Jump to content

Gorivo na NIS-u


prota_

Recommended Posts

5 minutes ago, Dule_smor said:

How yes no, u Njemacke je vec bilo 2.5 evra pa nikom nista...a pre nepune 2 god je bio 1 evro litar

pa dobro, za nemačku viši standard viša cena, kod vas će da bude ludilo kad bude 5 evri!

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Dule_smor said:

How yes no, u Njemacke je vec bilo 2.5 evra pa nikom nista...a pre nepune 2 god je bio 1 evro litar

trpece svabe i 10 evra za litar jer im Solc kaze da tako uteruju Putinu.

7 hours ago, Lucky said:

pa dobro, za nemačku viši standard viša cena, kod vas će da bude ludilo kad bude 5 evri!

Iz opozitnog razloga se ovde nece buniti jer podrzavaju Putina.

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, mohr said:

Juce imao vozaca u Kaliforniji blizu LA-a, 8 dolara po galonu gorivo! Na istoku USA je recimo za dolar i jace manje ali je i to previse kod njih, ne zna se ko je gluplji, da li oni tamo ili mi ovde,( zna se ,mi)

haha, čekaj, pa to se izjednačilo sa nama, onda bih rekao da su def oni gluplji 🙂 

mislim, galon je nešto 3,5 - 3,7 litara, to znači da ispada 2,1$ litar, uz ovaj ojačani dolar to je praktično 2 evra 🙂

uvek je bio najmanje duplo jeftiniji.

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Jose Jimenez said:

Koliko vidim ne pali ni "sipaj u Makedoniji" fora više - dizel nekoliko dinara jeftiniji nego u Srbiji

da, da, ni u makedoniji a i u bosni, kažu ovi naši to idu tamo da i tu sad je skoro isto kao kod nas cena.

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Jose Jimenez said:

Rikverc intensifies

pricaj na srpskom, iliti: НАПЕТО К'О НА НОШИ!!!

nema frke drugari, Kragujevac za dve godine pocinje da pravi elektro fiće

  • Like +1 1
  • Haha (+1) 1

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, dovlagsi said:

Zamisli apokalipsu 2040. godine, kad oćeš da se provozaš starim benzincem koji ti bleji u garaži 😁 nema pumpi, nema servisa... ako je dvica, ideš po restoranima i moliš za staro ulje

dopada mi se apokalipsa u kojoj restorani i dalje rade :))

  • Haha (+1) 1
  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Junkie said:

Biće prelomno kad naprave auto na inat... free energy ftw 😄

perpetuum mobile

9 hours ago, Lucky said:

dopada mi se apokalipsa u kojoj restorani i dalje rade :))

na meniju zarobljeni slucajni prolaznici 

  • Like +1 1

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

Quote

 

UDRUGA malih distributera goriva najavila je zatvaranje benzinskih pumpi nakon što je vlada danas donijela novu odluku i zamrznula cijene goriva na još 14 dana. Novom se odlukom fiksiraju i veleprodajne cijene čime se, kako navode iz vlade, štite mali distributeri. Kako neslužbeno doznajemo, mali distributeri će benzinske pumpe zatvoriti u srijedu ili četvrtak.

Istaknuo je kako su nezadovoljni Vladinom odlukom jer ona predstavlja propast malih firmi.

"Zatvorit će se sigurno benzinske postaje, neke se već zatvaraju jer nemaju goriva i nemaju s čim kupiti gorivo, a kroz sljedećih par dana kad vidimo što nam ova uredba znači, očekujemo zatvaranje 240 benzinskih pumpi na teritoriju Hrvatske. Koliko će ljudi ostati bez posla u našoj brašni, što se tiče pumpaša, velik dio. Recimo da je tisuću ljudi koji direktno radi, očekujem da će 50 posto neće uspjeti naći alternativne poslove i da će morati otpuštati", dodao je Miljavac.

 

bogami, samo se centrifugom povećavaju vesti ovog tipa - protesta sve više, cene i inflacija sve na gore ide ...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

I na ostalim pupama gde sam zalazio (konkretno Lukoil, OMV i MOL), ima desetak dana sigurno.

Ono što mi je sad zent je da kupujem premium gorivo bilo gde, s obzirom da je razlika u ceni preko 20 dinara i verovatno skoro niko ne kupuje, ko zna koliko se to sranje udžibrilo u odnosu na ovo jeftinije koje se prodaje pa samo piči 😄

Osim ako nije ko u Simpsonovima gde Duff, Duff Light i Duff Dry idu iz iste pipe pa su i ovde puštali iz istog rezervoara i naplaćivali porez na budale ko se upeca.

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...