Jump to content

UPGRADE FORUMA - danas (četvrtak) - 23.07.2015


Recommended Posts

Light teme jos rade valjano samo uske pakleno :)

Ova Dark "malo" vece avatare pokazu, a tekst font minimalan, bar kod mene.

Dark 2 kad se udje u "new content" levi navigacioni sidebar je beo gde je tekst, blago se vide radio buttons.

I da full width ako moze.

Edit: Takodje "Mark site as read" ne radi, vraca content bez promene.

 

1.thumb.png.a2995f5decfd48d30c33d4f79dc9

Edited by Katsu

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

Šibajte sve predloge, ideje i slično pa ćemo da vidimo.

Recimo tu Animate temu nije niko (skoro) koristio, nismo ni mislili da je upgradeujemo na ovu verziju.

​Ima li nade da je ubacite ?

Ili bar jos par dark tema. 

Link to comment
Share on other sites

I dalje postoji opcija 'Display Name' i radi kako treba [ok]

Edit: Ivan već napisao...Slep sam na ovim novim skinovima, ne znam gde bijem

Edit2: Bilo bi korisno ubaciti podešavanja za broj postova na stranici i slično

Edited by Boyka

Znaš me, znam te

Link to comment
Share on other sites

Nisam siguran oko bilo cega sa postovima, tipa mark as read, da li je stvarni bug ili ce se resiti kad se sve rebuilduje - posto stoji da je safe da se forum pusti cak i dok ide rebuild ali neki featureovi i stats i tako to nece raditi u potpunosti. za username pojma nemam, onda su nas lagali a ja doduse nisam jos detaljno zagnjurio u admin. postoji ideja da se ubace nove teme. ibp 4.x je dosta svez i nema puno tema, ali ce ih sigurno biti a videcemo i koliko ove mogu da se doteraju. hvala svima za feedback, kao i uvek!

Link to comment
Share on other sites

Ne znam da li je neko koristio forum sa moba, ali kucanje postova retardirano radi. Zastajkuje na svim skinovima i nemoguće je napraviti razmak između redova.

D

j

d

h

d

hdovo se dešava kada pritisnem enter pre reči, počne da je deli na po slovo. A razmaci sa kraja reču su izgeda avršili u donjem delu posta. Ñenormalno loše radi, ne mogu da kucm.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Ne znam da li je neko koristio forum sa moba, ali kucanje postova retardirano radi, zastajkuje non stopidhdbs. Edit: pokušavam da pišem sa desktop sajta na telefonu. I mema new content koliko vidim. Sori na greškama, praktično je nemoguće popraviti post. Upravo mi je dok sam ovo kucao sam iz menio veličinu fonta lol.

 

 

 

 

 

 

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

To je sve bilo sa firefoxa, sa dolphona ne mogu ni da se ulogujem. Evo kucam sad sa hroma i nema zastajkivanja.

 

Čak mogu i prored da napravim.

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Insert existing attachment mi ne radi. Na light dva mobilnoj temi ima dole neke html brljotine (title here, link here).

 

Vidite da nemi neki mobilni skin gde jedan post ne zauzima ceo ekran.

 

 

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Убаците да се добије обавештење и ко је дао минус. Поштеније је.

Овако се само добије обавештење за плус.

Edited by brue
  • Upvote (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

  • Lucky locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...