Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

18 hours ago, beba isus said:

ja nemam reci stvarno za ove "novinare", dabogda im deca isla unatraske, samo mrtav novinar je dobar novinar 😄

https://informer.rs/vesti/drustvo/636181/tuca-izlozbi-saopstenje-nju-ejdz-cetnika

udri celo, udri i ne gledaj

Ovo je bukvalno jedan od najboljih tekstova koji sam ikada pročitao, da sam hteo da izmislim nešto mislim da ne bih mogao ni da priđem ovom nivou kreativnosti :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

On 9/9/2021 at 7:38 PM, beba isus said:

ja nemam reci stvarno za ove "novinare", dabogda im deca isla unatraske, samo mrtav novinar je dobar novinar 😄

https://informer.rs/vesti/drustvo/636181/tuca-izlozbi-saopstenje-nju-ejdz-cetnika

udri celo, udri i ne gledaj

Povodom tuče koja je izbila na izložbi ’’Avenija mimova’’ između pripadnika dve četničke grupe – Nju Ejdž Četnici i Eko Četnici stiglo je saopštenje prve grupe. Prenosimo ga u celosti

šta je uopšte ovo? 🙂 kakva avenija mimova, kakvi nju ejdž i eko četnici ... šta propušam :))

On 9/9/2021 at 9:35 PM, voodoo_ said:

Vodim ćerku kod logopeda ugrad više puta nedeljno pa se svačeg nagledam, ali danas je naročiti hit - video sam grupu nekih klinaca, rekao bih da su tu 18-20 godina (muških i ženskih), svi do jednog u crnini ali je fora što su u nekim Karl Lagerfeld trenerkama, ne znam šta je ono, kao neki unholy krosover dizelaštva i gotika. Je l neko u toku sa tim supkulturnim tripovima, o čemu se radi (ili su samo drogoši)?

to ti je sad popularno! ako ne nose to, onda nose one trenerke i majice "razlivenih boja" :)))

On 9/9/2021 at 7:38 PM, beba isus said:

ja nemam reci stvarno za ove "novinare", dabogda im deca isla unatraske, samo mrtav novinar je dobar novinar 😄

 

ovo su sve, samo ne novinari. ne mislim u negativnom kontekstu, nego prosto to je ekipa ljudi koja iz razloga čistog finansijskog benefita bez puno ulaženja u samu priču stvara ovakve tekstove na portalima koje čita ko zna ko, jer ih ima milion. I to je kao ono radnik na traci, samo je ovde umesto jafa keksa zapravo članak. Stavi kapu i obuče radničko odelo, sedne, izroka 10 ovakvih vesti i clock outuje se. I onda da ga pitaš koje je tekstove napisao ne zna ni da ti ponovi jer prosto nije uključen u to uopšte.

14 hours ago, toma said:

brt.jpg

kakva filmska teretana kad prave set da idu kod bugarina/rusa u nekom nižebudžetnom netflix akcionom filmu.

Link to comment
Share on other sites

On 9/11/2021 at 9:54 AM, Lucky said:

 šta je uopšte ovo? 🙂 kakva avenija mimova, kakvi nju ejdž i eko četnici ... šta propušam :))

avenija mimova - neki hipster event u nsu, a gde ce drugde

nju ejdz cetnici - nisam siguran ali mislim da je to sprdnja lika koji pravi one pujo sotka mimove (celin drugar valjda)

eko cetnici - e ovi mozda i postoje, i vodja je valjda ovaj sto ga je cela iznabado 😄

 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, beba isus said:

avenija mimova - neki hipster event u nsu, a gde ce drugde

nju ejdz cetnici - nisam siguran ali mislim da je to sprdnja lika koji pravi one pujo sotka mimove (celin drugar valjda)

eko cetnici - e ovi mozda i postoje, i vodja je valjda ovaj sto ga je cela iznabado 😄

 

ju pobogu, neko se stvarno nazvao eko četnik :)) 

avenija mimova me podsetilo na ono kad je @LaG pravio onaj neki meme festival u NS :))

Link to comment
Share on other sites

Za vakcinaciju mislim da email nije ni na koji način potvrđivan, tako da jbg. Mislim da je to bilo ciljano tako napravljeno da bi se olakšalo da bi mogao čovek da prijavi više osoba na jedan mail, tipa ja sam prijavio kevu, tasta, tetku sve na moj mail (u teoriji imaju svi oni svoj mail ali šansa da iole blagovremeno pročitaju neku poruku je vrlo bliska nuli). Pokušaj da im odgovoriš da je pogrešan mail pa možda se desi nešto, a možda i ne :) 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

On 9/16/2021 at 4:18 PM, DJAPEH8 said:

Ljudi, jel imao neko susreta sa myWorldom, Lyoness i ostalim vidovima manipulacije? Jel koristi to uopste neko?

Nisam ispratio da li se uproslosti pisalo o tome, tako da se unapred izvinjavam ako je vec bilo reci.

Nama su prodavali te fore u firmi par puta kao da se prijavimo i u taj lyoness i onaj scnet itd, no nikad nismo to koristili. 

Znam za neke koji su uveli i nikakve benefite nisu primetili od toga u smislu povećanja poslovanja itd.

A od ovih većih mislim da je samo Maxi tipa podržavao Lyoness. 

Sad nemam pojma iz kog ugla pitaš.

On 9/18/2021 at 6:32 PM, manson said:

Šta mislite o ovome? I bakšiš će kroz kasu? Napojnica kao obavezni deo računa - B92

Možda sam stipsa, ali ja sam protiv, što se mene tiče, da li će i koliki biti bakšiš zavisi od gosta.

Mislim da je ovo možda malo nezgodno napisana vest, ili se makar nadam, tj. da hoće da samo uvedu stavku da na računu možeš da napišeš koliki si bakšiš ostavio tj. koliki želiš, kao i kad plaćaš karticom, što ima u već x zemalja po svetu. Ubacivanje obaveznog bakšiša mi baš nema nikakvog smisla. Ionako već naplaćuju KUVER što je poseban nivo gluposti i one namaze što ti kao daju. 

On 9/23/2021 at 2:52 PM, absolute said:

Zar nema vakcina da se primi po tržnim centrima i slično...što bi čekao da te zovu...

mislim da za BUSTER DOZU moraš da čekaš poruku da si kandidat (tj. da je prošlo više od 6 meseci od druge doze 🙂

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Lucky said:

mislim da za BUSTER DOZU moraš da čekaš poruku da si kandidat (tj. da je prošlo više od 6 meseci od druge doze 🙂

ne moraš, možeš da odeš kad hoćeš u dom zdravlja, ja sam tako primio treću ima sad skoro već mesec dana

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Highl1 said:

ne moraš, možeš da odeš kad hoćeš u dom zdravlja, ja sam tako primio treću ima sad skoro već mesec dana

znam da su kuma vratili jer nije dobio poziv, ali moguće da su to bili ti neki prvi periodi kad je krenula treća.

e a ajde pitanje i za to - kako se "važi" ako neko zna ako na primer neko ima kineza prve dve, pa onda sad treću uzme Fajzera ili Astra Zenicu, jel onda može u teoriji posle te ili četvrte, da se vodi kao da je dobio ove što priznaje EU? Nemam pojma kako su to regulisali, ako su ikako.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Zwerko said:

Meni su u Domu zdravlja na Nbgd eksplicitno tražili da pokažem poruku koja je stigla da mogu da dobijem treću dozu, tj da je prošlo više od 6 meseci. Pošto oni ne mogu te stvari da vide u kompu 🙂

verovatno zavisi od slučaja do slučaja i kakva ti "šalteruša" zapadne.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Lucky said:

znam da su kuma vratili jer nije dobio poziv, ali moguće da su to bili ti neki prvi periodi kad je krenula treća.

e a ajde pitanje i za to - kako se "važi" ako neko zna ako na primer neko ima kineza prve dve, pa onda sad treću uzme Fajzera ili Astra Zenicu, jel onda može u teoriji posle te ili četvrte, da se vodi kao da je dobio ove što priznaje EU? Nemam pojma kako su to regulisali, ako su ikako.

moraš da imaš obe, ja sam gledao sad jer treba da idem u Nemačku poslovno, imam 2 sinofarma i pfizera sa kraja avgusta, i mogu da ga duvam. Mogu da udjem uz firmino pismo i da budem 2 nedelje u samoizolaciji, što naravno mi nikako ne odgovara (plus firma neće da plati hotel za 2 nedelje da blejim u sobi :tf: )

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

 

11 hours ago, Highl1 said:

moraš da imaš obe, ja sam gledao sad jer treba da idem u Nemačku poslovno, imam 2 sinofarma i pfizera sa kraja avgusta, i mogu da ga duvam. Mogu da udjem uz firmino pismo i da budem 2 nedelje u samoizolaciji, što naravno mi nikako ne odgovara (plus firma neće da plati hotel za 2 nedelje da blejim u sobi :tf: )

Jebi majmuna dok su mu noge u blatu :DDD

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...