Jump to content

SD Crvena Zvezda 2015/2016


Astora

Recommended Posts

upravni odbor je doneo moralnu odluku i povukao se nakon katastrofalnog početka sezone. raduje i činjenica da se jedna legenda kluba, mihajlo pjanović, vratio tamo gde pripada. mislim da nam predstoje bolja vremena, svakako ne odustajemo od titule. eeeej pjano, skoči daj gol glavom!

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

imao je i terzić plan :D

i ispunio ga je. i sad kad je iscedio i poslednji dinar nameštenom tekmom protiv ofke samo je otišao i ostavio razvaljenu zvezdu da je sređuje neko drugi. realno ste trebali na silu da ga držite u klubu 10 godina dok ga ili ne uhapse ili ne sredi šta je usro.

Link to comment
Share on other sites

Utakmica protiv OFK Beograda nije bila nameštena da dođe iz 1 u 2. Šta se dešavalo na poluvremenu neću da komentarišem ali opet ti ponavljam da se nije išlo na to da utakmica dođe iz 1 u 2 niti je planirano pre utakmice da bude 7+. Ne branim Terzića pošto nemam razloga da to radim nego samo kažem kako je bilo. 

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 2

...

Link to comment
Share on other sites

Pa nije (barem sam ja tako cuo i verujem da je tako i bilo) terza je ocekivao da cemo da dobijemo ofku (kao i vecina uostalom), tek na poluvremenu kad je bilo jasno da cemo da poduvamo je upao u njihovu svlacionicu.... a nasi mucenici se primili kad su ovi stali + dobili crveni i napunili ih do vrha

Terza jeste moron, ali nije toliki da protiv "svog" kluba tako ocigledno namesti prelaz i 7+

 

Mada je to sada najmanje bitno, nadam se da on i njegovi banditi zavrsavaju svoje "gostovanje" u cz, a da li iko moze sada da nas spase, nisam sigiuran

Edited by psy
Link to comment
Share on other sites

  • Sa1Nt unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...