Jump to content

Svakoga dana Novi klipovi Ucimo zajedno Igramo CS:GO


Recommended Posts

 

nemoj da si kompleksas

Pozdrav

Peja ocigledno me nisi dobro razumeo.U zdravlje da se sluzi sa ovom konfiguracijom i kamo srece da svako moze ovo sebi da priusti.Kao sto sam gore napisao nije mi cilj da nekog vredjam, samo kazem nemoj neko od njegovih a i on sam da zaplace zbog svega ovoga.

Edited by dopesick neu
  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Morao sam da uklonim muziku iz Mafia 1 zbog kopirajta tako da je sad taj deo bez tona...uskoro cu da uklonim mafia 1 iz tog klipa...bice samo preostale cetri igre,ali i to je dovoljno da se cuje razlika.

 

Inace Creative ALchemy EAX Test nije nista specijalno to je kao kada bi ste na drajveru od vase intgrisane zvucne karte dodali efekat virturlnog zvuka.Nije to ipak hardverski EAX koji radi samo na Windowsu XP...Ovo je softverska emulacija.Pokusacu uz Direkct3D zvuk da ukljucim virtuelni zvuk da vidim da li je isti efekat pa cu vam javiti.

Edited by Nikolasi
Link to comment
Share on other sites

Morao sam da uklonim muziku iz Mafia 1 zbog kopirajta tako da je sad taj deo bez tona...uskoro cu da uklonim mafia 1 iz tog klipa...bice samo preostale cetri igre,ali i to je dovoljno da se cuje razlika.

 

Inace Creative ALchemy EAX Test nije nista specijalno to je kao kada bi ste na drajveru od vase intgrisane zvucne karte dodali efekat virturlnog zvuka.Nije to ipak hardverski EAX koji radi samo na Windowsu XP...Ovo je softverska emulacija.Pokusacu uz Direkct3D zvuk da ukljucim virtuelni zvuk da vidim da li je isti efekat pa cu vam javiti.

Ne interesuje nas.Nemoj nista da nam javljas

  • Upvote (+1) 1

76561198004335002.png

Link to comment
Share on other sites

Pa u GTA se naj bolje cuje kada se uporedi zvuk rafalne baljbe sa upaljenim i ugasenim EAX-om.Probajte da uporedite i cucete razliku.Malo je zvuk ostriji zato sto je ovo ipak zvucna karta ,a ne integrisani codec na maticnoj ploci + koristio sam veci sample rate 24/48.

Evo dajem vam kao primer video u kojem mozete da cujete razliku u zvuku u zvucnim kartama: https://www.youtube.com/watch?v=CPG7ys_vlmc

Edited by Nikolasi
Link to comment
Share on other sites

Pa u GTA se naj bolje cuje kada se uporedi zvuk rafalne baljbe sa upaljenim i ugasenim EAX-om.Probajte da uporedite i cucete razliku.Malo je zvuk ostriji zato sto je ovo ipak zvucna karta ,a ne integrisani codec na maticnoj ploci + koristio sam veci sample rate 24/48.

Evo dajem vam kao primer video u kojem mozete da cujete razliku u zvuku u zvucnim kartama: https://www.youtube.com/watch?v=q7QeUWafQRM

Ovde se radi o pucanju nasih kurceva za tvoje klipove o tom pucanju pricamo :D 

Link to comment
Share on other sites

Ako si mislio na 3:29  pocinje koje traje do 3:35 to je zvucna karta koja je kvalitetna.SBZ  je po kvalitetu zvuka jedna od naj boljih....bolja je i od creative i od asusovih...poseduje SoundCore3D dsp i on je quard core procesor i zbog toga se tako cuje.Veruj mi da ne postoji bolja zvucna karta sto ide u komp.Kvalitet se meri po sto vecem broju miliona transistors.Razlog zbog cega su ljudi ponekad nervozni je upravo neka monotonija....integrisani zvucni kodeci na maticnim plocama su pravi primer monotonije za racunarom. :D

Edited by Nikolasi
  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

da da to je ipak sami vrh audio opreme , pomenuta zvucna i preanus slusalice. samo da sam ranije naleteo na ovaj topic... silne pare dadoh na denon , beyer, akg a sve sto mi je trebalo je pcie zvucna i preanus sluske da bih imao sveobuhvatnu politoniju xD

Za muziku da,ali za igre ne:

https://www.youtube.com/watch?v=63BxrNuXnYg

Edited by Nikolasi
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...