Jump to content

Svetsko prvenstvo u Beogradu


Glly

Recommended Posts

Ovde cemo ostavljati sve informacije vezane za TWC 2015 - besplatne karte, vip karte, kada pocinje, ko dolazi i sve ostalo, takodje potrudicemo se da odgovorimo na sva pitanja ukoliko ih imate...

U nedelju 20og septembra bice otvoren drugi pult E-Fraga na kom mozete podici svoje karte za TWC 2015. Pored podele karata organizovacemo i MSi Gaming # Balkan Arenu na kojoj cete moci besplatno da ucestvujete i osvojite robne nagrade. Takodje imacete priliku da se druzite i igrate sa reprezentativcima Srbije.

 

msiarena.jpg

Edited by Glly

E-FRAG.NET

Link to comment
Share on other sites

Rezervisao sam kartu pre oko mesec dana, stigla mi je na mail poruka da sam je uspesno rezervisao. Sad me zanima, posto sam video da ljudi salju karte na kucnu adresu, gde i kome mogu da se obratim za tu uslugu, posto nisam u mogucnosti da dodjem u Bg da je preuzmem licno?

Link to comment
Share on other sites

Treba jahat onog ko je uopste i stavio kassada na bilo koju funkciju.Sta mi pricamo o tome kada nije bilo coach iza njih da im prica da ne napdaju usrano B 8 rundi za redom ako im ne ide kao T.Ovaj selektor,coach i igrac.Emi,intel,kgr i axelera su odrigrali poprilicno dobro 

7Z314FP.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...