Jump to content

Da li je WoW umro?


Sunshine.

Recommended Posts

Po meni ga nisu zasrali, ova zadnja expanzija je skroz ok, nego jednostavno dosadilo i to je to...zadnje 3 exp, ukljucujuci i ovu sam kupovao, uplacivao 2 meseca da izlevelujem, vidim malo content, odigram taj prvi raid i to je to, posle toga batalim dok ne dodje sledeca expanzija...u principu taj pocetak i jeste najzanimljiviji, posle toga da li igrao pvp ili pve se sve uglavnom svodi na grind, sto je jelte, dosadilo :)

 

 

Ja iskreno ne razumem sta ljude jos uvek drzi da igraju wow (one koji igraju)

 

Ima dosta ljudi koji su sa wowom krenuli u skorije/relativno skorije vreme, dolaze novi klinci i njima je jos uvek sve to zanimljivo i novo.

Link to comment
Share on other sites

Casual igra za razliku kako je bila nekad. Logujem se 3 puta u nedelju odigram raid 3 sata.

Sve radis sto treba iz garrisona, tu mi je banka, transmog, enchant, jewelcrafting, auction house.

 

Ne moram nikog da jurim, da zovem da pitam. Realno social aspekt u igri je Beograd na vodi.

Novina je sto igraci sada idu po zonama i skljocaju SELFije i kace na twitter. A sto se tice developeri jedu govna redovno sa svojim najavaima koje su imali. Evo cist primer:

http://gamerant.com/world-of-warcraft-no-flying-mounts-warlords-draenor/

A pre par dana objavili Flying shit back u 6.2

 

Svaki patch, dobijes nove mounte drugacijih boja ruzni do zla boga, nove petove, proguglajte Tier 18 set i PvP Armor set novi i skontacete dokle je otisao dizajner tim.

 

Mislim ne znam sta dalje da kazem, da me ne cudi vise sto su sa 10 miliona pali na 7 miliona. I jedva cekam da vidim da padnu jos vise. Mada ok focus im je na Heroes of the Storm, hearthstone i overwatch gde bolje zaradjuju jer ljudi vole da kupuju kozmetiku danas, sesire i ostala sranja.

 

Realno lepo je sve to opisano u prilozenom video zapisu

 

Edited by Silencer
  • Upvote (+1) 1
rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • Lucky unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...