Jump to content

The Lowest Priority


uxtx

Recommended Posts

Zasto si tako negativan, ako ce ti biti lakse ovi ljudi koje sam griefovao su dno dna dota2 communitya, psihicki slucajevi. Ovaj klip je samo radi zabave ne moras da se ljutis sto sam nekom unistio igru.

Ako je radi zabave pravi nesto takvo barem u normal matchmakingu ( iako ni tu ne bi trebalo nesto ovakvo, jer opet neko ne voli ranked ali ne zeli da mu neko usere normal samo zato sto nema "poena" za igrati ), ali ajd' da kazemo da svi entertaineri tog tipa to rade u normal matchmakingu ( silly builds etc, ili igraju u stacku od 5 u ranked ). 

Low prio je nekada mozda bio za sprdnju, ali sada sa must win partijama je sigurno hell nekim ljudima, slazem se da su vecina zasluzeno tu i da treba da pate jer su ogavni rusi koji unistavaju partije, ali mozda ima i nekog ko je tamo zato sto su ga 4 takva u party reportovala ili zato sto nije ispratio neciji suludi t3 dive u petom minutu.

Otici u low prio i jos vise ga praviti uzasnim nije nesto za pohvalu a nije ni smesno, ovakve stvari se desavaju i u normal matchmakingu, to sto to radis u low prio je jednostavno uzasno, daleko od smesnog, vidi sa kursadzijama mozda zaposljavaju.

  • Upvote (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Niste ni blizu poente i dalje. Ja sam napravio novi nalog samo za Low priority i ne znam zasto uopste kenjas da li je za pohvalu ili ne zvucis kao magarac jer je to i poenta da ako moras da pobedis i dodje ti neki konj i unisti igru iznerviraces se, poenta griefing klipova je da dobijes reakcije ljudi ako ti i dalje nije jasno ne znam sta da ti kazem. Citajuci vase komentare vidim da ste vi momci stalni posetioci Low prioritya i ovo vas direktno vredja..

Sto se tice Zyliona, kojom ti logikom razmisljas da ako se niko nije "smejao" da ne kacim i druge klipove? Ovo je nesto u cemu ja uzivam i volim da radim, ima ljudi koji takodje to gotive ako ti se ne svidja zaobidji moje postove, nisam promasio ni temu ni forum za ovakve stvari.

Link to comment
Share on other sites

Niste ni blizu poente i dalje. Ja sam napravio novi nalog samo za Low priority i ne znam zasto uopste kenjas da li je za pohvalu ili ne zvucis kao magarac jer je to i poenta da ako moras da pobedis i dodje ti neki konj i unisti igru iznerviraces se, poenta griefing klipova je da dobijes reakcije ljudi ako ti i dalje nije jasno ne znam sta da ti kazem. Citajuci vase komentare vidim da ste vi momci stalni posetioci Low prioritya i ovo vas direktno vredja..

Sto se tice Zyliona, kojom ti logikom razmisljas da ako se niko nije "smejao" da ne kacim i druge klipove? Ovo je nesto u cemu ja uzivam i volim da radim, ima ljudi koji takodje to gotive ako ti se ne svidja zaobidji moje postove, nisam promasio ni temu ni forum za ovakve stvari.

sry Freud

Link to comment
Share on other sites

Kakve veze ima griefing sa unboxingom i tutorijalima :D 
(znam sta si hteo da kazes ali nije mi to bila namera)

A sto se tice poente klipa, ja ne znam koliko ljudi ovde prate sta se desava u doti i koje su izmene. Svako ko bar na nedelju dana prati patcheve trebalo bi da skapira o cemu se radi ako ne onda je upitanju mozdana bolest.

Edited by uxtx
Link to comment
Share on other sites

Dovlaa posto si ispao fin i kulturan objasnicu ti ukratko :)  Low priority je mesto gde idu ljudi koji su reportovani, ili leavuju igre. Nekada su ljudi izlazili iz njega tako sto su fidovali drugi tim i tako bi brze zavrsili. Sada moras da pobedis partiju da bi izasao iz Lowa i ja onda namerno udjem u low i kad vidim da ima zanimljivih ljudi krenem sa pricom "Who feeds mid " sto se obicno pre govorilo i onda oni meni 2 minuta objasnjavaju da moras da pobedis i besne na mene, i njihove reakcije su uglavnom smesne.

Smesno je to sto pokusavaju da ti objasne da moras da pobedis a ti nastavljas da fidujes. Griefing je nesto sto volis ili mrzis to je sve, meni kad neko tako unisti igru ja nisam besan koliko god mi znacila pobeda, ali kad mi neko unistava konstantno rankedove u 5k sa kupljenim nalozima e to me razbesni..

Tesko je poceti sa ovakvim klipovima jer vecina ljudi ima kompleks od fidovanja i kad vide da neko unistava igre to ih nervira jer se podsvesno pronalaze u tome, to je sve sto imam da kazem uzivajte 

Edited by uxtx
Link to comment
Share on other sites

pa cekaj sad ces svaki game u low prio da radis istu stvar ? da govoris lets feed i all mid i da se pravis da ne znas za novi patch? ako vec pravis te funny klipove makar nabaci jos neke fore, posto je , bar meni, postalo vec od ovog klipa da bude malo dosadno. mislim gledao sam ti prosli klip i ovo mislim dobronamerno a ne kao flame :) ako ti je to vec acc za sprdnju idi tossuj saigrace u kule , relocate ih u vs fontanu i tako te gluposti a ne samo da ih trujes sa "all mid ,feed "dont waste time" XD

Link to comment
Share on other sites

Zylion, izbacio sam vec novi klip koji je drugog tipa i naravno ne planiram da ponavljam tu foru radim na novim stvarima sada, ja mislim da imam 2 klipa sa tom istom forom. Trudicu se u buducnosti da budu jos kvalitetniji i jedino sto me nervira je negativnost kod ljudi oko griefovanja ali dobro, to je samo pocetak. Sto se tice tossa i ostalih stvari ocigledno je da nisi gledao moje klipove jer sam radio slicne stvari, teleportovao sam se sa furionom u fontanu dok sam imao naixa u sebi i ostala sranja :D

 

Edited by uxtx
Link to comment
Share on other sites

Ja sam svoje frustove i komplekse vec izneo na istom ovom forumu u topicu za to predvidjenom. Iz nekog razloga imas potrebu da dodjes ovde da das vise od jednog odgovora na moj post, ja tu potrebu nemam, ja sam moje misljenje izneo. E sad, da ti ne bi u dilemi i neizvesnosti cekao sta cu ti ja, random lik sa interneta napisati na gejming forumu, ja odog sa ovog topika a ti ides na ignore i svi srecni, onda mozes da budes idiot a svi mi da imamo mir :)

I da, dabogda ti meni dosao nekad na mid kad mi je lep dan a imam ispod prstiju masinu koja lepo radi, cisto kompleksa radi! Poz

...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...