Jump to content

Belgrade Open - TGR LAN Quali - Trg Nikole Pašića - BRACKET/SATNICE


Recommended Posts

@drasko

 

Zbog takvih kao ti,ne mozemo nista ni da postignemo niti jedan turnir da uspe.Uvek postoje neke zamerke i uvek ce doci neko i napraviti se pametan.Ja zaista ne znam cemu takvi komentari,ovde je skoro sve mrtvo,ljudi su dosli sa idejom da naprave turnir,i svaka im cast na tome.Umesto da budes u fazonu da pozdravis ovakve turnire,ti dolazis i komentarises kostur.I da pretpostavimo da se "namesta" kostur kao sto ti kazes,sto ti uopste gledas ko ti je protivnik ? dodjes,odigras pobedis i ides dalje.Gledam kostur turnira,i samo bih te zamolio kada vec pises ovakve komentare,da mi napises sta je ovde namesteno???? Svaki put kada neko dodje i pokrene nesto 80% ljudi uvek podrzi ovakve dogadjaje,dok ostalih 20 % uvek dodje i mora da napise komentar kao sto je tvoj. 

Link to comment
Share on other sites

@drasko

 

Zbog takvih kao ti,ne mozemo nista ni da postignemo niti jedan turnir da uspe.Uvek postoje neke zamerke i uvek ce doci neko i napraviti se pametan.Ja zaista ne znam cemu takvi komentari,ovde je skoro sve mrtvo,ljudi su dosli sa idejom da naprave turnir,i svaka im cast na tome.Umesto da budes u fazonu da pozdravis ovakve turnire,ti dolazis i komentarises kostur.I da pretpostavimo da se "namesta" kostur kao sto ti kazes,sto ti uopste gledas ko ti je protivnik ? dodjes,odigras pobedis i ides dalje.Gledam kostur turnira,i samo bih te zamolio kada vec pises ovakve komentare,da mi napises sta je ovde namesteno???? Svaki put kada neko dodje i pokrene nesto 80% ljudi uvek podrzi ovakve dogadjaje,dok ostalih 20 % uvek dodje i mora da napise komentar kao sto je tvoj. 

Kazes : "..ovde je skoro sve je mrtvo..."

Pa jeste, a znas ko je delom odgovoran ? Odacu ti malu tajnu . My good old mate - Kassad. This gay, excuse me guy, is guilty.  [:p]

Kassade, nema da suncas guzu u Portorozu.  [8D]

p.s.

Uzgred sinak, pa mora neko da bude skeptik i kriticar. Samo tako mogu oni koji se bave ovim stvarima da naprave progres.  [}:)]

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

ne znam zasto stavljas efragtv i pises da je offline kad mi sa tim nemamo veze, ne prenosimo turnir, niti ga organizujemo. Trudimo se da Vam pruzimo rezultate i ostale informacije na jednom mestu (e-frag.net). A sa druge strane nije ni prvi ni poslednji koji kasni, siguran sam da rade sve da sto pre pocne.

Edited by mak1.

E-FRAG.NET

Link to comment
Share on other sites

  • Lucky unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...