Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

54 minutes ago, Lucky said:

evo samo za društvo, sveže sinoć iz SuperVera 🙂

Inače ne idem u Vero ali mi trebali neki grčki proizvodi i baš rek'o da bacim oko dal' ima, kad ono:

IMG_1279.JPG

Istini za volju to verovatno nije onaj ukus hemije iz devedesetih totalno, ali je verovatno dosta blizu 🙂

Dzak pirinca za 90 dinara

Zvuci kao odlicna hrana za zombi apokalipsu!

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, manson said:

Ladno postoji trudan muškarac emoji https://emojipedia.org/pregnant-man/

Quote

ko zna kakva bismo sve čuda mogli da nađemo u listi emojia :))

plašim se i da pogledam 🙂

a tek što su napravili nauku od smajlija to je posebna priča. ovi naši sa foruma mi dođu kao odmor za oči 🙂

9 minutes ago, killYg0r said:

Dzak pirinca za 90 dinara

 

nije baš džak, više je tipa 100 grama ili tako nešto, tako da sad još ispade i skup proizvod kad razmisliš.

Link to comment
Share on other sites

Kad ćeš @Dule_smor i ti ovako pa da se ponosimo!

https://www.rts.rs/page/stories/ci/story/124/drustvo/4697817/patologija-jelena-sopta-plocice-mikroskop.html

Quote

 

Опишите профил патолога – он мора имати способност усменог и писменог изражавања идеја и мишљења, шта још?

Не знам како бих описала патологе. Они су, попут анестезиолога, лекари из сенке. Патолози кроз свој посао веома брзо науче да "поређају приоритете". Стрпљиви су, аналитични, прилично одмерени, трезвени, прате нове технологије, имају моћ имагинације.

Можда ће бити необично, јер јавност патологију повезује са смрћу, али патолози воле и славе живот и умеју да се радују животу. Прихватају да је смрт саставни део живота.

 

 

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Lucky said:

Стрпљиви су, аналитични, прилично одмерени, трезвени, прате нове технологије, имају моћ имагинације.

uf, umalo ovo da bude "trezni", uplaših se za našeg Duleta na momenat

  • Like +1 2
Link to comment
Share on other sites

Kad ćeš [mention=886]Dule_smor[/mention] i ti ovako pa da se ponosimo!
https://www.rts.rs/page/stories/ci/story/124/drustvo/4697817/patologija-jelena-sopta-plocice-mikroskop.html
 
Опишите профил патолога – он мора имати способност усменог и писменог изражавања идеја и мишљења, шта још?
Не знам како бих описала патологе. Они су, попут анестезиолога, лекари из сенке. Патолози кроз свој посао веома брзо науче да "поређају приоритете". Стрпљиви су, аналитични, прилично одмерени, трезвени, прате нове технологије, имају моћ имагинације.
Можда ће бити необично, јер јавност патологију повезује са смрћу, али патолози воле и славе живот и умеју да се радују животу. Прихватају да је смрт саставни део живота.
 
 
Ja sam mislio da se vi uvek ponosite sa mnom! Procitacu tekst posle!

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dule_smor said:

 
Ja sam mislio da se vi uvek ponosite sa mnom! Procitacu tekst posle!

naravno, ali zamisli tek kad izađeš u novine koja će to radost biti! ima da uramimo to i okačimo u redakciji!

kao što nam draganče recimo visi i dalje sa svojim hit filmom 7 minuta do centra - Enter the Drgn.

🙂

Link to comment
Share on other sites

Jel zna neko kako se ubacuju priključci za struju u ove produžne što imaju "zaštitu za decu" ?

ja ludim svaki put dođe mi da ih bacim kroz prozor, nema nikakvog pravila i onda posle 20 minuta drndanja ono upadne nekako bez ikakvog cimanja najnormalnije.

sto posto ima neka fora ali nisam dovoljno mudar izgleda.

ako uopšte neko zna o čemu pričam.

  • Haha (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Не бих да звучим вицкасто, али ја просто гурнем. Вришти али улази 🙂 Мада, ја имам утичнице које имају затворене отворе за утикач. Тако да сила земаљска ради посао. Имам исте такве продужне и у њих гурнем јбг. Не знам какви су код тебе тачно.

Не знам да ли је неко упратио мало  Џони Деп против Амбер (добра јбт ко добар дан!), али Џони је цар у судници. Да ли је он заиста генијалац, или зна да је готов после овога, али има заиста феноменалниф момената.

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, overkind said:

Не бих да звучим вицкасто, али ја просто гурнем. Вришти али улази 🙂 Мада, ја имам утичнице које имају затворене отворе за утикач. Тако да сила земаљска ради посао. Имам исте такве продужне и у њих гурнем јбг. Не знам какви су код тебе тачно.

pa to svi kažu! i ja prosto guram, ali neće!

imao sam davnih dana neki Sweex isti takav sa tim zaštitnim i od tad redovno gledam da ih ne kupujem jer nema leba da tu uguram bez nerviranja.

Ali zapala mi neka 2-3 produžna novija sa tim zaštitama, muka živa.

Nakon što sam napisao post pitao sam još par ljudi ovako, i otprilike je odgovor "nemam pojma, ja samo guram i taman kad hoću da odustanem ono uđe".

I ja opet probao i bilo slično, jedno 3-4 minuta sam se mučio, cimao, levo desno, gore dole, ugao ne ugao i na kraju nekako ušlo 🙂

22 minutes ago, overkind said:

Не знам да ли је неко упратио мало  Џони Деп против Амбер (добра јбт ко добар дан!), али Џони је цар у судници. Да ли је он заиста генијалац, или зна да је готов после овога, али има заиста феноменалниф момената.

Aha, pratim ja ovo po netu što izbacuju isečke, ne mogu da kažem da nije zabavno za gledanje.

Ali ne mogu ni da procenim na koju će stranu ovo da ode.

Amber je dobra def, u Akvamenu bila baš kao nacrtana, ali jbg, kad je sajko 🙂

Link to comment
Share on other sites

Мени се некако чини да је Џони "у праву" овде, али ко ће знати. Какав Аквамен Лаки, мени су очи стале у судници јбт. Нема шта да се свлачи, само да обори онај носић и најебао сам ко Џони Деп 🙂

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, overkind said:

Мени се некако чини да је Џони "у праву" овде, али ко ће знати. Какав Аквамен Лаки, мени су очи стале у судници јбт. Нема шта да се свлачи, само да обори онај носић и најебао сам ко Џони Деп 🙂

iskreno ne gledam aktivno suđenje a i kad sam video par onih slika gde kao ona skrhana dolazi u sud držeći se za ruke sa advokatom ili kim već hteo sam da bacim peglu 🙂

ovako je lakše u akvamenu gde su je namunjili 🙂

Link to comment
Share on other sites

On 4/21/2022 at 8:43 AM, Lucky said:

 

jel ovo opis naseg ministra zdravlja? 😄 

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Junkie said:

@produžni .. fora je da moraju oba kraka viljuške da uđu u isto vreme i onda ga migoljiš dok ne uleti. ako su neki "kinezi", zna da jebe bez obzira na sve pomenuto 😄

da, to sam kao skapirao nešto da treba polako i pod pravim uglom i probao, ali opet nije išlo.

onda sam probao to "migoljenje" i tu je kao nešto možda uspelo ali nisam ni siguran kako.

gurno sam ga malo, dizvinete, i onda kao nekim mikropokretima levo desno kao da me drma blaga struja :)) i nekako je ušlo.

ali apsolutno ne garantujem da bih sad to mogao da ponovim 🙂 

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, manson said:

Drugari, pomoć 🙂 došli neki rodjaji iz USA, pa bi da probaju domaće specijalitete, gde da ih vodim, koju kafanu da je dobra hrana? Bonus, hteli bi škembiće da probaju, ima i to negde? 🙂 

Stara Hercegovina je imala škembiće, to ovako znam na prvu, a možda ti je i ok mesto za te lokalne specijalitete na koje bi hteo da ih odvedeš.

Možda da pozoveš pa da pitaš da li ih imaju i dalje.

A što se kafana sa domaćom hranom tiče, tu je spisak baš podugačak tako da možeš da kreneš odakle god hoćeš i svako će da ima neke svoje favorite 🙂

Evo recimo Mala Zvezdara je dobra za stvari ispod sača, pečenja itd. Onda Durmitor koji smo ovde pomenuli već x puta ali meni više nije nešto privlačan jer se "profensio" tj. suviše ljudi dolazi i gužva je i onda misle da su face :)) mada ne dele svi moje mišljenje i vole i dalje tamo da idu.

Pa onda tipa Kalenić je uvek ok izbor za tako nešto, Papa Joe što da ne ima korektnu hranu ali nije baš kafana u pravom smislu te reči.

Palilula recimo jeste kafana u pravom smislu te reči i ima dobru hranu - nema baštu doduše npr pa to možda nije ok ako biste da sedite napolju.

Imaš dole oko autoputa kod dušanovca par korektnih kafana Stari Bunar, Dušanovački cvet, Ustanak. Pa dole kod autokomande Trešnjin hlad.

Eto tako nešto.

  • Like +1 1
  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, _Gotti_ said:

izgleda da su se najeli pa @manson ne može još da se dozove svesti da se javi kako je prošlo!

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, manson said:

E hvala, poslao predloge, pa sada da odluče gde bi 🙂

javi šta su rekli ameri!

obično ako nisu naviknuti na našu hranu mnogi kažu da im je "prejaka", ja sam na fazon pored svih vaših corn-sirupa i MSG-jeva vama je ovo prejako gtfo, ali avaj! 🙂

Link to comment
Share on other sites

bio sam u prošli četvrtak u Durmitoru, opasno im je opao kvalitet hrane

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

On 4/23/2022 at 12:44 PM, Lucky said:

Jel zna neko kako se ubacuju priključci za struju u ove produžne što imaju "zaštitu za decu" ?

ja ludim svaki put dođe mi da ih bacim kroz prozor, nema nikakvog pravila i onda posle 20 minuta drndanja ono upadne nekako bez ikakvog cimanja najnormalnije.

sto posto ima neka fora ali nisam dovoljno mudar izgleda.

ako uopšte neko zna o čemu pričam.

moras pod nekim neprirodnim uglom da gurnes da bi uslo iole lakse (a i tada se napnes dobro) posle nekoliko godina sam eliminisao te produzne i bacio ih haha odlican osecaj slobode (ne bih se setio toga da nije tvog posta)

ovako direkt guranje moze da prodje ali fazon da guras celom tezinom dok je uticnica ispod tebe 😄 

ako bi bas da zastitis produzni od dece kupis one plasticne dodatke koji se ubace u uticnicu i budes miran (ono ima ih yisk ikea valjda i tako to)

Edited by G!!!

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...