Jump to content

Forum 4.0 - lista traženih izmena i todo lista


Lucky

Recommended Posts

Uvek ću ti brisati postove u kojima vređaš druge i psuješ, a pride ću te i banovati ako tako nastaviš.

Uopšte nemam nameru da više sa tobom raspravljam na ovu temu.

I pošto nisi lepo video, Zwerko niti ima veze sa odlukama oko foruma niti smo mi razgovarali o tome u bilo kom pogledu.

Link to comment
Share on other sites

ne seeeerite da je zverko kupio promene na forumu? :O

[:D]

 

do juce nisam ni izvalio ovaj topik gde se cak i moje ime spominje (da li moje ime da ne bude random ili ne, nebitno) ali sam svakako i ja primetio velike razlike u poslednjih godinu dve, ako ne i vise...

ne znam sta bi bilo dobro da se uradi da se taj trend pada posecenosti foruma smanji, ali reko cisto da se i ja upisem ovde ;)

ovaj forum mi je doneo dosta poznanstava, neka ce svakako ostati i za ceo zivot i na tome sam mu vrlo zahvalan!!!

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

^ Ova tri posta iznad su upravo ono o cemu sam pricao i pravi su dokaz onoga sto sam rekao. 

zapravo su dokaz da ne znaš o čemu pričaš. 

glej buraz, svaki post ti ovde služi da se postaviš iznad svih nas i objasniš nam kakve smo mi budale, a zapravo jako često se ni ne potrudiš da upališ mozak i samo bauljaš po blatu pokušavajući da nam prikažeš tvoje superiorne sposobnosti zaključivanja. dovoljno je ono da se podgledaju tvoji postovi u true detectiveu i mr robotu i skapira se o čemu govorim. al nije to problem, bilo je i gorih ljudi na ovom forumu sa gorim tripovima, piši šta hoćeš boli me kurac. problem je kad ti neko odgovori na plitke postove u skladu sa njima i ti se onda rasplačeš kad ti stija obriše post jer ne umeš da odgovoriš bolje od vređanja pa onda još ideš po drugim topicima i tamo razlivaš suze. mislim daj ...  
tako da ono ili argumentuj svoje stavove ko čovek ili promisli pre nego što napišeš nešto kad si već toliko bistar. 

izvini laki što ti hajdžekujem topik, ali morao sam da odgovorim jer me lik uzeo na pik jer sam mu rekao da je plitak i samo bi nastavio da cmizdri.

 

Naveo sam pod 2. da se rep-uju snishodljive sarkasticne prijave. Ti si napravio snishodljivu sarkasticnu prijavu na Astorov post i dobio 3 rep-s. Ko to rep-uje ja ne mogu da shvatim ali verujem da spadaju u grupu pod 1. tvoji drugarcici koji ti repuju svaku glupost koju napises. 

To sto si se ti osetio da se ja posvaljam iznad nekog u mojim postovima moze biti zato sto jesam iznad tebe. Postovi u True Detective-u i Mr. Robotu ? Pa top kek, znaci zato sto ti wankujes na njih, niko ne sme da kaze da su mu serije vise manje sranje ? Jel sam ti time uvredio inteligenciju ? Ti pricas o plitkim postovima a samo postujes glupe sarkasticne prijave i uvrede. 

"Kad ti stija obrise post" jel ste vi najbolji drugari ? Ja sam pitao Starbak-a zasto je obrisao moj post a nije tvoj post. Starbak mi je rekao da tvoj post nije bio uvredljiv. Onda sam ja iskopirao tvoj post i postovao ga njemu, a on ga je odma obrisao. Zasto bi obrisao post ako nije bio uvredljiv ? Samim tim je pokazao koliki intergitet nosi kao moderator i da je tvoj post zaista bio uvredljiv. A najsmesnije je to sto tvoj post i dalje stoji..  

 

Ja tebe uzeo na pik ? U kojim ti iluzijama zivis ? Kada sam ja tebi ista napisao na forumu a da nije odgovor na tvoju uvredu ili snishodljiv sarkazam ? Pa procitaj sta pises. Ti si uzeo mene na pik zato sto si se pronasao prozvanim ili uvredjenim u nekom mom postu i zato sto sam ti vredjao omiljenu seriju [roflmao]

Edited by SpiRo
Link to comment
Share on other sites

verujem da spadaju u grupu pod 1. tvoji drugarcici koji ti repuju svaku glupost koju napises. 

To sto si se ti osetio da se ja posvaljam iznad nekog u mojim postovima moze biti zato sto jesam iznad tebe.

zato sto ti wankujes na njih, niko ne sme da kaze da su mu serije vise manje sranje

"Kad ti stija obrise post" jel ste vi najbolji drugari

Zasto bi obrisao post ako nije bio uvredljiv 

to je to vrhunsko zaključivanje koje te krasi kroz svaki post.

jebiga, za razliku od astore ti potpuno zaslužuješ snishodljivi sarkazam i za bolje i nisi.
i jel te vređa ovo, oćeš da editujem?

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Malo mi je problematično da shvatim šta ti @G!!! hoćeš da kažeš :) posebno ova poslednja rečenica, ali čisto da odgovorim "globalno" i tebi i @brue, nije problem da potražimo neka dodatna rešenja za forum, posebno ako postoje plug-inovi (brue, pošalji to što si našao, linkove) ali bilo kakvo budženje je problematično jer jednostavno zahteva da radimo nešto mimo standardnih featureova što posle kod upgradea napravi problem, prestane da radi itd. Plus dosta pluginova ne radi za IPB 4.x u ovom trenutku. Da ne govorimo o sigurnosnim problemima etc. No to ne znači da nismo spremni da nešto ispitamo kao opciju i vidimo da li može da se implementira, ako postoji u forumu, ili ga nije teško dodati ili nešto tome slično. Ali da pravimo neke različite klase pluseva i minuseva, ako već ne postoje kao stabilan plugin, nije isplativo rešenje, pri čemu ne mislim u finansijskom smislu.

plus i minus = manje postova, manje postova manje sadrzaja i potencijalne  duhovitosti

ver. 1. plus i minus reputacija da se resetuje vremenom (pa mozda i godisnje)

ver. 2. smanjiti znacaj reputacije time sto nece stajati zeleni ili crveni broj, vec odgovarajuca titula koja se dobija sa 100, 200, 500 etc  pozitivnih ili negativnih repova

To je cisto primer, ako ima plugin  i moze lako super, ako ne moze opet super

Napomena, subjektivno reputacija mi je totalno nebitna od samog uvodjenja, sto se mene tice radi sasvim ok i samo sa plusom

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

 

to je to vrhunsko zaključivanje koje te krasi kroz svaki post.

jebiga, za razliku od astore ti potpuno zaslužuješ snishodljivi sarkazam i za bolje i nisi.
i jel te vređa ovo, oćeš da editujem?

Znam. I da tebe krasi ne bi ti bezumne serije "sabijale". Ali kapiram da si ti u fazonu, "Nista ne razumem sta se desava u seriji ali imaju ozbiljne face tako da mora da serija sabija".  

Onako, ali dzaba da ti odgovaram kad ces plakati tati Starbak-u da mi brise post. Mora da te mnogo boli sto nema minusa. Jel te izjeda iznutra ?

 

Link to comment
Share on other sites

Uvek ću ti brisati postove u kojima vređaš druge i psuješ, a pride ću te i banovati ako tako nastaviš.

Uopšte nemam nameru da više sa tobom raspravljam na ovu temu.

I pošto nisi lepo video, Zwerko niti ima veze sa odlukama oko foruma niti smo mi razgovarali o tome u bilo kom pogledu.

Interesantno. Ako se dobro secam rekao sam da je zverko izabran da popularise nove glupe metode popularisanja rura zbog svog iskustva u jedenju govana jer se bavio politikom. Mozda mislis da je bavljenje politikom presvetla dobrociniteljska duznost ali mi se pre cini da si obrisao moj post jer sa zverkom uz kafu u redakciji smisljate genijalne planove kao sto su komjuniti menadzeri i slicno.

Banuj slobodno, rekoh lepo jos u postu gore, ostanite ti i zverko i kenjajte o glupostima do mile volje da vidimo dokle ce onda rur da dogura bez nas koji smaramo o ne gejmerskim stvarima.

I posto si obrisao uz taj prvi post mozda i najbitniji deo tog posta ponovicu ga.

Uklonjeni su minusi koji ni u jednom slucaju nisu fejlovali. Evo ovaj spiro je ocigledan primer toga, a ima ih jos dosta. Sa druge strane su ostavljeni plusevi koji ne da su mega fejlovali nego ja nemam reci ... daki je imao kilo pluseva, cela ima isto itd itd. Od starta nisam bio za uvodjenje tog sistema i ne koristim ga iz principa ali ukidanje dela koji radi, a ostavljanje ovog koji ne radi, a sve sa izjavom kako smo "mi" krivi i zvuci kao nesto sto bi srpski politicar smislio.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

na stranu ova ozbiljna diskusija

 

Jel u planu neko sređivanje proreda u tekstu da bude kao pre ili je ovaj novi layout* here to stay?

Also, tamne teme i dalje imaju crno na belom enter text panel, jel u planu prebacivanje na staro ili je i to napušteno?

 

*koji od nemila nazivam "dupli prored u okviru pasusa, jedan enter ko nekad četiri, a dva ko avion"

edit - setih se jos nečega - često kada je na poslednjoj novoj strani malo postova (tipa manje od pet) klik na "show newest post" me šalje na pretposlednju stranu iako sam već x puta bio na poslednjoj ručno sa pretposlednje...malo iritira

Edited by Kole
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...