Jump to content

XCOM 2 najavljen!


G!!!

Recommended Posts

  • 2 months later...

Biće zanimljiv sigurno - ipak je rade Firaxis i Feral ... naravno nije na nivou Civa ali su dosta fino podigli kvalitet igre i posle keca koji je bio solidan ovo će sigurno biti još bolje. 

Probao sam malo, onako, interesantno je, imaš fine izbore, napredovanje, priča nije loša mada nije svakako ni "bes-celer" pa ćemo da vidimo u praksi.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

https://xcom.com/news/en-the-environments-of-xcom-2-wilderness

vredi baciti pogled kako ce izgledati xcom2 koji ne izlazi za konzole

pa šta ima da izlazi za konzole kad su zaključili da bi ga igrala dva čoveka na konzolama.

otkud znam, to im je sa prvim xcom-om bila fora

ili hajde da ne pricamo koliko bolje izgleda igra sa najavom u kvotovanom linku ( sto svakako konzole ne bi podrzale [:D] )

Edited by G!!!

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

ne umeš lol

to je zasigurno!

ali unatoč (!) tome, ti si u xcom mogao da se nabudžiš tako da ti misije budu prelake a i kasnije da ako ti neki lik zgine loaduješ da bi sačuvao kompletnu ekipu.

ovde bih rekao da se podrazumevaju žrtve, čak mislim da su često i neizbežne, samo je pitanje koga ćeš da žrtvuješ.

Link to comment
Share on other sites

Ima "dosta" bagova, nadam se da će da ih reše na day1 releasu jer mogu da vam utiču na igru. Tipa, događa se da kamera ode u tri lepe na kraj mape i ne vidiš šta radi alien (događa se samo kad oni imaju potez), pa na primer ne prikaže lepo unutrašnjost zgrade u koju možeš da uđeš, nego joj vidiš i dalje krov sa "izlomljenim" teksturama. 

Naravno, najviše od svega nervira (što nije bag, nego samo pominjem) kada se nalaziš na dva metra od protivnika, procenat šanse za pogodak je 90% a ovaj uspe da promaši i onda još ispaniči :))

Ujedno, ja sam morao da smanjim detalje na neke Low-Medium na I5, 8GB, R9 290x da bi teklo relativno OK. Može i da se podigne pa da secka, igra je potezna, pa nije frka, ali opet.

Link to comment
Share on other sites

ni meni se nikada u prvom delu nije svidjala varijanta da se toliko 90% sansi omasi, zasto je onda 90% brojka tu  na prvom mestu

ako sam dobro shvatio tu je valjda bila varijanta da se random varijabla da li pogadjas setuje odmah na pocetku tvog turna, da bi se sprecio qs/ql exploit tj ucitavanjem pozicije u toku turna ne menja tvoje sanse za pogodak (osim ako ne promenis neki faktor, npr polozaj nekog od likova). ne znam da li su tu nesot menjali

u prvom delu nisam imao ili  stekao osecaj kao npr u JA2 (ili wasteland 2 od novijih ) koliko % zapravo pokazuje tvoju sansu

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Zato što je JA2 superiorna u odnosu na sve druge igre.

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

ni meni se nikada u prvom delu nije svidjala varijanta da se toliko 90% sansi omasi, zasto je onda 90% brojka tu  na prvom mestu

ako sam dobro shvatio tu je valjda bila varijanta da se random varijabla da li pogadjas setuje odmah na pocetku tvog turna, da bi se sprecio qs/ql exploit tj ucitavanjem pozicije u toku turna ne menja tvoje sanse za pogodak (osim ako ne promenis neki faktor, npr polozaj nekog od likova). ne znam da li su tu nesot menjali

u prvom delu nisam imao ili  stekao osecaj kao npr u JA2 (ili wasteland 2 od novijih ) koliko % zapravo pokazuje tvoju sansu

hm, nisam to probao, ali ono što je sigurno je da protivnik drugačije reaguje između dva loada, što naravno nije važno ako ti radiš QS/QL kad je tvoj potez da bi video šta će da se dogodi. Baš bih to mogao da probam.

Ujedno sam naišao na još jedan genijalan bag - zovu te u armory na svakih 10 sec a ti ne možeš da odeš u armory :)) morao sam da resetujem sve da bi se odbagovalo.

 

Link to comment
Share on other sites

cisto da se pohvalim da sam ubo raw RU key deluxe varijantu za 19.5 eur :P

valjda nije sve na ruskom!

spiking of, super je opcija da uključiš u settings (po defaultu je isključeno) da vojnici pričaju njihov nativni jezik iz zemlje iz koje su. mega zabavno :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...