrac se promenio, konacni lineup eeVaN, Leki, Adamnnem, Mephisto, m0k1)

i da, jel se i mape banuju po grupama ili ?

Edited by m0k1
Link to comment
Share on other sites

Slazem se sa ovim sto je napisao m0k1, polufinale se uvek igralo bo3... razumem da je vas cilj da se turnir zavrsi sto pre, ali mislim da polufinale treba da se odigra bo3, a finale da se odigra u nedelju ujutru, jer svakako polufinale ce se odigrati u kasne sate..  Btw NPGaming dolazi lineup ostaje isti (dAngerouzz, Aleeya, Nani, Wonder , Dennis)

Edited by storm88
Link to comment
Share on other sites

pazi,polufinale se svakako nece igrati pre 4h :)

nego, ako moze odgovor samo na ovo pitanje,jel se posle prvobitnih grupa formiraju nove (2 grupe sa po 4),ili se igra klasicno 1/4 ? po ovome bih rekao da se nove grupe formiraju,ali  nedostaje jos po jedan mec u satnicama :)

Link to comment
Share on other sites

Ovakav sistem grupa prvi put vidim u 1.6, elem, 3 ekipe koje su nocioci turnira su u grupi D (naravno moje misljenje) nije da sad nesto namestam ali trebalo bi promesati te ekipe. Drugo jel moze da se edituje u grupi D raspored meceva jer 2x pise team 1 vs team 5... Trece vidim da je u ekipi C slot [edit] sta je tesko zameniti ta 2 slota taj slot i jednog iz grupe D, kapiram da je to sve na organizatorima ali zar ne treba uraditi da turnir bude zanimljiviji.

I jedno pitanje za sistem grupa, ako prolaze 2 ekipe i stvaraju se 2 grupe po 4, kako idu ukrstanja grupa?

Edited by eLe
Link to comment
Share on other sites

team 1 vs team 5 16:30
team 5 vs team 1 17:30 
U svakoj grupi ti je ista greska, zasto dve iste ekipe igraju dva puta u grupi??? Sto se tice CTM-a mi bi igrali dva puta vs Resistance.

Mozete 2x vs nas, ali malo tjeze.

Edited by eLe
Link to comment
Share on other sites

pazi,polufinale se svakako nece igrati pre 4h :)

nego, ako moze odgovor samo na ovo pitanje,jel se posle prvobitnih grupa formiraju nove (2 grupe sa po 4),ili se igra klasicno 1/4 ? po ovome bih rekao da se nove grupe formiraju,ali  nedostaje jos po jedan mec u satnicama :)

Zbog cega se ti raspitujes oko polufinala i daljeg kostura posle grupa kada ni grupe neces proci ? pozz hehe

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...