Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

1 minute ago, digrejzo said:

jeste ripoff, ali je odlicna kopija i to po (minimum) duplo manjoj ceni. u tom kontekstu su mi pingui/schnitte preskupi. da ne pominjem onu odvratnu pingui reklamu kad se svi gegaju =(

ima lidl solidne proizvode u toj ripof kategoriji, nema zbora.

zato me često i čudi što se opredele za taj ripof koncept umesto da izgrade svoje a ne ovako da budu kao uvek neki ranerap!

Link to comment
Share on other sites

Ti rip-off proizvodi su poznati njihovi, ima čak i ovi u Engleskoj kad izvuku https://www.thesun.co.uk/money/14677714/best-copycat-lidl-aldi-products-difference/

Meni su neki ok neki su mi bezveze, tipa ona kopija Kinder Schoko bons je sasvim kul, mada i nije nešto specijalno jeftinija, a kopija jafe je ono baš bezveze... 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

ja odkako imam lidl na 50 metara, jako retko idem u njega, imam neki osecaj da je sve napumpano palminim uljem i da je loseg kvaliteta 😄

ok, neke stvari imaju kul, tipa one kese orasastih plodova itd 

Edited by reki
  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Zwerko said:

Ti rip-off proizvodi su poznati njihovi, ima čak i ovi u Engleskoj kad izvuku https://www.thesun.co.uk/money/14677714/best-copycat-lidl-aldi-products-difference/

Meni su neki ok neki su mi bezveze, tipa ona kopija Kinder Schoko bons je sasvim kul, mada i nije nešto specijalno jeftinija, a kopija jafe je ono baš bezveze... 

obrnuli su igru sa tim koliko dobro kopiraju a da ipak deluje originalno.

onaj njihov "neskvik" mi je čist primer toga 🙂

2 minutes ago, reki said:

ja odkako imam lidl na 50 metara, jako retko idem u njega, imam neki osecaj da je sve napumpano palminim uljem i da je loseg kvaliteta 😄

 

zapravo nije baš, osim naravno ako ne kupuješ čokoladu od 30 dinara i tako to.

ima onaj na primer zrnasti sir koji je odličan a nema takav na drugom mestu da se kupi i tako još poneki proizvod, a i često jedini imaju od voća i povrća "egzotične" stvari koje na drugim mestima ne možeš ni da nađeš a dobiješ i batine kad tražiš!

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, manson said:

Elon baš rešio da udje u bord Tvitera 🙂 ponudio da ih kupi za ~41 milijardu USD 🙂

Elon Musk offers to buy Twitter for $41.4bn | Elon Musk | The Guardian

 

edit: evo i Bloomberg Elon Musk Wants to Buy Out Twitter (TWTR) in Final $43 Billion Takeover Bid - Bloomberg

Ako udje u board ne moze da ih kupi, ne sme da ima vise od 15%.

There is nothing either good or bad, thinking make it so.

Drndara.thumb.png.e387ee50467198aff9c89a

 

Link to comment
Share on other sites

Uzeo neki SSD pre 2-3 dana, danas stavim u laptop, krenem da instaliram Win, svako malo prijavljuje neke greške i blokira... i imam šta da vidim...

image.png.b00ba0feaf8b7e9d386a4b3353922ea3.png

sada moram da se jebavam sa garancijom, verovatno će me zezati 2-3 nedelje, jbg 😞

 

edit: naručio sam online, ali da preuzmem u radnji gde sam i platio, da li se to računa kao ona kupovina na daljinu, kako već, da imam onda 2 nedelje da vratim bez da išta moram da obrazložim?

Edited by manson
Link to comment
Share on other sites

Ako si platio i preuzeo u radnji nema veze što si rezervisao preko sajta, računa se kao standardna kupovina. S tim da se dosta njih kod nas malo unormalilo, opet zavisi i od proizvođača/dobavljača. Recimo ja sam se iznenadio kad su mi u Tehnomaniji na keca zamenili Sony sluške stare oko godinu dana na licu mesta. Bukvalno no questions asked, daj slušalice, daj račun, evo ti nove.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, manson said:

Uzeo neki SSD pre 2-3 dana, danas stavim u laptop, krenem da instaliram Win, svako malo prijavljuje neke greške i blokira... i imam šta da vidim...

image.png.b00ba0feaf8b7e9d386a4b3353922ea3.png

sada moram da se jebavam sa garancijom, verovatno će me zezati 2-3 nedelje, jbg 😞

 

edit: naručio sam online, ali da preuzmem u radnji gde sam i platio, da li se to računa kao ona kupovina na daljinu, kako već, da imam onda 2 nedelje da vratim bez da išta moram da obrazložim?

 

to je klasicna kupovina. da bi bila online morao si da dobijes isporuku do svoje adrese od kurirske sluzbe.  Tako da nema nista od toga - moras da podneses reklamaciju i da cekas

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, manson said:

Elon baš rešio da udje u bord Tvitera 🙂 ponudio da ih kupi za ~41 milijardu USD 🙂

Elon Musk offers to buy Twitter for $41.4bn | Elon Musk | The Guardian

 

edit: evo i Bloomberg Elon Musk Wants to Buy Out Twitter (TWTR) in Final $43 Billion Takeover Bid - Bloomberg

ako, neka mu. bolje on nego onaj dorsi koji je otišao i cela njegova ekipa.

makar će da uradi nešto zanimljivo siguran sam 🙂

13 hours ago, Zwerko said:

To je u slučaju da se firma kotira na berzi. On je dao ponudu da preuzme kontrolni paket akcija i rekao da ako to prihvate bi povukao firmu s berze i ostala potpuno u privatnim rukama. Onda može da radi (skoro) šta hoće.

i odbanuje tranpa, kao što već rekoh negde! 🙂

12 hours ago, manson said:

sada moram da se jebavam sa garancijom, verovatno će me zezati 2-3 nedelje, jbg 😞

 

mislim da ne bi trebalo da imaš frku ako nema vidljivih mehaničkih oštećenja na njemu, to je jedino za šta bi mogli da se uhvate, ovako je jasno da je defektan proizvod.

Link to comment
Share on other sites

danas odem da hasam picu kod Djovanija (zvuci gej, kunem se da nije!), a prekoputa je neka Nike radnja, pa imaju Air Max promociju, sta vec. pun lokal krembila i brzih youtube klinaca u sljastecim patikama (kapiram da su pocasceni da bi sirili RICH), svi nose neke kamere, GoPro i telefone, krive se i unose jedni drugima u noge i facu, pravi se kontent. ide neka haus muzika, jako plavo svetlo unutra, ali vidi im se po facama koliko su kiseli i kako im je u stvari smor, neka memla udarila. bas mi bilo smesno i tuzno istovremeno, jebemliga.

a picu mogu samo da pohvalim, apsolutno kidanje ako volite napolitanski stil. u poredjenu sa Majstorom, ovde mi je mozda testo bilo za nijansu mekse i rub je bio veci/vazdusastiji. samo lagani portafoljo manevri, prste da polizes!

Spoiler

zLKvGpl.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, oddball said:

boja se dobija u odnosu na otrov sa kojim se prska

 

2 hours ago, manson said:

Bio u Temp, nisam pojma imao da postoje i zeleni i narandžasti karfiol 🙂

 

možda je samo u pitanju osnovna verzija kao ono ljubičaste šargarepe, pa smo mi vremenom kroz kalemljenje i nove sorte došli do dominantne narandžaste ili belog karfiola.

22 minutes ago, digrejzo said:

danas odem da hasam picu kod Djovanija (zvuci gej, kunem se da nije!), a prekoputa je neka Nike radnja, pa imaju Air Max promociju, sta vec. pun lokal krembila i brzih youtube klinaca u sljastecim patikama (kapiram da su pocasceni da bi sirili RICH), svi nose neke kamere, GoPro i telefone, krive se i unose jedni drugima u noge i facu, pravi se kontent. ide neka haus muzika, jako plavo svetlo unutra, ali vidi im se po facama koliko su kiseli i kako im je u stvari smor, neka memla udarila. bas mi bilo smesno i tuzno istovremeno, jebemliga.

pa kad su dobili patike i ili pare pa moraju da dođu da odrade promociju, tako ti to ide 🙂

sećam se sličnih scena kad sam išao na onaj sajam patika ili šta beše dole u luci, baš me zanimalo na šta će to da liči i ličilo je na to 🙂

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...