Jump to content

CS:GO rasprodaja, cheateri i broj igrača


SpiRo

Recommended Posts

De ne, evo sracunao je opet, -1.800 igraca. Prodali su milion kopija a imaju manje igraca. Normalni igraci sve manje igraju posle svake resprodaje a gomila chitera hara na novim akauntima. A kupili su po desetak kopija cisto da imaju zalihe do sledece rasprodaje. 

Sva sreca pa vise ne daju 75% popusta za CSGO kao nekada kada je kostao 2.7€.. 
 

Edited by SpiRo
Link to comment
Share on other sites

verovatno ih i boli kurac jer ovako prodaju gomilu kopija, posle nekog vremena ih banuju i u krug. fora je i u anticheat sistemu koji nije ni blizu efikasan kao esea-in, jer valve navodno ne zeli da ima toliko intruzivan sistem, koji bi bio mnogo efikasniji. a ljudi ce i dalje igrati i boli ih kurac

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Kad se nagruva lvl 3 može da se odigra samo 2 mm-a i nakon toga mora da se čeka 24h.

Kakav je trenutno Faceit sto se tice čitera i botova?

Ja imam faceit premium i jednom sam igrao protiv citera, koji je pritom imao manje od sata provedenog in-game tako da je siguran sam nedugo zatim dobio i vac ban. Svako ostalo iskustvo je dobro, osim holandskih servera koji i pored nekog fix-a koji su izbacili i dalje prave probleme, laguje svima, ne samo nama sa balkana. U svakom slucaju cu nastaviti da se pretplacujem na faceit, pored ovih par "skandala" ESEA-e u poslednje vreme, mislim da je faceit najbolja opcija, a i sada vec imaju i vise nego korektnu bazu igraca :)

  • Downvote (-1) 2
Link to comment
Share on other sites

Ja imam faceit premium i jednom sam igrao protiv citera, koji je pritom imao manje od sata provedenog in-game tako da je siguran sam nedugo zatim dobio i vac ban. Svako ostalo iskustvo je dobro, osim holandskih servera koji i pored nekog fix-a koji su izbacili i dalje prave probleme, laguje svima, ne samo nama sa balkana. U svakom slucaju cu nastaviti da se pretplacujem na faceit, pored ovih par "skandala" ESEA-e u poslednje vreme, mislim da je faceit najbolja opcija, a i sada vec imaju i vise nego korektnu bazu igraca :)

Hvala za info.

Pa da, ESEA mulja nesto, zato sam i batalio.

Link to comment
Share on other sites

verovatno ih i boli kurac jer ovako prodaju gomilu kopija, posle nekog vremena ih banuju i u krug. fora je i u anticheat sistemu koji nije ni blizu efikasan kao esea-in, jer valve navodno ne zeli da ima toliko intruzivan sistem, koji bi bio mnogo efikasniji. a ljudi ce i dalje igrati i boli ih kurac

 

 

+

Edited by SpiRo
Link to comment
Share on other sites

Hvala za info.

Pa da, ESEA mulja nesto, zato sam i batalio.

Nikad nisam imao ESEA premium, ali sam cuo da su imali "bitkoin mining" skandal, tacnije da je valjda njihov klijent u tvom kompu njima pravio bitkojnove, takodje su od skora rekli da od sada kada koristis eseu, esea moze da dodje do bilo kog fajla u tvom racunaru, bar sam ja tako razumeo, ako i gresim nisam daleko. Pored toga i par pro igraca se pozalilo da im racunar ne radi dobro posle upravo tog update-a(znam sigurno za JW koji je trazio fix na twitteru). Iskreno ocekujem da faceit iskoristi pad ESEa-e i novog update-a na MM-u koji je po meni bezvezan(kapiram da nikad necu dobiti rank 3 da bih igrao mm). 

Primer koliko je faceit jak trenutno, ja sam prosli mesec bio gold divizija, ladder 16! A tipa u jednom ladder-u se nalazi minimalno 50 ljudi(mozda i maksimalno, ali opet), a pored gold-a imas jos 4 divizije. Jedina stvar koja moze da se poboljsa na faceit je eventualno anti-cheat ali stvarno mi se nije desilo da upadnem protiv nekog ociglednog citera.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...