Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

pa u tome je stvar. potpuno su prevazidjeni i nepotrebni. svako ko oglasava stan sad moze da uzme 4-5 slika, besplatno okaci na jedan od x sajtova sa dobrom pretragom i to je to. nema vise jurenja na slepo preko oglasa i sipcenja na drugi kraj grada da bi video neku supu, pa da popizdis i odes u agenciju na kraju

Sent from my iPhone using Tapatalk

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

pa u tome je stvar. potpuno su prevazidjeni i nepotrebni. svako ko oglasava stan sad moze da uzme 4-5 slika, besplatno okaci na jedan od x sajtova sa dobrom pretragom i to je to. nema vise jurenja na slepo preko oglasa i sipcenja na drugi kraj grada da bi video neku supu, pa da popizdis i odes u agenciju na kraju

To sta agencije tek stavljaju u oglase je kriminal. Mi smo trazili poslovni prostor pre nesto vise od godinu dana i onako prelistavajuci oglase naidjemo na poslovni prostor u kome smo tada vec bili (u tom momentu skoro 3 godine) sa sve opisom koji nema veze s mozgom. I kao aj iz zajebancije pozovemo, pa ova dok proveri s gazdaricom, pa zove za pet minuta (nije ni proveravala s gazdaricom posto je zena bila tu nesto smo pricali) i onda kao "e taj je izdat ali imamo...". Uzas. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

dobro, doci do vlasnika ce biti tesko, ali je izvodljivo. bitno mi je da on nije u nekoj obavezi prema agenciji, tj. da moze direktno da mi izda stan ako uspem da ga kontaktiram. samo ne znam kom kurcu agencije danas sluze i zasto bi im se iko obracao, al aj sad.

Idi na halo oglase, lupi pretragu u regionu koji te zanima i samo štikliraj tamo levo "vlasnik" i to je to. Ponuda će biti manja ali ćeš makar znati da je vlasnik.

Većina tih oglasa za stanove od agencija su neki nepostojeći stanovi.

edit: Ovom metodom iznad smo mi našli našli svaku od redakcija do sada plus rentiranje stanova, tako da je "proverena" stvar, samo je izbor manji.

Edited by Lucky
Link to comment
Share on other sites

ako hoćete da proverite ko je vlasnik i da li je vlasnik onaj ko kaže, postoji šema za to 

na http://katastar.rgz.gov.rs/KnWebPublic/PublicAccess.aspx pretražite po adresi i trebalo bi da dobijete izvod iz katastra

ako to ne upali na http://www.geosrbija.rs/ idete na servisi, pa kartografski pregled, nađete grad, u meniju levo u podmeniju adrese obeležite ulicu i broj, nađete ulicu i broj,i u meniju katastarskih parcela obeležite katastarske parcele i vidite koja je parcela. onda na onom sajtu od gore pretražite prema parceli i dobićete šta sve ima na toj parceli u katastru zajedno sa spiskom stanova i ko je vlasnik kog stana

  • Upvote (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Moraću na kratko da prekinem ovu ozbiljnu diskusiju i preporučim smrznuto lisnato testo Pekarske industrije Pančevo (nije reklama, nisu dali dinara). Nakon nasumičnog nabadanja sličnih proizvoda po zamrzivačima supermarketa, najzad naleteh na nešto što nije đubre. Testo je lepo i meko, probao sam paštete sa sirom, žužue i rol viršle (zapravo stavljaju vrlo pristojne viršle), tako da za brzi džank fud obrok kad vas mrzi da spremate nešto ozbiljnije kod kuće upućujem sve pohvale.

 

 

Prijatelju dragi, u kom dućanu se to ima pazariti? Žena mi voli ta sranja pa da joj kupim hh

Ako se ne varam, ti si savski blokemon! 

Prekoputa belog Enjuba u 45om, prvi soliter do ulice bliži pošti i maksiju, ima prodavnicu koji prodaje domaće smrznuto pecivo na kilažu i kidaju.

  • Upvote (+1) 2

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Prijatelju dragi, u kom dućanu se to ima pazariti? Žena mi voli ta sranja pa da joj kupim hh

Najmiliji Kruko (nho), ja sma našao u lokalnom velikom Maksiju, ali ih npr. nema u malom Maksiju, tako da postoji mogućnost da to zavisi od poslovođe.

Svakako ću se uputiti do odeljka zamrznutih proizvoda kad sledeći put budem u blizini njihovog maloprodajnog objekta. Hvala, prijatelju!

Moraću na kratko da prekinem ovu ozbiljnu diskusiju i preporučim smrznuto lisnato testo Pekarske industrije Pančevo (nije reklama, nisu dali dinara). Nakon nasumičnog nabadanja sličnih proizvoda po zamrzivačima supermarketa, najzad naleteh na nešto što nije đubre. Testo je lepo i meko, probao sam paštete sa sirom, žužue i rol viršle (zapravo stavljaju vrlo pristojne viršle), tako da za brzi džank fud obrok kad vas mrzi da spremate nešto ozbiljnije kod kuće upućujem sve pohvale.

 

 

Prijatelju dragi, u kom dućanu se to ima pazariti? Žena mi voli ta sranja pa da joj kupim hh

 

Ako se ne varam, ti si savski blokemon! 

Prekoputa belog Enjuba u 45om, prvi soliter do ulice bliži pošti i maksiju, ima prodavnicu koji prodaje domaće smrznuto pecivo na kilažu i kidaju.

Tooo!

  • Upvote (+1) 1

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Вероватно до тебе, и са здрављем треба бити умерен, вероватно си свом организму обезбедио довољне количине електролита и сада сав вишак одбија, а лошији укус је само сигнал тога.

Edited by Corey
  • Upvote (+1) 1

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...