Jump to content

Belgrade Open - TGR LAN Quali - Trg Nikole Pašića - BRACKET/SATNICE


Recommended Posts

turnir je ocajan

 

60hz monitori, nema mesta da se pomeri mis normalno, turnir je otisao duboko u noc pa je i hladno, sve u svemu jedan veliki fail

 

a o strimu da ne pricam, to je vec smejurija za sebe..

Verujem da je organizator ocekivao da ce biti toplije vreme, znajuci kakvi su slepci nasi prognozeri tu im ne zameram. Monitori su bili 75hz koliko znam, ipak ne mozes da ocekujes vrhunske monitore bez solidnog sponzora koji je voljan da "pozajmi" 30 monitora od 120/144hz, ipak je to previse. Jedino se slazem sa tobom oko prostora, onaj ko je bio u sredini nije mogao da mrdne mis, jedina zamerka sa moje strane. Treba biti zahvalan jer se bar neko potrudio da organizuje neki turnir u Srbiji, ali ne mozes svakome udovoljiti

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 2
Link to comment
Share on other sites

Verujem da je organizator ocekivao da ce biti toplije vreme, znajuci kakvi su slepci nasi prognozeri tu im ne zameram. Monitori su bili 75hz koliko znam, ipak ne mozes da ocekujes vrhunske monitore bez solidnog sponzora koji je voljan da "pozajmi" 30 monitora od 120/144hz, ipak je to previse. Jedino se slazem sa tobom oko prostora, onaj ko je bio u sredini nije mogao da mrdne mis, jedina zamerka sa moje strane. Treba biti zahvalan jer se bar neko potrudio da organizuje neki turnir u Srbiji, ali ne mozes svakome udovoljiti

 

Ne radi se o tome, nego prave turnire u vili sa full opremom i svakakvim kurcima a ovamo u kvalifikacijama ocaj. Monitori su 60hz

Edited by TGY
  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

turnir je ocajan

 

60hz monitori, nema mesta da se pomeri mis normalno, turnir je otisao duboko u noc pa je i hladno, sve u svemu jedan veliki fail

 

a o strimu da ne pricam, to je vec smejurija za sebe..

E nije, nego je Peca znao ko si ti, pa je namerno tebi sve tako namestio. I monitor, i kasnjenje, a i temperaturu. Cak ti je IP banovao, pa nisi mogao da udjes na stream, svi ostali su lepo gledali.

  • Upvote (+1) 4
  • Downvote (-1) 4

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

E nije, nego je Peca znao ko si ti, pa je namerno tebi sve tako namestio. I monitor, i kasnjenje, a i temperaturu. Cak ti je IP banovao, pa nisi mogao da udjes na stream, svi ostali su lepo gledali.

Tako je LESKOOOOOOOOOOOOOOOO ljubi te tvoj brat zeka ^_^

Edited by ^Magicman
Link to comment
Share on other sites

 

Organizacija Gaming.rs se maksimalno trudi kako bi uspela da digne scenu na visi nivo, verujem da neki od vas to i prepoznaju, dajemo sve od sebe kako bi svi bili zadovoljni, nadam se da ste posle turnira to i bili.

 

 

Sa ovim nazalost ne mogu da se slozim u potpunosti, a razlog za to je iznosenje licnog nezadovoljstva i drsko ponasanje jednog od organizatora turnira prema ljudima koji su radili za e-frag na turniru. Tebi Mladene svaka cast bio si maksimalno korektan prema nasim ljudima, kao i svima koji se trude da u ovoj nasoj tuznoj zemlji urade nesto dobro za gaming i ovu vec nasu mrtvu scenu dignu na neki veci nivo. Mogu samo da predpostavim kako vam je bilo, jer smo kroz nekoliko predhodnih turnira prosli sve to svi zajedno. Nakon scena koje nam je priredio jedan od vasih clanova odlucili smo da se vise ne pojavljujemo na turnirima i dogadjajima koje vi organizujete, zelim vam svu srecu u daljem radu i nadam se da cete imati jos mnogo uspesno organizovanih turnira.

  • Upvote (+1) 2
  • Downvote (-1) 2

E-FRAG.NET

Link to comment
Share on other sites

Da se razumemo.. Niste VI odlučili, već sam ja rekao da nećete imati pristupa ni jednom turniru koji ćemo organizovati u budućnosti.

Vise štete nego koristi.

Nego, da ne razmazujemo i da ne trosim reci na ljude koji ne zaslužuju iste, hteo bih da se zahvalim svim ljudima koji su učestvovali kako u organizaciji, tako i realizaciji turnira. Hvala svim ekipama koje su bile, hvala svim ljudima koji su došli da proprate event. Još jednom se izvinjavam svima zbog delaya, ali na neke stvari nismo računali jer su nam delovale nemoguće. Ipak, sve nemoguće sto je moglo da se desi - desilo se, samim tim smo i završili tada kad smo završili.

Vidimo se na nekom od narednih turnira!

  • Upvote (+1) 3
  • Downvote (-1) 2
Link to comment
Share on other sites

Drago mi je da je uopste bio turnir u Srbiji,nije ga bilo godinu dana :-)
Turnir bi odavao mnogo bolji utisak samo da je bilo lepo vreme i prva 2 dana,jer je bilo prehladno. Sedeo sam u 2 duxa i nisam osecao prste na rukama :-D Ali osloniti se na nasu vremensku prognozu je show,posto nisu pogodili nista vec 10ak godina :-D Ni za dan unapred,a kamoli vise :-D 

Igrao sam 100 turnria koji su duplo vise kasnili,to je standardno i ne predstavlja mi problem. Jedino sto je kasnio taj 3i dan,pa smo morali da nadjemo zamenu za Buxa,jer je morao uvece da radi. Meni licno to kasnjenje ne smeta :-D

Ekrani,kanter,serveri,kompovi,sve je radilo brutalno :-) Hvala Peconiju i Juricu na cimanju :-*

  • Upvote (+1) 2
  • Downvote (-1) 2

Pain is temporary, Glory is forever...KBP

Link to comment
Share on other sites

Turnir je dobro prosao, svaka cast Juretu,Peci,Gojku i Misi, i naravno svim ljudima koji su ucestvovali u ovoj prici, od fotografa do kamermana i naravno, Leska,Babica i Klapceta. Momci se odrase od posla za ova 4 dana.
Napokon turnir u CS:GO-u, bilo je dobro videti neke ljude posle sto godina, nadam se da ce se organizatori turnira potruditi da se vidjamo i druzimo malo cesce,jer posle onog u Kragujevcu, ovo je jedini turnir koji je usledio.

pozdrav za sve one koji su se pretvorili u MONSTER posle turnira :D

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

poz svima od suvog kalasa novopridoslog iz dote :D 

 

drago mi je da je turnir odrzan i bas mi je drago sto sam prisustvovao i video zilion ljudi koje ne vidjam toliko cesto - voleo bih da sam bio u mogucnosti da propratim sve dane i sto vise meceva :)

 

najdraze od svega mi je sto se pojavio toliki broj ekipa i sto definitivno postoji potencijal za razvijanje CS:GO scene kod nas. pretpostavljam da bi sledeci turnir ovaj broj mogao i da se poveca tako da, iako vec to znate, mozda ne bi bilo lose napraviti online kvalifikacije cisto da bi organizatori sebi i igracima olaksali zivot. izvuci ljude da igraju na otvorenom i jos toliki broj ekipa i zavrsiti turnir u relativno normalno vreme - to je podvig tako da SVAKA CAST.

 

Ko god se od igraca buni - ljudi ponovicu ono sto svaki put kazem, samo krenite u organizovanje turnira i probajte da se suocite sa svim problemima i preprekama. ako mislite da to nije zahtevno samo napred evo sve vas podrzavam i pomocicu vam maksimalno. druga stvar trazite SAVRSENE uslove (a i ove sto ste dobili su i vise nego dovoljni) a planirate stvari kao sto su 'imam fudbal', 'idem u bioskop', 'samo tetki lek da odnesem' na dan turnira ?! tako smo i mi kad smo isli u Francusku 2011te godine da igramo dotu. 'E u 5 idemo da obidjemo ajfelovu kulu posto cemo zavrsiti do 3 popodne turnir'. Ne, takve stvari se ne rade. ako dolazite na turnir - da bice delay, ne nikada necete igrati u predvidjenom vremenu, pogotovu ne na CS turnirima.

 

Moja jedina 'zamerka' je sto nije bilo stream-a na srpskom, ne znam da li ste to planirali ili ne, ali vec godinama pricam kako neko treba da uzme stvari u svoje ruke i pokrene stream za dotu i cs. to se razvija vremenom a moze mnogo da znaci svima, ne samo ljudima koji bi taj stream pratili, nego i vama kao organizaciji u pregovorima s potencijalnim sponzorima. Streamerima svaka cast :D cak ste i mene izdrzali jednu partiju! potrudicu se da unapredim svoje 'suvi kalas rank' znanje i sledeceg puta budem bolji (ako mi organizacija dozvoli da streamujem opet :D)

 

Mare i Peco - mislim da probleme licne prirode treba da zadrzite za sebe i raspravite ih negde drugde. moje misljenje je da, da bi cela scena nastavila da se dize na noge, treba svi da uloze zajednicki trud i iznesu tu tezinu. u interesu CS scene (i uopste esports community-a u srbiji) je da svi saradjuju i guraju jedni druge na ovaj ili onaj nacin, a ako vec to nije moguce - onda ne treba ni sputavati druge bez obzira na to sta se desavalo u proslosti. 

 

Kasade - pokreni ponovo iNation pricu nasao sam ti 2 igraca. cimaj me da se dogovorimo nesto.

 

Svaka cast Peci, Baji, Juretu, Misi i Gojku (moram da napomenem da Gojka nikada niko ni ne spomene a covek se uvek ubije od posla) i svim ostalim ljudima koji su radili sve (AAAAAAAAAA) - od ciscenja prostora do postavljanja bine i dodele nagrada!

 

Specijalna zahvalnost kgbSaletu koji se pojavio u subotu i doveo sunce sa sobom <3 xD

Posto si imao priliku da radis samnom, znas kako stvari idu. Jednostavno zaboravis da postojis za vreme koliko traje tur i sve kul. Doduse jesi u pravu. Skupilo se dosta ljudi i ja licno smatram da je bio pun pogodak ovaj tur na otvorenom. imali su ljudi postora i po prvi put sam mogao da disem svez vazduh. Najcesce se davim u sopstvenom znoju posto ima zilion ljudi i jednostavno je nemoguce provetriti bilo koju prostoriju. Svrati nekad na pivo BTW ;)

 

Turnir je dobro prosao, svaka cast Juretu,Peci,Gojku i Misi, i naravno svim ljudima koji su ucestvovali u ovoj prici, od fotografa do kamermana i naravno, Leska,Babica i Klapceta. Momci se odrase od posla za ova 4 dana.

Napokon turnir u CS:GO-u, bilo je dobro videti neke ljude posle sto godina, nadam se da ce se organizatori turnira potruditi da se vidjamo i druzimo malo cesce,jer posle onog u Kragujevcu, ovo je jedini turnir koji je usledio.

pozdrav za sve one koji su se pretvorili u MONSTER posle turnira :D

Ahhahhahahhahaha e bas si me nasmejao, a ja se pitam sto pisam zeleno, i zasto ne moram da palim svetlo u klonji.

Link to comment
Share on other sites

  • Lucky unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...