Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

1 hour ago, togFU said:

jeste VIP, evo radi search i to na mobilnom, mohi izdominirao ako se dobro secam, odog da citam ovo sad :))

 

 

ja lepo kažem search kida!

40 minutes ago, manson said:

Danas rešena reklamacija, skoro mesec dana. Ne znam, jesu li ga nosili na Tajvan da CEO Adate lično utvrdi da je pokvaren? 🙂

 

ne, nego čekaju zvanični rok odgovora od 30 dana.

ja imam nešto što sam predao neki zahtev zakonski rok je 90 dana. prošli put kad sam predavao 90. dana su me zvali da ima neki "tehnički problem", sad opet evo 90. dan ističe za 2-3 dana :))

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, overkind said:

Швед?

Belgija, jedan drugi forumaški gastos! :)) Ovoga puta si off the hook, predstavljala vas je ipak standardna predstavnica švedske 🙂

Screenshot 2022-05-12 at 23.18.06.png

i još se plasirala i u finale sa nekom raspad pesmom.

mislim, jesu eurosong pesme krš ali ove godine su baš krš krš 🙂

9 minutes ago, mladenq said:

bome, da ne okaci manson ikonu...

rln u subotu nema zezanja!

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Dule_smor said:

Pa nije ovaj redosled po broju glasova koliko skapirah? Al ikona svakako ofc!

nije, rendom je, ali svakako nije svejedno kad ti izgovore ime prvom ili drugom ili kad grickaš nokte poslednji :))

nego, odvojena tema, bio sam prvi put juče u galeriji tržnom centru gore u food courtu i razočarao se time da je i kod nas stigao taj koncept koji sam viđao preko po nekim tržnim centrima... ne znam ni kako bih to nazvao ali "štancovanje fast-foodova" od strane jedne firme. OK, razumem to u Rumuniji ili Češkoj ili šta god, gde nisu čuli za hranu 🙂  ali mi je baš bedak kad je kod nas 🙂

To je ona fora da navodno imaš 10 fastfoodova - meksički, pice, KFC-ripof, burgeri, giros itd, a ustvari sve drži jedna firma koja je na stocku našla logo i napravila ime i brend i onda cepa. I najčešće je to kopija nekog drugog poznatijeg brenda, praktično i po meniju i opcijama, a kvalitet krš. Što je i kod nas trenutno slučaj pa eto, preporuka za zaobilaženje ako vas put nanese 🙂

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...