Jump to content

Gorivo na NIS-u


prota_

Recommended Posts

to je slicna prica kao i mekdonalds, kad sam na putu ceo dan i ogladnim i bole me ledja od voznje, hocu da napravim pauzu popijem kafu i pojedem nesto sto znam da je ukusno (a meni je onaj prsut mocarela paradajz odlican kad se istostira), stvarno mi nije vazno da li je 250 ili 350. a ne znam kakve to veze ima sa kljucevima. ima ljudi sto bi prodali tako da ono, bolje da dam njima nego blizardu.

Born in trust sentenced to dust born in sin come on in

Link to comment
Share on other sites

Meni je na Molu za sada dizel najbolji (sipam evo dizel), osetno motor mirnije radi i u nekim situacijama primetim da bolje povuce. Jedino sto nisam probao je omv'ov maxxmotion za njega ne mogu da komentarisem, sve ovo ostalo je manje vise isto.

Hated by some...Loved by few...Respected by all...

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Dule_smor said:

Evo jedna zanimljivost iz Nemacke, mozda Drale ili neko ima objasnjenje. Ovde cene goriva variraju na dnevnom nivou i obicno su ujutro najvece, a uvece najnize, varijacija ide cak i do 10 centi. Who was phone?

Sent from my SM-J530F using Tapatalk
 

pijaniji si uvece nego ujutro

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Gospodin said:

osetno motor mirnije radi i u nekim situacijama primetim da bolje povuce

Ja sam pre jedno mesec dana reparirao boš pumpu i od tad vuče ko blesav i s običnim dizelom. Inače je pumpa slinila od jesenas, majstor je tad bio u fazonu "nije još strašno", ali je auto bio tromiji (naročito ako je uzbrdica pa stisnem gas, trebala mu je najmanje sekunda da "konstatuje" da treba da ubrza). Sad ide ko metak, 120 evra well spent!

Edited by voodoo_
Link to comment
Share on other sites

Vudu, koja kola voziš, koje godište?

Ovo je ono, svi moji problemi sa Audijem 90 CC u suštini nepoznatog godišta, mislim da je u dozvoli bilo nešto tipa 1988, kockasta karoserija, sa unutra smeštenim 1.6 dizel motorom od golfa, mislim da nije imao turbinu @dovlagsi i sve mu je falilo, zavisi kako kad.

Edit: ovaj

https://www.autoevolution.com/cars/audi-90-b2-1979.html#aeng_audi-90-b2-1984-20-3mt-115-hp

Edited by nickwood

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

On 5/16/2018 at 6:01 PM, Dule_smor said:

Evo jedna zanimljivost iz Nemacke, mozda Drale ili neko ima objasnjenje. Ovde cene goriva variraju na dnevnom nivou i obicno su ujutro najvece, a uvece najnize, varijacija ide cak i do 10 centi. Who was phone?

Sent from my SM-J530F using Tapatalk
 

pa menjaju kad su guzve najvece, isto varira od dana u nedelji, najjeftinije je sredinom nedelje
takodje, pumpe pored autoputa su uvek najskuplje.

Link to comment
Share on other sites

On 5/16/2018 at 10:37 PM, voodoo_ said:

2004. Punto 1.3 MultiJet turbo dizel ofc

Ono što me plaši je da kad jednog dana budem uzimao nešto, to će verovatno biti turbo 1.0 benzinjara sa tri cilindra koja će da izgori na 50 hiljada, praviću ovog multidžeta od blata :(

 

pa ti nemoj da menjaš puntaća, problem ? :tf: 

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...