Get Adobe Flash player

Recommended Posts

Sto je najgore to nije ni daleko od istine, makar po vecim bolnicama, mi ubogi lekari opste prakse se ne racunamo. A tek za jedno 10 godina, ne dao coveku bog da se leci u Srbiji od neceg ozbiljnijeg.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

;(((((((((((((((((((((((((((((( TO SU RELANTVANTNI PODATCI IZ SZO (za njih inače radi dule jerli je lekar!)

Ubedljivo najbolji mail koji sam ikada dobio:

Postovani Aleksandre,

Molimo vas da nas kontaktirate ukoliko ste i dalje zainteresovani za poziciju PLM Consultant na koju ste konkurisali 2014 godine.
U prilogu vam saljemo opis pozicije.

Jbt, za 4 godine sam mogao da se prekvalifikujem, zavrsim drugi faks, umrem 5 puta, i naucim 6 strana jezika, a oni gledaju cv star toliko dugo.

Da je gospodj(ic)a bar otvorila linkedin profil, videla bi bar da vise ne zivim tamo.

Au, ja sam mislio da su zajebali pescanik kad su me pozvali u decembru u vezi sa oglasom na koji sam konkurisao u prolece, ali ovo uzima duplu krunu.

Mene zvali za "Zemunske kapije" skoro dve godine nakon što sam kliknuo na sajtu da sam zainteresovan

Reko "e moji vi"

Setovao sam reminder za januar 2022, da im odgovorim da sam zainteresovan za poziciju koju su pomenuli u mailu 2018.

Bio sam u kuloarima uprave aerodromske zgrade. Zgrada se zove "Crvena zgrada - Air serbia".

Aerodrom je ulickan i to sve, ali ovaj socrealizam i raspad, majko mila. Ergo, ludilo mozga koliko nam je dobro i koliko strateško partnerstvo sa Etihadom kida

Jbg macori, nisi u toku da pasivan bojkot kida. Sacekaj jos koju godinu pa da vidis kako ce tek onda da pokida