Jump to content

Svakoga dana Novi klipovi Ucimo zajedno Igramo CS:GO


Recommended Posts

btw ja ga nisam prozivao za izgled, više sam hteo da odgovorim na pejin post sa ovom "o rly?" maskom. Ali da, sve i da jesam, opet ne bi trebala da me grize savest jer on proziva Nikolasija na isti način.

Sad se kajem što sam uopšte postovao na ovom topicu, možda će da me pronađe neko i upozna sa mrakom. jer - oni su anonimusi.

Link to comment
Share on other sites

btw ja ga nisam prozivao za izgled, više sam hteo da odgovorim na pejin post sa ovom "o rly?" maskom. Ali da, sve i da jesam, opet ne bi trebala da me grize savest jer on proziva Nikolasija na isti način.

Sad se kajem što sam uopšte postovao na ovom topicu, možda će da me pronađe neko i upozna sa mrakom. jer - oni su anonimusi.

Ja ne prozivam nikog za izgled vec je lik jebeno lud ne mora da znaci da je on poremecen nigde to ne pise lik sam sebe tako pretstavlja u svakom mogucem klipu  i postu a istina je da ljudima u Srbiji treba jedna nuklearna i iskreno se nadam da ce nas ponovo bombardovati :) 

Link to comment
Share on other sites

Promasili ste koncept svi! On je obukao RUR majicu i stavio anonimus masku i niste se zapitali zasto?!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pa stvar je jasna, hoce da oljaga forum, da se ovde skupljaju hakeri i ostali internetski uzurpatori. Hoce da navuce istrazne organe na vrat adminisratorima i clanovima foruma. Eto, tako je bilo...

Edited by ZOOM_
  • Upvote (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Promasili ste koncept svi! On je obukao RUR majicu i stavio anonimus masku i niste se zapitali zasto?!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pa stvar je jasna, hoce da oljaga forum, da se ovde skupljaju hakeri i ostali internetski uzurpatori. Hoce da navuce istrazne organe na vrat adminisratorima i clanovima foruma. Eto, tako je bilo...

Obirsi te mi account provalio me je .

Edited by Specter7
Link to comment
Share on other sites

da da to je ipak sami vrh audio opreme , pomenuta zvucna i preanus slusalice. samo da sam ranije naleteo na ovaj topic... silne pare dadoh na denon , beyer, akg a sve sto mi je trebalo je pcie zvucna i preanus sluske da bih imao sveobuhvatnu politoniju xD

Za muziku da,ali za igre ne:

https://www.youtube.com/watch?v=63BxrNuXnYg

znaci gledas review po yt i mislis da sve znas. cool story brah! keep em comin'

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

da da to je ipak sami vrh audio opreme , pomenuta zvucna i preanus slusalice. samo da sam ranije naleteo na ovaj topic... silne pare dadoh na denon , beyer, akg a sve sto mi je trebalo je pcie zvucna i preanus sluske da bih imao sveobuhvatnu politoniju xD

Za muziku da,ali za igre ne:

https://www.youtube.com/watch?v=63BxrNuXnYg

znaci gledas review po yt i mislis da sve znas. cool story brah! keep em comin'

Daj mi skype na pm da te dodam!

Link to comment
Share on other sites

Nikolas, treba da kupim Monitor Eizo CG318 4K IPS http://www.eizo.com/products/coloredge/cg318-4k/

Medjutim jako sam nesiguran, i ne znam dal je dobar. A vidim da ti radis taj unboxing i review, i da ti kompanije salju samplove, ako mozes da vidis da ti posalju jedan pa da odradis review i napises par utiska! Znacilo bi mi puno cisto da znam dal vredi da kupim ili ne.

Nadam se da ces uskoro uraditi review !

Edited by Silencer
  • Upvote (+1) 1
rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Nikolas, treba da kupim Monitor Eizo CG318 4K IPS http://www.eizo.com/products/coloredge/cg318-4k/

Medjutim jako sam nesiguran, i ne znam dal je dobar. A vidim da ti radis taj unboxing i review, i da ti kompanije salju samplove, ako mozes da vidis da ti posalju jedan pa da odradis review i napises par utiska! Znacilo bi mi puno cisto da znam dal vredi da kupim ili ne.

Nadam se da ces uskoro uraditi review !

4K resolution at 60 Hz Response Time (typical) 9 ms ...nema G-Sync....

POZDRAV ZA INZINJERE IZ EIZO-a !!!!

 

Link to comment
Share on other sites

Nikolasi, uzmi neko bolje kuciste ne ide bre da meces komponente od 3000 evra u kuciste od 70 evra.

Vidi nesto ljudski uzmi da bude u fullu. Imas za dzabe pare da uzmes Ultra Tower Cooler Master Cosmos II i bog da te vidi.

Ako me pitate kako radi WD Red disk koji je predvidjen za NAS ..sastavni je deo mog HI-FI sistema koji cini WD Red 4 TB (na kojem se nalazi FLAC muzika) Sound Blaster Z i Presonus HD7 slusalice omogicuju mi da naucim da slusam muziku kako bi mogao da postanem developer.

Predpostavljam da ne znate da slusate muziku,prvo obezbedite sebi uslove za obrazovanje,pa onda polako pokusajte i sami nesto da napravite.

Edited by Nikolasi
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...