Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

On 7/2/2022 at 3:11 PM, digrejzo said:

krenuo da se sisam, smrdi na zagorelo ulje u zgradi i onako, blago je neprijatno, ali nista alarmantno. vracam se, sve je 10x gore, oko tog jednog stana ne moze da se dise maltene, ali tu je neki golisavi burazer iz zgrade i zove vatrogasce. bukvalno 3 minuta kasnije su obijali stan, svaka cast carevima. za njih i hitnu pomoc generalno imam samo reci hvale i duboko ih postujem jer je bizarno koliko su bitni kad je najpotrebnije. ali acab ofc

na kraju su nasli serpicu sa uljem (nikoga unutra, valjda nije jos krenula vatra, ali je kuljao onaj ostar dim iz kuhinje), cekaju panduri decka koji zivi tu da "preuzme" stan, catastrophe averted!

Krenuo da kuva, pa se setio da treba da kupi namirnice i otisao do radnje.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Nek' said:

Krenuo da kuva, pa se setio da treba da kupi namirnice i otisao do radnje.

pa na putu do tamo skapirao da je ipak bolje da sedne u kafanu lokalnu i pojede ćevape nego da pravi kod kuće na ovoj vrućini!

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, drndara said:

Winwin i Emmi od danas su Tehnomanija.
 

  Hide contents

 

SAJT NIJE U FUNKCIJI
VAŽNO OBAVEŠTENJE
Kompanija Tehnomanija donela je odluku da od 05.07. sajt WinWin prestaje sa radom, a mreža WinWin prodavnica nastaviće da posluje pod imenom Tehnomanija.   
Cilj nam je da imamo jedinstvenu mrežu maloprodaje i jedinstveno mesto za online kupovinu u okvirima jednog brenda. 
Fokusiranje na jedan brend omogućiće nam da vama, našim kupcima, pružimo bolje iskustvo kupovine. 
Ova promena unutar same kompanije neće ni na koji način nepovoljno uticati na postojeće porudžbine i obaveze koje imamo prema vama, našim potrošačima: 
Sve što ste poručili i kupili na WinWin sajtu biće vam dostavljeno u dogovorenom roku.
Sva vaša potrošačka prava možete da ostvarite kao i do sada putem kontakt centra, mejla ili u bilo kojoj Tehnomanija radnji.
Za sva dodatna pitanja se možete obratiti Kontakt centru na broj 011 30 30 003 i to radnim danima od 08 do 21 čas, a subotom i nedeljom od 09 do 21 čas, ili na mail adresu prodaja@tehnomanija.rs.
Hvala na razumevanju.

SAJT NIJE U FUNKCIJI
VAŽNO OBAVEŠTENJE
Kompanija Tehnomanija donela je odluku da Emmi platforma od 01.07. prestaje sa radom.
Ova promena unutar same kompanije neće ni na koji način nepovoljno uticati na postojeće porudžbine i obaveze koje imamo prema vama, našim potrošačima.
Brend koji će ubuduće poslovati kroz maloprodajnu mrežu i online platformu je Tehnomanija.
Za sva dodatna pitanja se možete obratiti Kontakt centru na broj 011 30 30 003 i to radnim danima od 08 do 21 čas, a subotom i nedeljom od 09 do 21 čas, ili na mail adresu prodaja@tehnomanija.rs.
Hvala na razumevanju.

 

 

Nije ovo ništa novo, za one koji su u priči. Tehnomanija je još pre dve-tri godine (možda pre dve nego tri ali tu negde) kupila Winwin i Emmi samim tim od Altija, koji je mislim ostao da funkcioniše kao nezavisni entitet 🙂 I od tad imaš situacije da se menjaju WinWin radnje u Tehnomanije lagano, ne baš sve, ali na određenim mestima etc. Dešavalo se i da Tehnomanija postane WinWin ali ređe.

Trebalo je ja mislim još pre covida (znači ipak ima tri godine) da se napravi taj switch da svaki Winwin bude Tehnomanija ali covid je to malo pauzirao tj. odgodio.

Do evo danas 🙂

nisam siguran koliko je to legit potez jer možeš da imaš dva brenda pa praviš neke razlike male itd, ali dobro, valjda oni znaju bolje od mene zbog čega su to uradili 🙂

7 hours ago, manson said:

Zanimljivo 🙂 https://www.hownormalami.eu/

 

Screenshot 2022-07-05 at 20.15.48.png

NAS SI NAŠAO!

 

Link to comment
Share on other sites

Ako neko pamti jos taj slucaj, Malcanski berberin, onaj pedofil sto su ga vijali pre koju godinu kad je oteo cigancicu je rikno sinoc. Da li mu je neko malo pomogao ili ne, ko zna? Srcka navodno.

  • Like +1 1
...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Halp!

Ne znam gde da turim ovo, ne bih da pravim novu temu, pa mozda neko moze na brzinu da pomogne. @Lucky prebacuj ako mislis da smeta.

Koristim Win 11 na Lenovo Thinkpadu, i pre neki dan sam primetio da je preko Lenovo Vantage sam instalirao neki update (Realtek Audio Driver - 10 (1809 or Later)/ 11 (21H2 or Later)).

Od tog trenutka, nemam vise audio device uopste na kompu. Kada povezem sluske, prepozna ih i zvuk radi, ali bez externog audio device, nemam nista.

Pokusao sam da reinstaliram Realtek audio driver, ali ne pomaze, jer izgleda kao da ne vidi uopste hardware.

Da li to mogu preko biosa negde da proverim, enablujem?

 

image.png.1c2d71a40faace37f28ab830e3426b49.pngimage.png.ea5fabae800d4dd1d7889c0ffcd10c23.pngimage.png.718771e3087cdae9c35242477459a311.png

"Choose life..."

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, sttevann said:

Halp!

Ne znam gde da turim ovo, ne bih da pravim novu temu, pa mozda neko moze na brzinu da pomogne. @Lucky prebacuj ako mislis da smeta.

Koristim Win 11 na Lenovo Thinkpadu, i pre neki dan sam primetio da je preko Lenovo Vantage sam instalirao neki update (Realtek Audio Driver - 10 (1809 or Later)/ 11 (21H2 or Later)).

Od tog trenutka, nemam vise audio device uopste na kompu. Kada povezem sluske, prepozna ih i zvuk radi, ali bez externog audio device, nemam nista.

Pokusao sam da reinstaliram Realtek audio driver, ali ne pomaze, jer izgleda kao da ne vidi uopste hardware.

Da li to mogu preko biosa negde da proverim, enablujem?

 

 

Ima u BIOSU svakako da se isključi zvučna, ali nije se to moglo samo od sebe isključiti. Uđi svakako i proveri, jbg, nešto kao Integrated peripherals treba da piše

 Koji je ThinkPad? Čujem dosta pritužbi na razne probleme sa novjim modelima, zvuk, WiFi, storage, ja sam sa L serijom imao i problema sa random pucanjem plastika. Nisu defintivno ono što su pre bili.

Ovo bi verovatno moglo u hardver podforum da ide :)

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Ako neko pamti jos taj slucaj, Malcanski berberin, onaj pedofil sto su ga vijali pre koju godinu kad je oteo cigancicu je rikno sinoc. Da li mu je neko malo pomogao ili ne, ko zna? Srcka navodno.

Kad smo kod te tematike, secate se ovoga?

https://www.kurir.rs/crna-hronika/3968461/tuzilastvo-trazi-40-godina-zatvora-za-zorana-marjanovica-dokazano-je-da-je-na-nasipu-na-podmukao-nacin-ubio-suprugu-jelenu?utm_source=mondo&utm_medium=kurir_widget&utm_campaign=mondo_widget

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Kako glup naslov, pa naravno da tuzilastvo nesto tvrdi, zato su i podizali optuznicu. 

Sud ce utvrditi da li je dokazano ili nije. 

Debilizam, svakako. 6 godina drndaju. 

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...