Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

u Briselu je to prosto reseno. Kao vozac autoa nemas nikakva prava, prihvatis to ili ides bajsom-prevozom.

Uzbrdica, po SRED puta, vozi opusteno 5 na sat, iza kolona, al boli nju picka. Jela je kinou za dorucak, brijala se pre 6 meseci, ide laganica na kurs kako postati osnazena borkinja, to sto vozi PO SRED ulice nista njoj(njemu) ne znaci, laganica.
Ako trubnes ne daj boze, salva uvreda, murija i sta sve ne.

Jos gori su istocno evropljani koji bukte od zelje da se integrisu pa jasu bajseve a ne znaju da voze.

Ja sam odavno rekao da je mnogo postenije zabraniti autoe.

To je poseban majndset. Ubedjeni su da ce spasiti planetu. Jebi ga 😄
Ako bas covek ne moze to da podnese, preselis se u kairo i gazis sve pred sobom.

Samo da napomenem, ja i volim i vozim bajs, ali gde idu autoi, tu je bajs nono.

Samo jos nesto (ah bes kulja), evo je moja ulica :Screenshot2023-05-26at08_58_42.thumb.png.b638b4f124009ade960bdf608136214c.png

dakle ovo veliko ostrvo sa sinama po sredini ima 2smernu bajs stazu super kvaliteta. TO nece spreciti mombrile da voze kolovozom IAKO IMAJU JEBENU DEDICATED STAZU.

Dakle samo bez nervoze 😄

  • Haha (+1) 1

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

ne mrzim nego se plasim. Ja bukvalno kola koristim dnevno za "milica skola - igor posao-milica skola-kuci"
Deo od mene do skole je bukvalno put veganskog pakla, uzasno se stresiram da ih ne udarim slucajno

ovo lepe po bajsevima i stavljaju nekad na kola 😄Screenshot2023-05-26at09_08_22.png.cdc28a7fbfd1b6d49f19bcdd15a1f04e.pngScreenshot2023-05-26at09_08_15.png.e917ad8029e8b242914236e015309600.png

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

fun fact. ovde kod mene na banjici na prvaku imaju kao ulicice koje nisu za voznju, nema parking mesta i to, u sustini sluze da moze da ne daj boze pridje hitna, vatrogasci. i naravno na ceo taj kompleks zgrada ima recimo 10ak "stekova" gde u sustini mozes uterati auto... pogadjajte koja marka automobila cini 70% 😄 

  • Haha (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, f4ts0 said:

Samo da napomenem, ja i volim i vozim bajs, ali gde idu autoi, tu je bajs nono.

A što ti ne primeniš ono "ako ne možeš da ih pobediš, priključi im se"? 😄 Doduše jeste baš jedenje govana da idu po ulici ako već ima biciklistička staza i to još i polako 🙂 

  • Downvote (-1) 1

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Zwerko said:

A što ti ne primeniš ono "ako ne možeš da ih pobediš, priključi im se"? 😄 Doduše jeste baš jedenje govana da idu po ulici ako već ima biciklistička staza i to još i polako 🙂 

Ja sam shvatio da im se već pridružio :tf2:

 

Turčin do lakata, poturica do ramena....

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, f4ts0 said:

Pa zasto onda da im se prikljucim ako je jedenje govana 😄

Pa da im pokažeš kako se pravilno vozi bicikl na posao!

5 minutes ago, absolute said:

Ja sam shvatio da im se već pridružio :tf2:

 

Turčin do lakata, poturica do ramena....

Mislim da se to odnosi samo na onaj deo za gejeve, odupire se da napusti mečku 😄 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

A što ti ne primeniš ono "ako ne možeš da ih pobediš, priključi im se"?  Doduše jeste baš jedenje govana da idu po ulici ako već ima biciklistička staza i to još i polako  
 
A da ti izgrebu ceo auto jer si im svirnuo da se skone sa sredine cele ulice...jebeni bolesnici bre, treba da se lece

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Dule_smor said:

 
A da ti izgrebu ceo auto jer si im svirnuo da se skone sa sredine cele ulice...jebeni bolesnici bre, treba da se lece
 

Bilo bi

 

Michael Douglas With The Uzzi (Falling Down) | Best Funny Gifs Updated Daily

  • Haha (+1) 2

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, alfa said:

zmwegwla6d2b1.jpg

 

 

Dule, sto ne rece da si kvitovao sve i otisao u budizam?

 

ahaha, bese ovo neko vec kacio...brat u crvenom jos nije naucio da kontrolise svoje animalne porive!

 

4 hours ago, Jose Jimenez said:

Klinci našli ranjenu utinu koju su napadale vrane, pa smo je odneli u azil.

Fotka je presmešna

IMG-212dbc77586932ce29c0eadad6017a81-V.jpg

 

secam se kad sam bio klinac da smo u Baru nasli sovu po danu koja je bila nacisto pogubljena, pa smo je napojili vodom i uvece ostavili na nekom drvetu, posle je nismo nasli vise

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dobro ste postupili, pošto sove treba vratiti na granu kad ispadnu iz gnezda.

Ovde je bio problem što je bio park pun pasa, i nigde da je sklonimo na granu.

Ako se nekom slično desi, zovite veterinarski fakultet na autokomandi. Ima ambulantu koja radi i vikendom, i prima i egzotičnije životinje.

Link to comment
Share on other sites

On 5/24/2023 at 9:54 PM, absolute said:

Ja samo dan duze od Kozurika i dosta je, cisto da mogu da mu serem sto je jeo toliko kackavalja 😄

Ja sam kod Tine Tarner imao onaj momenat da sam mislio da je umrla pre 5 godina već i onda svako malo kad se negde povede priča ili čuje pesma itd ja se setim i pomislim dal' je umrla ili ne.

On 5/26/2023 at 8:19 AM, Dule_smor said:

Nastavak price...kolega iz Gruzije se juce vracao sa posla i ispred njega vozi biciklista sredinom ulice tako da ne moze da ga pretekne...ovaj mu svirne par puta, biciklista krene da gestikulira i svadja se, ovaj mu dobaci iz kola da ne vozi sredinom ulice tako da niko ne moze da prodje, biciklista krene da mu sutne auto, ovaj ga nekako obidje i pobegne...jutros krece na posao kolega, ceo auto u krug izgreban kljucem ili nozem ili tako nesto...znaci biciklisti su zaista najveca govna i sljam, treba ih spaliti...inb4, bolje sto se nisam kacio sa njima onda:DDD

ima onaj popularni klip na netu sad gde neko dvoje biciklista ne daju liku da prođe stazom u invalidskim kolicima onim za vožnju malo "spuštenim" jer je staza za bicikle :))

15 hours ago, Jose Jimenez said:

Ako se nekom slično desi, zovite veterinarski fakultet na autokomandi. Ima ambulantu koja radi i vikendom, i prima i egzotičnije životinje.

ja video pre koju nedelju patku i desetak pačića idu parkingom Roda centra na nbgd kod Airport city. Znam da tu ima ptica dosta (ima po airportu onih nekih fazana šta li su) i očigledno im je tu neka ruta ali ova patka ide kroz parking u smeru perionice unutar roda centra i bukvalno nisam znao šta je pametno uraditi - sigurno se zenta od ljudi, da li tu onda napraviš veći problem ako bi da ih "usmeriš", da li uopšte znaju gde idu a ne znaš ni ti, a nisam ni znao koga bih pozvao.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Dule_smor said:

Sto bi rekao jedan profa sa veterine: "koleginice, to nije patka, to je plovka, patka je nesto drugo"...inb4, nijesedesilo.com

haha i onaj "nema kost nego tkivo i to da je 20cm to ste vi imali sreće!"

a tek oni što su otvorili čoveka a njemu u želucu skamenjen soc od kafe!

Link to comment
Share on other sites

On 5/26/2023 at 9:00 AM, f4ts0 said:

u Briselu je to prosto reseno. Kao vozac autoa nemas nikakva prava, prihvatis to ili ides bajsom-prevozom.


😄

U Beogradu je totalno suprotno. A vozači su postali nerealno bahati i treba ih karati na svakom koraku. Kad kazem karati, treba primenjivati zakon 😄
 

Recimo, toliko frku dizu sto bajsevi voze kolovozom (podrzavam, jebeni bolidi biciklisti) a sa druge strane parkiraju gde stignu po trotoaru.

Edited by alfa

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Ja sam postao sa druge strane antiprotivan, bas iznerviram bezobrazlukom. Vozim po propisima  😄

Znaci kad krenu da mi trube sto vozim 50 ili 40 tamo gde je toliko ogranicenje 🙂

Samo sam u fazonu, obidji me prika, sta ti tesko 🙂

 

  • Like +1 1

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, absolute said:

Znaci kad krenu da mi trube sto vozim 50 ili 40 tamo gde je toliko ogranicenje 🙂

 

vozio me CarGom neki lik pre x nedelja, ne sećam se da sam toliko chill lika video u vožnji, usporen je, vozi po propisima, sviraju mu iza ona kaže "mora da je neka svadba" 🙂

neviđeno nešto.

a inače, cargo od aerodroma između 3800 do 4700 dinara procena cene, kad me nije šlog strefio. Pa šta je ovo, Nju Jork? Na kraju sam odlučio da probam one "vaučere" i nisu ni oni povoljni ali ajde makar znaš koja ti je cena koju plaćaš. Ne sećam se da sam skoro išao negde gde je prevoz taksijem/uberom bio 40 evra od aerodroma do grada.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Lucky said:

a inače, cargo od aerodroma između 3800 do 4700 dinara procena cene, kad me nije šlog strefio. Pa šta je ovo, Nju Jork?

oO

jeste da sam poslednji put uzeo cargo sa aerodroma nekad krajem prosle godine, ali bilo tipa 1.5k do fontane

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...