Jump to content

Eurobasket 2015


Atomic

Recommended Posts

Francuska-Spanija, tacan rezultat?

67-64 za Francusku, mogli bi oni da spakuju Gasola i pobede!!! 

Inace, bilo je napeto u jednom trenutku sa Cesima a onda se sve prelomiloo, najbolji podatak je onaj koliko je nasa ekipa sa klupe dala poena a koliko njihova. Pun nam je tim dobrih igraca, i svako daje poene, to mi se dopada mnogoo

Edited by Atelas
Link to comment
Share on other sites

Jbt niko nista ne moze da pogodi. Pa protiv nas ako budu igrali ovako mi uzimamo. Iz jednostavnog razloga - mi dajemo 80 poena u regularnom delu i sa losom igrom. Ovi nisu dosli ni do 70. Samo da nas malkice prokenja sut za 3 cisto da ne bude ni trunke neizvesnosti :) Gasol je jedini covek medju onim cergarima. Covek igra cisto kao ni jedan spanac.

Link to comment
Share on other sites

Ono sto nas sad najvise zanima je svakako nase polufinale. Evo sta kaze FIBA s obzirom na dosadasnji ucinak ekipa. Ne znam zasto racunaju vise izgubljenih lopti kao bolje. Prvi zadatak odbrane je svakako da spreci otvorene suteve za tri poena a zatim i igru 2 na 2 Kalnietis/Maciulis sa Valanciunasom. Pored toga ne vidim da imaju neku trecu opciju osim sto imaju dobar skok u napadu. Nasa odbrana mora da dobije mec pre nego napad. Sad kad su Francuzi ispali jedini smo neporazeni na prvenstvu :) Samo jako i bez respekta, pa da se opet popisamo po cergarima u finalu i da pevamo "sad ce stoka da vas nabije". Da im vratimo za prosli sampionat.

Serbia.JPG

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Imamo daleko kompletniju klupu od oba tima i siguran sam da bi bili nadmoćni ko god da dođe u finale. Protiv Litvanije možemo da izgubimo samo ako budu imali šut za 3 preko 50%, tako da sam prilično ubeđen u prolaz, a samim tim i osvajanje turnira.

Klupa klupa i samo klupa. Nase ubedljivo najjace oruzje. Jeste da postoji bar nekoliko repki sa jacom prvom petorkom od nase, ali dzaba kad imaju po 15+ minuta praznog hoda. Jednostavno je previse da 3-4 igraca odrzavaju ritam celu tekmu. S druge strane mi ako odigramo losije, to je max jedna cetvrtina i to kad se unervoze bez razloga. Tako da momci, samo polako, bez nervoze i brzanja i ne bi trebalo da bude problema

 

Gasol jebenih 18 bacanja sutirao, rofl. Jeste predominantan, ali neki faulovi koje je dobijao su prosto smesni

 

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

ja sam pred prvenstvo lepo rekao da ce i erceg i kalina i bogdanovic i nedovic (pa cak i simon) nekoga ozbiljno da upropaste... 

moramo veceras da izguramo na suvi kvalitet... litvanci jesu kosarkaska nacija, ali neka se oni plase nas... mi smo jebeni vecinski vlasnici ove igre...

i posle tekme samo lagano i bez radovanja... to je sve normalno...

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

haha, i ja sam to razmisljao. Bas bi bilo do jaja da stavite neku kameru ako bude neizvesna zavrsnica, pa da vidimo kako izgledaju slavlje/depra. :)

Jaki su Litvanci, nema tu sta, ali bih rekao da su sanse ipak na nasoj strani, nekih 60%-40%. Cak i ako budu pogadjali za 3, valja tu dobro zatvoriti Valancijunasa, dok Javtokas mislim da ne moze da pravi ogromne probleme, premator je.

Ajmo majstori, samo hrabro!

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...