Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

On 11/13/2021 at 9:38 PM, absolute said:

Ma generalno se planeta kljuka svim i svačim...ova moja rodbina u kanadi ne znam šta ne uzima...za smirenje, za bolove, za ovo, za ono...a relano, niko nije bolestan nešto da kažeš da im treba...

apsolutno. mislim da kad upadneš u taj krug to ide po defaultu, niko ni ne razmišlja više dal mu to stvarno treba ili prosto moće da iskulira i prođe i bez toga.

On 11/15/2021 at 8:48 PM, qwert00 said:

Pa kod nas bas cesto ide bez antibiotika... Pre korone.. Nisi skroz ok ali ko su blazi simptomo cajevi, vitamini supice odmaranje i bolovanje.. Ako ti za par dana nije bolje onda ide antibiotik bez naravno da se radi krvna slika da se proveri 🙂 to je tipican DZ kod nas 🙂 

Treci put ako dodjes jaci antibiotik ako dodjes pa vadjenje krvi, pa specijalista i sl 🙂

 

Takodje kad neko insistira na antibiotiicama vecina dr popuste i daju neki slabiji odmah. To sam vec cuo. Ovo gore je moje iskustvo  iz pre kovid faze... Sada odmah idu antibiotici izgleda 🙂 istina ovo sa koronom nije zajebancija...mnogo zeznutije nego pre. mnogo vise obolelih ...

ja stvarno nisam čuo za slučaj da lekari odmah daju antibiotik baš tako na keca.

On 11/16/2021 at 1:12 PM, overkind said:

Polica na poslu. Samo radno 😄

0-02-05-94a1b606775110261b69fd31ac50e9d7695f41eb52482fdfde7a52241a5a9267_e29d8292911dad3e.jpg

radiš u nekoj igraonici? :))

Link to comment
Share on other sites

On 10/31/2021 at 3:29 PM, manson said:

ja i dalje vozim logi G9, najbolji miš koji je čovečanstvo ikada napravilo 🙂 mada se točkić više ne okreće onako kao da nema trenja 😞 

kapiram da bi trebalo da gledam neku zamenu. Valja li šta ovaj Logi G502 (sa kablom)?

Uzeo G502, bio na popustu tokom BF, pa rekoh nek ide život.

Miš jeste odličan, ali je G9 odličniji. Jao bre Logi, napravite G9 v2.

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, drndara said:

Ja sam kao leftie  godinama navucen na g300 Logitech-ov

g300, retko dobar miš za levoruke koji nije default-default... proizvođači imaju samo te dve opcije - za desnoruke full nagruvani miševi za gamere, ali ako si levoruk, evo ti miš oblika pravilne elipse nekakve sa dva dugmeta 🙂

13 hours ago, manson said:

Uzeo G502, bio na popustu tokom BF, pa rekoh nek ide život.

Miš jeste odličan, ali je G9 odličniji. Jao bre Logi, napravite G9 v2.

mislim da je gaj G9 unatoč tome što ima vas kojima odgovara baš bio mega fejl za logitech, čak i u periodu kad je logitech kao firma bio u velikim problemima, tako da ne verujem da će se vraćati na taj dizajn 🙂

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, FATA said:

 

Fixed 😉

G300 i G300s, moracu u jednom trenutku da ih narucim gomilu,  za dozivotni supply. Ili srediti/zameniti klikove na starim. 😄 
Ne znam sta je MX300 😄 
Oh, boze 😄
 
Logitech MX300/G1 Hotline Games Computer Gaming Professional Mouse Feet  0.6mm Black 3M Teflon Mouse Feet/Skates|mous|mouse yellowmouse carpet -  AliExpress

Edited by drndara

There is nothing either good or bad, thinking make it so.

Drndara.thumb.png.e387ee50467198aff9c89a

 

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, FATA said:

Najjaci mis ikada, kako za desnu tako i za levu! 

Moze i bilo koji ambidextrious bez dugmica sa strane. 
Imao sam nekada davno logitech mx620 za levoruke. 
image.jpeg.bfe52ac0b0ffbe4db0104b05bc4a1248.jpeg

 

38 minutes ago, Lucky said:

to je to, evo vam ovo jaje vi levoruki pa se igrajte.

Standardni klikovi , plus dva levo i dva desno, i jedan ispod skrola. I devetim se menja dpi i funkcija ta cetiri sa strane. 😄 Razor je uradio Nagu za levoruke.[dance2]
image.jpeg.fd724f8d7a0f43feb988911abec4d699.jpegimage.jpeg.04fbdb9297df1f6afa1545b3ece244f8.jpeg


 

Edited by drndara

There is nothing either good or bad, thinking make it so.

Drndara.thumb.png.e387ee50467198aff9c89a

 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, drndara said:

Moze i bilo koji ambidextrious bez dugmica sa strane. 
Imao sam nekada davno logitech mx620 za levoruke. 
image.jpeg.bfe52ac0b0ffbe4db0104b05bc4a1248.jpeg

 

Standardni klikovi , plus dva levo i dva desno, i jedan ispod skrola. I devetim se menja dpi i funkcija ta cetiri sa strane. 😄 Razor je uradio Nagu za levoruke.[dance2]
image.jpeg.fd724f8d7a0f43feb988911abec4d699.jpegimage.jpeg.04fbdb9297df1f6afa1545b3ece244f8.jpeg


 

Naga je generalno dobar miš, ali naravno ako umeš da iskoristiš sve dugmiće sa strane 🙂 

a ovaj mx620 za levoruke izgleda kao da mu je logo na pogrešnom mestu 🙂 kako se čovek prilagodi vizuelno nekim stvarima pa mu ove deluju čudno 🙂

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, manson said:

Ma generalno svi ti dao sam otkaz tvitovi, moja ja odluka, trt mrt... to mi uvek smešno.

pa mora tako, posebno kad je na važnoj funkciji, da nije odmah loše odreaguje i berza i sve.

posle ovog tvita su skočile zapravo vrednosti akcija tipa 10%.

da je napisao "najuren sam" skočile bi 20% 🙂 šalim se, verovatno bi pale ili tako nešto.

Link to comment
Share on other sites

Pričali smo pre nekog vremena o reciklaži i čepu za hendipek (btw, odneli su jednu punu kutiju iz zgrade pre tipa dve-tri nedelje, jeej za komšije i nas!) ali šta sa staklenim stvarima tipa flaše od after-shavea ili prazne od parfema itd? Ne bih da ih bacim ali apsolutno ne znam ni da li se one recikliraju ni kako ni šta sa njima?

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Lucky said:

Pričali smo pre nekog vremena o reciklaži i čepu za hendipek (btw, odneli su jednu punu kutiju iz zgrade pre tipa dve-tri nedelje, jeej za komšije i nas!) ali šta sa staklenim stvarima tipa flaše od after-shavea ili prazne od parfema itd? Ne bih da ih bacim ali apsolutno ne znam ni da li se one recikliraju ni kako ni šta sa njima?

Možeš u kontejnere za staklo. Bonus poeni ako skineš plastične poklopce.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Jose Jimenez said:

Možeš u kontejnere za staklo. Bonus poeni ako skineš plastične poklopce.

već su odavno ti čepovi u čep za hendikep kutiji 🙂 igrom slučaja su svi plastični - tek sam skoro pravio taj "pattern" da je poklopac plastikaner 🙂

da, kontejner za staklo je ok ideja, imam jedan relativno blizu, pod uslovom da radi i dalje za tu namenu a ne da je kao oni kontejneri za staru garderobu što u njih bacaju đubre 😞

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...