Jump to content

Svakoga dana Novi klipovi Ucimo zajedno Igramo CS:GO


Recommended Posts

Sve su to lažne optužbe, morate imati dokaz kako bi ste mogli nekog da optužite.

Inace u policiji su mi rekli da MTS mora da prijavi slučaj policiji, tako ide za velike firme. Inace MTS je prosledio moje obaveštenje iz dopisa nadležnim službama. Inače moji momci (fanovi) su pronašli instagram profil osumljičenog počonioca.

Link to comment
Share on other sites

Ja lično kao tvoj verni fan ne mogu da podnesem ovu torturu...

Dokle ćeš više da nas tizuješ ? Nikako da nam pokažeš gotove gusle od azbesta, noževe, apatinsko groblje u Unreal 4, zapošljavanje na tezgi, kviz "Internet zarada" i mnoge druge projekte na kojima marljivo radiš poslednjih 7 godina.

Razmišljam da se unsubujem na YT ukoliko ne bude nekog novog contenta uskoro.

Link to comment
Share on other sites

Ajmo krenite sa donacijom, ako hocete da snimam svakoga dana samo dva mesta su otvorena za donatore 5.54 USD otvoreno je samo dva donatora, idemo idemo...Goal je 11.08 $ idemo idemo... https://www.patreon.com/rasetocsgo

Edited by Nikolasi
Link to comment
Share on other sites

Samo zajedno možemo da uspemo: https://www.patreon.com/rasetocsgo

Prvo mi je jedan obećao da će mi plaćati 5€ mesečno, ako nastavim da snimam redovno. 5€ je 5.54 USD stavio sam dvoje samo da mogu da plate 5.54 USD kako bi ih motivisao da oni basš budu ti koji če to da urade. I našao se jedan koji je to uradio tj platio 5.54 USD i postao moj prvi patreon kao što možete da vidite. Sad sam u obevezi da snimam svaki dan u narednih mesec dana, ako hocu da dobijem tih 5.54 USD ako ne dostignem goal 11.08 USD ne snimam sledeći mesec.

 

Edited by Nikolasi
Link to comment
Share on other sites

znači, uplatimo ti 600 dinara i ti moraš da se budališeš mesec dana svaki dan?

ovo mi deluje kao ozbiljna marketing strategija.

 

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Evo ja bi' da te zaposlim ukoliko je moguće.

Pre neki dan sam se vraćao kući i napao me neki čovek ničim izazvan. Odma je krenuo da se dere na mene i pričao mi je kako je Argentina najgora zemlja na svetu, kako mi svi argentinci treba da umremo užasnom smrću. Svi moji pokušaji da ga smirim bili su uzaludni, čovek prosto nije hteo da čuje da se ne nalazi u Argentini, niti da ja nisam argentinac.

Stoga bi želeo da te angažujem da snimiš mapu na kojoj detaljno pokazuješ gde sve nije Argentina, jer ne želim da nespreman opet doživim ovako neprijatnu situaciju.

Pozdrav

Edited by Shale
Link to comment
Share on other sites

Da si ponudio da pravis neke random snimke dnevno o guslam, o apatinu, o skrnavljenju mts opreme ili neki kao video-dnevnik o sebi tako bi i nasao mozda da neko placa...al od ovih csgo snimaka neces pare izvuci za daljw 🙂

 

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...