Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

On 8/1/2020 at 2:28 PM, Dule_smor said:

Laki ne bih da ti busim balon, ali i dalje mi Tapatalk salje notifikacije ko je reagovao na moje postove 😄

onda si preveliki haker! 🙂 stvarno ne znam, tapatalk nemam pojma ni kako preuzima to, ni ne koristim ga. Sad ovako iz glave ne znam ni da li postoji opcija da se kroz njega selektuje da li se to vidi ili ne, jer se on oslanja na infrastrukturu foruma.

Link to comment
Share on other sites

On 8/11/2020 at 8:24 AM, sttevann said:

Mrzi me da trazim topic srece, pa da se pohvalim ovde:

pre 10ak dana postao sam tata po drugi put, stigla je mala Natalija. 👶

Bravo mačori! Bolje da se množimo nego da se delimo!

 

BTW ko je trenutno šampion po broju klinaca? Znam da nas ima ovde više sa dvoje, ali mora da neko ima i 3+

  • Thanks (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

^ alal ti vera za 3+ 😄

Ja i sad, posle samo prvih 12 dana sa dvoje, vec pocinjem da ludim 😄
Sreca pa ovaj stariji od rodjenja ima ustaljen raspored kad ide u krevet, kad se budi, kad klopa, itd, pa se koliko toliko organizujemo, ali nekada nas bas unisti, i onda se zapitam "is this what they call hell"  😄

A zena jos u trudnoci krenula sa pitanjima kad cemo da planiramo trece.

Cuj mene pitanjima, ubedjivanjem.

"Choose life..."

Link to comment
Share on other sites

Pravo da ti kažem, i meni je s dvoje bilo najteže, beba traži svoje, stariji neće da bude zapostavljen, a ti misliš da moraš da budeš svuda.

Ovako s troje, prvo dvoje sami sebi prave društvo (moraš i ti da ih usmeriš ka tome da su društvo i da nema više nekog naročitog titranja i animiranja), a kad treće bude veće, onda se uspostavlja atmosfera zdrave konkurencije i više nema držanja strane nikome!

Kucam s telefona iz igraone pa ne mogu opširnije 😄

 

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Lucky said:

onda si preveliki haker! 🙂 stvarno ne znam, tapatalk nemam pojma ni kako preuzima to, ni ne koristim ga. Sad ovako iz glave ne znam ni da li postoji opcija da se kroz njega selektuje da li se to vidi ili ne, jer se on oslanja na infrastrukturu foruma.

i meni isto stoji, znam da mi je Vladica dao minus i ti "haha" u onom topicu "pomoc"

Link to comment
Share on other sites

@Lucky češće citiram onaj "i proganda, što govore" deo, nego popularniji "nije istina". :) Sttevan originalni harry potter je savršen za citiranje, a nije loša ni ova alternativna verzija. U originalnom Sttevanu, kako odrastaš, kapiraš dodatne detalje, mene, recimo, skoro oduševio kontrast kako gore kod debelog ćaleta svira Pavaroti "La serenata", dok kod Stevana grmi Željko Šašić dok se krvi bez paaara.

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...