Jump to content

Forum 4.0 - lista traženih izmena i todo lista


Lucky

Recommended Posts

18 hours ago, manson said:

Opet ne rade Tapatalk notifikacije 😞 probao log out, log in, isto 😞

@Luckyda nema nešto da se čačne sa forum strane, možda neki upgrade za taj forum plugin? 🙂 RUR nema onaj PWA mod, ili kako se već zove, da može da se normalno otvara iz browsera na telefonu, a da izgleda na nešto i bude koliko toliko pregledno? 🙂 

hm, ne verujem da je do foruma nešto kad prosto tapatalk plugin vuče priču sa svoje strane a ne forumske.

jedino ako upgradeom celog foruma ne bi došlo do neke promene.

jer mi na forumu ništa nismo menjali, tako da ako je prestalo da radi kapiram da je tapatalk nešto čačkao.

ali si u pravu za izgled foruma na mobu, apsolutno nisu prilagodili forum mobile prikazu - moram da pogledam da li ove nove verzije imaju nešto sa tim sređeno.

  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, mladenq said:

wat, ja godinama ulazim preko browsera na mobu, sve normalno:D

Ulazim i ja, ali sam izgled foruma na mobu je neprilagođen mobu, više je kao ovaj sa desktopa samo resizeovan na manji ekran. Naravno da i ja tako pristupam, ali prosto očekivao bih da naprave totalno prilagođen mobile prikaz da lakše bude ljudima da čitaju, pišu, etc etc.

  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, togFU said:

Da li samo meni forum nekako usporeno radi na telefonu, čak i zapuca na par sekundi? (samo browser, ništa taptalk ili kako već se zove app)

Prvo sam mislio da je to telefona nešto, međutim sve drugo mi normalno radi iako će telefon uskoro da proslavi 5. rođendan

meni zapravo ceo internet radi nešto sporo i to sa dve lokacije od jutros. 

možda rusi napadaju a možda i ameri, nemam pojma, pa sve računam srediće se kroz koji sat.

nije nemoguće da je _i_ do foruma odvojeni problem, ali to možemo da proverimo pa i resetujemo ruter server.

  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

ma nije do interneta lol.

nego je varijanta otvorim forum na telefonu, "kliknem" da otvorim podforum, on zakuca na 3 sekunde pa otvori... krenem da skrolujem, ne reaguje na dodir (ne skroluje), ali posle 3 sec onda ipak reaguje... popizdim i hoću da zatvorim tab, čak i to malo zakoči... a ponavljam drugi svi sajtovi rade najnormalnije sve...

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, togFU said:

ma nije do interneta lol.

nego je varijanta otvorim forum na telefonu, "kliknem" da otvorim podforum, on zakuca na 3 sekunde pa otvori... krenem da skrolujem, ne reaguje na dodir (ne skroluje), ali posle 3 sec onda ipak reaguje... popizdim i hoću da zatvorim tab, čak i to malo zakoči... a ponavljam drugi svi sajtovi rade najnormalnije sve...

hm ... nemam taj problem, ali hajde možemo preventivno resetovati server, nekad hoće da se zabaguje.

  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
14 hours ago, Dule_smor said:

Omg, jubilarnih 222 days won za mene, hvala svima na ukazanom poverenju, volim i ja vas! 😄

Meryl Streep Cheers GIF by Cosmopolitan

11 hours ago, ZOLA said:

Treba nam jos reakcija, nekad zwerko dosta spamuje pa nemam minusa za bas svaki post 😕

biće, za vikend ću da izmenjam ljudima to!

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
1 hour ago, Dule_smor said:

Laki, normalno sam stalno logovan na laptopu kod kuce u Chrome. I onda me svakih par nedelja izloguje i izbaci ovu poruku, who was phone?

Your account has been locked. Try again in 6 minutes.

to je neki "bag" koji se provlači godinama, najčešće je povezan sa browserom i ekstenzijama i nekad tipa antivirus, antimalware itd (i naravno ruter!)

tako da jedino da probaš drugi browser vidiš dal' će da se događa, možda ako imaš neki auto save pass pa je pokupio neko drugo polje sa foruma pa pokušava preko njega da te loguje itd.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...