Jump to content

Svakoga dana Novi klipovi Ucimo zajedno Igramo CS:GO


Recommended Posts

Nikolasi, uzmi neko bolje kuciste ne ide bre da meces komponente od 3000 evra u kuciste od 70 evra.

Vidi nesto ljudski uzmi da bude u fullu. Imas za dzabe pare da uzmes Ultra Tower Cooler Master Cosmos II i bog da te vidi.

Ako me pitate kako radi WD Red disk koji je predvidjen za NAS ..sastavni je deo mog HI-FI sistema koji cini WD Red 4 TB (na kojem se nalazi FLAC muzika) Sound Blaster Z i Presonus HD7 slusalice omogicuju mi da naucim da slusam muziku kako bi mogao da postanem developer.

Predpostavljam da ne znate da slusate muziku,prvo obezbedite sebi uslove za obrazovanje,pa onda polako pokusajte i sami nesto da napravite.

Ne pitamo te

76561198004335002.png

Link to comment
Share on other sites

da da to je ipak sami vrh audio opreme , pomenuta zvucna i preanus slusalice. samo da sam ranije naleteo na ovaj topic... silne pare dadoh na denon , beyer, akg a sve sto mi je trebalo je pcie zvucna i preanus sluske da bih imao sveobuhvatnu politoniju xD

Za muziku da,ali za igre ne:

https://www.youtube.com/watch?v=63BxrNuXnYg

znaci gledas review po yt i mislis da sve znas. cool story brah! keep em comin'

Daj mi skype na pm da te dodam!

:LOL:  da li smo postali internet ortaci upravo , a da ja to nisam ni izvalio?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Razmisljam, da li je isto ovako objasnio njegovom caletu i kevi da mu treba komp od 3k jura, da nauci da slusa muziku kako bi bio developer za game engine?

 

 

Ucenje,produktivnost u radu.Meni su svi  programeri i dizajneri prijatelji, a gejmeri su mi neprijatelji.

Svakom developeru su gejmeri neprijatelji..mozda ce developer biti dobar prema njima,ali to je vec druga stvar...to je samo zbog toga kako bi oni mislili da su im pirijatelji i kako bi se lozili na igrice koje developuju.

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Razmisljam, da li je isto ovako objasnio njegovom caletu i kevi da mu treba komp od 3k jura, da nauci da slusa muziku kako bi bio developer za game engine?

 

 

Ucenje,produktivnost u radu.Meni su svi  programeri i dizajneri prijatelji, a gejmeri su mi neprijatelji.

Svakom developeru su gejmeri neprijatelji..mozda ce developer biti dobar prema njima,ali to je vec druga stvar...to je samo zbog toga kako bi oni mislili da su im pirijatelji i kako bi se lozili na igrice koje developuju.

Jel ih stvarno imas ? 

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

@steva

 

decko je lagao firme da mu salju proizvode za test / review za ne znam ni ja kakav sajt. skem u nekom smislu. na benchu su takodje zakljucili da je on isti lik koji je ranije zvao ea i na prevaru izvlacio nove cd keyeve uz pricu da je dobio neispravne i onda ih prodavao. isto tako decko se ne libi da vredja koga stigne i pravi se pametan u raznim klipovima / postovima. tako da, ako je u stanju da pravi internet prevare vredne vise hiljada evra, vredja i bude bezobrazan onda je u stanju da podnese i realan opis idiotskog sadrzaja koji kaci.

Malo mi je nerealno da on sa njegovim srpskim / engleskim izjebe Asus, Gigabyte, Intel, Samsung.... Jednostavno ne zelim da verujem u tako nesto :D

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

@steva

 

decko je lagao firme da mu salju proizvode za test / review za ne znam ni ja kakav sajt. skem u nekom smislu. na benchu su takodje zakljucili da je on isti lik koji je ranije zvao ea i na prevaru izvlacio nove cd keyeve uz pricu da je dobio neispravne i onda ih prodavao. isto tako decko se ne libi da vredja koga stigne i pravi se pametan u raznim klipovima / postovima. tako da, ako je u stanju da pravi internet prevare vredne vise hiljada evra, vredja i bude bezobrazan onda je u stanju da podnese i realan opis idiotskog sadrzaja koji kaci.

Malo mi je nerealno da on sa njegovim srpskim / engleskim izjebe Asus, Gigabyte, Intel, Samsung.... Jednostavno ne zelim da verujem u tako nesto :D

Ne postoji ni teoretska mogucnost za tako nesto :)

There are 2 rules in a successful life: 1. Don't tell people everything you know

zolaeveo3reqjl4_zps6bce0689.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Jedan moj prijatelj radi za jednu kompaniju koja ima racunarske komponente za afilate..ja sam ga upoznao preko interneta,znamo se jedno vec 4-5 godna.Zjedno smo saradjivali oko internet zarade i jos uvek saradjujemo.

Samostalno ne mozes nista da uradis,dobro je uvek da imas pomoc prijatelja.

Zato vam i preporucujem da radite ovo sto sam i ja sad poceo,ali potrebno je da ste ceo dan za racunarom i da nemate prijatelje u realnom zivotu kao ni devojku,zenu...jer su to obicno stvari koje vas sprecavaju da konstantno pravite neke promene.Cak i o svojim roditeljima morate imati lose misljenje kako bi ste jednostavno bili izolovani od njih.Tek kada sve te uslove ispunite,onda mozete da budete ozbiljni ljudi.

Edited by Nikolasi
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...