Get Adobe Flash player

Recommended Posts

8 hours ago, Debeli said:

odMendžija su prvo napravili bure, očigledno, jer je drvo, a onda su u njega nasuli rakiju od 25 gradi.

a od tebe su napravili vucicevog glasaca :D

Joj sad se i ovaj freej vratio na forum, pa jebote gde im je taj spawn point koji kurac krasni.

6 minutes ago, tortky said:

Joj sad se i ovaj freej vratio na forum, pa jebote gde im je taj spawn point koji kurac krasni.

:**********

Posto 3 dana niko nista ne prica ajde par glupih pitanja.

Jel aktivirate ovaj dodatni security code kad koristite net visa kartice:

http://www.kombank.com/mastercard-securecode-i-verified-by-visa

i drugo, koliko je siguran e-banking kod nas...cimanje mi je da idem do banke svaki put kad treba da prebacim neki kes na net karticu, ali mi se isto tako ne svidja ideja da mogu da prebacujem pare sa mog tekuceg racuna elektronski online...to je onaj paranoja fazon dnevna doza prosecnog srbina, da mi neko ne uhakuje racun:D

brate :D

moja keva se cima da dize pare sa bankomata, mislio sam da je jedina zena njene generacije koja se cima toga...
a sada se ti javis :D

kakva si botina jebote :D

@Dule_smor

koristim klot internet karticu samo sa CVC-om skoro 5 godina i do sada sam imao samo jedan problem i to svojom krivicom... naime kad sam putovao u Iran nisam hteo da nosim karticu iz nekog glupog razloga a nisam ni hteo da zapisujem broj i CVC, vec sam uradio najgluplju mogucu stvar a to je da slikam telefonom... naravno, imam nekoliko aplikacija koje imaju akses galeriji i nije dugo trebalo dok neki batica nije svukao 30€.. na mejl mi je stigao supishs aktiviti i kenselovao sam transakciju u roku od 10min. 

sad tek vidim da je mastercard u pitanju, ali nije bitno, ostavicu odgovor svejedno.

za ebanking ne vidim problem niti paranoju dokle god koristis njihove sajtove sa sertifikatom? pricam za intezu, meni na deviznom racunu uvek stoji kinta, i onda kada treba da platim hotel, kupim avio kartu, platim neki racun, prebacim tu sumu koja mi je potrebna i izvrsim placanje... kusur vratis na devizni racun i ni ne oznojis se xd

8 hours ago, Dule_smor said:

i drugo, koliko je siguran e-banking kod nas...cimanje mi je da idem do banke svaki put kad treba da prebacim neki kes na net karticu, ali mi se isto tako ne svidja ideja da mogu da prebacujem pare sa mog tekuceg racuna elektronski online...to je onaj paranoja fazon dnevna doza prosecnog srbina, da mi neko ne uhakuje racun:D

za svaki transfer ebankingom kroz aplikaciju moraš da uradiš neki vid verifikacije. pa čak i da neko ima tvoj user-pass za ebanking bez tog koraka verifikacije ne može ništa, osim da ti prebaci pare na neke predefinisane račune (neki to imaju) koje svakako moraš ti da odobriš.

ako sam razumeo šta pitaš.

u svakom slučaju ebanking je poželjna stvar za bilo koga ko nije stariji od 65 godina.

17 minutes ago, tortky said:

E, Ivane T., poserem ti se baš u ovo NORMALNO računanje vremena, znaš!

Ja godinama trubim da je zimsko vreme normalno (as in senka je najkaća u podne), al džabe

Aha, onda si u pravu!

Ne mogu da se dozovem pameti ovih nedelju dana! Meni je uvek do poda heheheheh :) :) :)