Jump to content

Dobra piva i pivnice


Recommended Posts

Nisu male izmene, to je kabinet pivo, a priča je gadnija (bar kako sam ja čuo da se ogradim) 

 

Ustaška govna nisu htela da distribuiraju kabinet piva, jer imaju svoja kraft piva, čitaj zmajsko (od kojeg je meni kabinet bolji). Naravno "ZMAJČEK" se distribuira po srbiji uveliko, i ofc da mi ovde nemamo problem da popijemo hrvatsko pivo jer nismo kompleksaška govna, a i nvo ekipa iz kruga dvojke će sladostrasno jesti hrvatsko govno jer je kul njofra, pušite foru.

 

Ali pošto je kabinet hteo pošto poto da uđe na cro tržište, smislili su taj novi "brend" i sada ide u hrvatsku kao visibaba "balkansko pivo" i možda i prođe. 

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

polu natovac, pola ustaša


kažem tako sam ja čuo, ali možda je UPT lupanje, jer na sajtu stoji za uvoznike

 

Hrvatska:
Ljubavno voće d.o.o., Zagreb

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Razgledam nešto juče munze na street view, i primetim da na tabli ulice Inženjera Kapusa ( čovek koji je projektovao glavnu poštu u Zemunu ), stoji Ulica Inženjera Kampusa  :fp:

 

https://www.google.rs/maps/mms?ll=44.835962,20.398296&spn=0.004428,0.010504&t=h&z=17&layer=c&cbll=44.836304,20.398406&panoid=CjfKq5ODo3xZc6WtniX7Jw&cbp=12,210.91,,2,-3.79

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Баш сам пре неки дан упознао неког маторца што је радио у БИП-у 30 година и сад иде тако по тим приватним пиварама и говори им шта и како да раде, и он ми је исто рекао да ти воћни укуси се добијају из хмеља, а био сам уверен да нешто стављају. 

Link to comment
Share on other sites

probao sam bash dosta kraftova u poslednje vreme i skontao sam da to uopshte nije za mene, ko kaze da voli ipu taj nikada nije ni voleo pivo. tamno ne volem, psenicno mogu da presecem ponekad, meminger je brutalan. iskoristio bih josh priliku da kazem da je niksicko najgore pivo na planeti zemlji i da sam ga batalio za zivota, dao sam mu jednu sansu previse. trenutno mi kozel prija bash, kad mi dosadi idemo dalje... i tako:)

Edited by Urgh
  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

i meni ipa i sve te varijante pale ale uglavnom ne leže, ali sada moram da probam tu supernovu, jebite se :D

U Berlineru je jedno vreme bio Augustiner Edelstoff (više nema i neće ga ni biti), ne znam da li ga ima u Srbiji uopšte pošto je slaba distribucija, ali vrhunski lager, ko voli definitivno nek potraži.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Ovo za IPU i nevoljenje piva je recimo prilično tačno, ja nisma ljubitelj piva, čak sam jedno vreme prestao da ga pijem jer me kinji stomak, ali IPE su vrh.

I nema potrebe za političkom korektnošću margi, prosto se kaže kad probaš IPA, "pfffff pederluk" :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Ovo za IPU i nevoljenje piva je recimo prilično tačno, ja nisma ljubitelj piva, čak sam jedno vreme prestao da ga pijem jer me kinji stomak, ali IPE su vrh.

I nema potrebe za političkom korektnošću margi, prosto se kaže kad probaš IPA, "pfffff pederluk" :)

ne ne, to kazesh kad vidish da neko pije double chocolate ipa;)

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

^this @ Mohi:

Volim da probam novo pivo, ali se na kraju vratim na Erdinger/Paulener. Hoegaarden se raspao, svugde točeni po gradu nije ni za kurac, preterano je voden, i usrali su pivo, nije ni čudo što je limenka 80 dinara i jeftinija nego napolju

takodje, Vićo, ja ne kapiram te fazone, e pivo je sad 180 dingera, bilo je 120, sad ga ne kupujem dok opet nije na akciji. Ako ti se to pivo svidja, i gotiviš ga, lepo pazari 3-4, popij sebi za gušt, bolje nego da se nalivaš govnima koja su jeftinija

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...