Jump to content

Elder Scrolls Online Pomoc


Recommended Posts

Probao sam ga i ne svidja mi se nesto.Vise sam za hardcore igre(AION,LIneage II,Tera,WOW,FINAL FANTASY XIV samo sto se za ovde dve placa preplata) ali su to vec matore igre,a od ovih novih po meni su 95 % gluposti koje nemaju ni dodira sa mmorpg,tako da nije ni cudo sto mmorpg gubi igrace.

Edited by nenaddoca
Link to comment
Share on other sites

To sa enchantovima je pay to win, dodje neki debeli milioner i ima plave mesece a ti nista :)
Wildstar ima open world PvP na PvP serveru, instance su hardcore, treba prvo da grindas gear u 'avanturama" pa da grindas gir u "dungeon"ima +da uradis razne neke stvari da bi otkljucao raid-ove. E sada,od kada je f2p zapazio sam da se gear lakse dobija tacnije da sada pored dropa mozes i sa valutom koju dobijas kada prelazis instance da kupujes iz shopa gear umesto da juris drop(Pre je bio samo drop u instancama,a kvalitet zavisi od toga koliko ste dobro odradili instancu,tipa ako uradite sve optional questove i predjete za 30minuta instancu dobijete 2 opasna Epica, ako ne odradite optionale i dugo je prelazite,umirete i slicno dobijete neki malo jaci rare item ili tako nesto).
Sto se PvPa tice ima battleground-ova, Arena i nekih Warplot-ova(40 na 40 ako se dobro secam).

Kada se sve sabere i oduzme meni je do sada Wildstar omiljen MMORPG bas iz razloga sto je hardcore u smislu dosta su zeznute i kompleksne instance,pogotovo ako juris bolji loot, ima zanimljivih mehanika,dosta su aktivne tuce...
Sto se levela tice poprilicno je standardno questovanje,s tim sto ima odredjene doze humora dok levelujes pa se tu i tamo mozda i nasmejes. Moze i kroz PvP da se leveluje a pretpostavljam da moze i kroz instance...

A ako si vec u tom "hardcore" fazonu sto se enchantova i failova tice,uzmi neku od crafting profesija pa se zajebavaj, po principu je ako hoces bolji item, rastu sanse da ce ti failovati craft u smislu potrosices materijale i neces nista dobiti,a ako te usere dobices do jaja item...

Link to comment
Share on other sites

Svako voli drugu igru :).Meni se ne svidja a nisam rekao da je losa igra.A skoro sve igre su pravljene da bi debeli amerikanci bacali para,cak gde nema itema da se kupuje placaj powerleveling ili jednostavno kupe acaunt.Ako volis kompleksne igre probaj gw2.Pricao sam drugarima koji vec imaju expanziju i kazu da je odlicna.Mada i bez nje moze da se igra,samo sto je problem jer igra krece da bude zanimljiva tek od 80 ot lvl.

Link to comment
Share on other sites

Kupio sam ja GW2 jos pre nego sto je izasao :D 

Igrao par beti, posle toga kada je izasla igra igrao ga par dana,dosao do 45 ili 55 levela i smorio se... GW2 mi je bas casual igra, instance su mi uradjene skroz dosadno(doduse samo sam 2 probao), PvP mi je bio OK ali nije uspeo da me zadrzi... A posle toga sam uzeo Wildstar od koga nisam ocekivao nista,niti sam znao ista o njemu. Dosao sam u igru samo da bih u prvih nekoliko dana zgrindao i prodao gold i plan mi je bio da brisem igru, ali sam onda usao u prvi dungeon(tek na max levelu) i odusevio se i igrao sam svaki dan,mesec dana i i dalje sam bio fasciniran i odusevljen instancama i tada sam imao neke obaveze,nisam bio kod kuce par nedelja pa sam sigurno zaboravio i da igram i onda me pustio hype... Od tada ni 1 mmorpg nisam igrao niti se nazire bilo koji koji bih igrao umesto Wildstara... Ali dobro,ukusi su razliciti,meni te HC instance pune zanimljivih mehanika izgleda bas leze :) 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...