Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

31 minutes ago, Dule_smor said:

Meh, nemam knjizicu kao I am left alone? Moglo je to i bolje malo.

Jbg. Verovatno. Ali ko zna šta je njima bila ideja kad su ga tako preveli. Verovatno nisu uspeli da smisle nešto bolje za prevod toga da nema zdravstvenu a da ne napisu i don’t have the Health insurance 🙂

Link to comment
Share on other sites

On 5/15/2022 at 10:06 PM, Dule_smor said:

Ahaha, ovo je sve bolje i bolje 😄


The international scandal at Eurovision is gaining momentum with the raking of ratings in favor of Ukraine.

It turned out that the National Jury of Romania voted completely differently and gave the maximum rating to Moldova, not Ukraine.

emoji3502.pngAt the time of the announcement of the results, Romania was simply not released on the air. Instead, the organizers independently read out the scores, which did not correspond at all to those given by the National Jury in Bucharest, reports @romania_ru.

The head of the Romanian delegation, Juliana Marchuk, is perplexed.

Ima i video ove šokirane:

Iskreno, ja sumnjam u baš pravo nameštanje, "poguravanje" da, kao što su uradili sa ovim glasovima žirija, ali da su glasači širom evrope glasali za UKR sigurno jesu, jer prosto cela ova situacija kao što znate vi koji ste na zapadu ima potpuno sulude proporcije propagande i jednostavno je moralo biti ovako.

Link to comment
Share on other sites

Дуле био Макс, и Јулија, у Смедереву. И ђасви му се.

 

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Рус који са својом драгом учи људе руском језику. Има канал, блог, свашта нешто. То му је извор прихода. Данас је један од многих руса који су пословање пребацили у Србију 🙂
У принципу нико битан али је мени некако симпатичан. Сада мало путују по Србији.

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

ove korporacije umeju da iznenade prijatno :tf: 

Danas su nam doveli opru da nam pricaju kako da budemo najbolja verzija sebe

opra.thumb.jpg.be3a41aee2286b0d1bd7c54cfcfd22cc.jpg

 

I onda da bi nas podrzali da radimo jace i budemo best version of us, dobili smo i stimulaciju

btc.thumb.jpg.cdce28e3e2b7a52241c404490cdba2de.jpg

 

 

i onda ja trolujem....

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

a i da je usao, rekli bi mu da nema uput i da dodje za 3 nedelje

On 5/24/2022 at 11:08 AM, f4ts0 said:

ove korporacije umeju da iznenade prijatno :tf: 

Danas su nam doveli opru da nam pricaju kako da budemo najbolja verzija sebe

opra.thumb.jpg.be3a41aee2286b0d1bd7c54cfcfd22cc.jpg

 

I onda da bi nas podrzali da radimo jace i budemo best version of us, dobili smo i stimulaciju

 

  Reveal hidden contents

 

btc.thumb.jpg.cdce28e3e2b7a52241c404490cdba2de.jpg

 

 

 

 

i onda ja trolujem....

sta ti je progres, do pre 70 godina drzali crnce u zoloskom vrtu. da pitam ja rusofile da li je rusija ovoliko napredovala!

Link to comment
Share on other sites

Rusi i Srbi pre 400+ godina oslobadjali crnce iz otomanskog ropstva, jedan od njih je bio Puskinov pradeda...al sta mi znamo jbga

Btw, novi kolega specijalista, Nemac, poceo da radi pocetkom maja kod nas...tako mojh godina otprilike, deluje ok lik...i pricamo pre neki dan, pita me odakle sam, kako sam dosao u Nemacku itd...i kaze posle da je njegova zena iz Slovenije, a keva joj je valjda iz Makedonije:D

  • Like +1 1

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Igrom slučaja i dalje dobijam neki newsletter nekog singapurskog retail lanca - i tamo je skupo ulje i sad oni kao smanjuju cene, a ono ulje čak nije ni suncokretovo, ima i pirinačno i kikiriki - još jedna potvrda da je sve namešteno ofc!

i ograničeno na dva komada po kupcu 🙂

image.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...