Jump to content

NBA 15/16


alfa

Recommended Posts

sramotno je koliko tuku OKC u celoj seriji. Nije da sam za nekog navijao pre serije, ali zbog svih silnih sudijskih grešaka na štetu OKC, pravda bi bila da dobiju šestu i odu u finale

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

0 faulova u prvoj četvrtini?

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Tekme 3 i 4 okc 37 i 40 bacanja, gsw 25 i 29. Od tih 29 fazon 6 ili 8 je bilo na hack-a-ezeli. 

Zaboravljas da je u nba nepisano pravilo da sudije navlace za domacina,  zato se i bore toliko za home court. Doduse,  jeste sudjenje katastrofalno,  al daleko da je jednostrano. Nego jbga, bila dominacija okca pa niko nece da gleda sudije.

A sto se sibanja tice, biju se bas muski, i jedni i drugi,  sto je realno do jaja. Svi kukaju mlaka liga mlaka liga,  onda pocnu muski da igraju i odjednom svi "vidi ih al biju"

Link to comment
Share on other sites

Pa kad te neko odvali 30 razlike kao slinu, to što si šutnuo 10 bacanja više nema nikakve veze. A kad se ipak lomi i završava tekma sa do 10, onda ta bacanja i faulovi imaju veću težinu. I ne bunim se ja što se biju, treba da se biju, serija je odlična, i dobar je PO, ali ipak GSW ima protekciju, a naročito Green

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ma jok, to je samo kontra argument za sibanje gsw-a xD Zapravo podrzavam to sto mu rade ;) tako su i bed bojsi celicili dzordana. Sve se poklapa!

@hajli

Pa da, ali KAD te odvali tek tad prestaje da bude bitno. Ti kriterijum moras da uspostavis na samom pocetku tekme i da ga se pridrzavas, i onda istom merom uzvratis kad se zamene strane. Ne sme da se desi situacija "e ovi ih odvalise, nije sudjenje igralo bitnu ulogu, sledecu sudimo jednako obema stranama". Jednostavno ne sme da se zanemari kriterijum retroaktivno, na osnovu ishoda tekme.
Mislim da je problem sto smo mi ovde navikli da sudjenje treba da bude fer, dok tamo i nije bas tako. Home court sve to nosi sa sobom. Sigurno se ne bore 80 utakmica zbog publike, koju realno, normalnu ima svega par ekipa. Sve je to deo "pravila", deo igre isto kao sto izgubis loptu kada izadjes u aut. Svestan si da kad odes kod nekog moras da budes "ubedljivo" bolji da bi pobedio.

Sa svim ovim u vidu, bas ne bih rekao da su zasticeni, (mozda green, bas je prso lik o.O), nego to nije moglo da ispliva jer su zapisali sami sebe.

Link to comment
Share on other sites

Suki, Ezeli se krece u bloku na gifu koji si okacio :D

Kari se na toj utakmici(4.) ispromasiovao na otvorenim sutevima za 3, na nekim zicerima na ulazima...morace da nastavi sa clutchevanjem kao u 5. utakmici da bi odrzao status koji ima iz regularnog dela. Zanima me koliko je sila jaka u njemu i da li mogu da se vrate. Voleo bih da se igra i 7. utakmica, iako mi je za nijansu simpaticniji Tander.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Suđenje je takvo kakvo je, možda malo više na štetu OKC-a sve ukupno, ali ne nešto da pravi razliku. Eventualno je Green trebao da popije ban.

Klej je iskidao, ali da se Tanderi nisu izmajmunisali na kraju (veliki broj TO u zadnjih par minuta, na rezultatskoj klackalici) verovatno bi dobili, tako da se može reći da su dobili sami sebe!

  • Upvote (+1) 1

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...