Jump to content

Blizzard najavljuje novu Hearthstone avanturu na BlizzConu?


kruko

Recommended Posts

Počela je nova, novembarska Hearthstone sezona, a sa njom Blizzard obično najavi i novu pozadinu koja će bidi nagrada za rank 20 u ovom mesecu. Ipak, ovoga puta to nije bio slučaj, već smo dobili kratku vest na sajtu Hearthstonea da će ovomesečna pozadina biti predstavljena na BlizzConu sledećeg vikenda, zajedno sa slikom upitnika koju vidite dole.

Naravno, ovo je dovelo do brda nagađanja oko toga šta ovo znači, i po svemu sudeći, tada ćemo videti najavu najnovijeg Hearthstone sadržaja, verovatno nove avanture, koja će nam doći, opet najverovatnije, u decembru. Ljudi oštrog oka i veterani WoW-a već su zapazili da pozadina ove slike dosta podseća na bazen Yogg-Sarona u čuvenom Ulduaru, koji takođe možete videti ispod, pa mnogi očekuju da će se sledeća avantura “vrteti” oko Ulduara i starih bogova. Drugi, pak, misle da će biti logično da vidimo Icecrown Citadel avanturu, koja deluje kao logični nastavak nakon The Grand Tournament ekspanzije, ali to bi značilo i potencijalnu Death Knight klasu, o čemu je Blizzard rekao da svakako ne razmišlja u bliskoj budućnosti.

Kao i uvek, ostaje nam samo da nagađamo, ali BlizzCon nije daleko, pa ćemo uskoro imati sve detalje pred nama. Ispod možete videti misterioznu najavu i bazen Yogg-Sarona za poređenje:

BlizzCon Hearthsotne upitnik

Yogg-Sarons pool

The post Blizzard najavljuje novu Hearthstone avanturu na BlizzConu? appeared first on KlanRUR.

[url={url}]Procitajte na sajtu[/url]

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Nije rano, čini ti se, najave sad na BlizzConu i puste u decemburu, oko Božića. To je 4 meseca od kad je izašao TGT, toliko je prošlo između svih sadržaja do sada.

Mart 2014. zvanično izašla igra

Jaul/Avgust 2014. Naxxramans (avantura)

Decembar 2014. GvG (ekspanzija)

April 2015. Blackrock Mountain ( avantura)

Avgust 2015. The Grand Tournament (ekspanzija)

Decembar 2015. Ulduar(?) (avantura)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Nema sanse da propuste da naprave Ulduar i Karahzan jer su teme odlicne, unikatne, a i ljudi su to do sada masovno trazili. Ulduar je sad na tapetu ali i Icecrown Citadel. Neki kazu da ICC ne bi moga da prodje bez death knight koncepta ali ja bas mislim drugacije - da moze da bude uvod i test za ono sto ce da sledi naredne godine. Mogu vec sad preko toga da razrade neke mehanike.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Jedva cekam preview karata, gde cemo da izhajpujemo najbeskorisniju kartu kao sto smo uradili sa Varianom :)

 

 

Daleko je Varijan od nabeskorisnije karte, samo se teško uklapa i u sadašnju metu i u klasičan control Warrior deck. Mislim da bi najbolje legao u nekom midrange Warrior buildu, koji još ne postoji, jel te :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Ne znam za vas ali posle hinta za ulduar ili cak i blage pomisli na icecrown... ovo me je ubedacilo :/   Ko su bre ovi likovi ove karte i kakve veze imaju sa warcraftom koji kuraaaac nisam igrao wow ali kontam da su i tamo neki bedni likovi ez life ez money failcon

I reject your reality and substitute my own

Link to comment
Share on other sites

Iz nekog razloga mi još niije objavio post sa vesti ovde na forumu, pošto je forum zbzbzb, ali čim se pojavi ovde, zaključaću ovaj topic, pa da taom pričamo o novoj avanturi, zato se nisam oglašavao večeras, a imam što šta da kažem o novoj avanturi :D

 

Edit evo topica, pa tu nastavimo - http://forum.klanrur.rs/topic/234940572-nova-hearthstone-avantura-–-the-league-of-explorers/

Edited by SavKe

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

  • SavKe locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...