Jump to content

Internal error, request could not be serviced at this time


Sting

Recommended Posts

Kada pokusham da otvorim neki topik preko telefona u 95% slucajeva mi izbaci ovu greshku. Ostale delove sajta (ulogujem se, view new contenet, lista topika, svi podforumi) otvaram normalno bez problema. Ovo se deshava samo u slucaju da:

  • Pod listom koju mi izbaci "new content" pokusham da kliknem na zvezdicu, odnosno krug, pored topika da bih video najnoviji post
  • koristim 3G internet
  • Google chrome (samo njega i koristim na telefonu, da znam, kreten sam zbog toga)

Ako kliknem direktno na topik ili na poslednju stranu onda mi otvori topik. Sve ostale sajtove otvara normalno, kada koristim bezicnu mrezu bilo kog tipa radi normalno (izbaci mi error ako sam na 3G, ako ukljucim wireless 30 sec kasnije otvara topik bez problema). Megabajta imam koliko hocu, tako da nije ni do protoka.

Da li neko ima ideju zbog cega se ovo deshava? Pocinje da me iritira poprilicno, hocu da citam rur bez ikakvih problema na svom telefonu u shumi u kojoj nema bezicne mreze! Sloboda za RUR, sloboda za shumu i sloboda za 3G!!! i za opcija da se vide najnoviji postovi!

p.s.

hAlp please [B)]

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

neće baš biti neka pomoć ali meni se to isto događa na mobilnom kada preko beotel adsla pokušavam da otvorim neke strane sajtove tipa engadget, gizmodo etc. 

takođe mi preko onog "internet" browsera na androidu ne pravi probleme.

a nemam pojma šta bih ti predložio u ovom trenutku osim da se izloguješ i uloguješ ponovo :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...