Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

14 hours ago, Dende said:

Od domacih crna ovca i/ili lokalni muslika za 50rsd kugla.

ima u DJ u svetozara markovića super od badema sladoled na kugle. I od maka čini mi se. 

8 hours ago, manson said:

i pustiš neki romkom sa Meg Rajan? 🙂

ali nakon što se izoperisala! :))

6 hours ago, Vlada_ said:

haagen dazs kupujem u rodi fazon

ma sad kad ga ima manje više gde god hoćeš u prodavnicama ovim našim maksi roda i to.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, fatboy said:

..do juče svi srećni i musavi krmljali rumenka a sad se izmišljaju neki svemirski sladoledi sa vanilom iz Luxora, pistaćima sa Melmaka itd....  

Rumenko je i dalje jedan od najboljih sladoleda za letnje osveženje, ali jbg, ljudi postali poš! A i ne mož' da kažeš da nije zanimljiv ukus tipa pistaći i slana karamela i tako to!

9 minutes ago, digrejzo said:

malo crna ovca malo moritz eis, posle na letnji potaz u smokvicu da se zaokruzi dan

:tf:

 

zaboravio si nešto raw tj. od sirovih sastojaka, osim ako to nije taj potaž!

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, digrejzo said:

malo crna ovca malo moritz eis, posle na letnji potaz u smokvicu da se zaokruzi dan

:tf:

 

dodaj tu i najnoviji macbook za casual skrolovanje kroz feedove dok se ceka konobar i IMAMO CIJELU STVAR!

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, f4ts0 said:

Kiselo je groozdjeuu

Ti si onaj feget sto nece da se javi za kafu kad dodje u domovinu / moj komsiluk?  cmoon nigguh!

Edited by fatboy

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Samo da ne bude da sam elitista - uzimao sam redovno Ben&Jerry's u Maksiju ja mislim, ili je bio Tempo.

Probao sam ovu moju kravicu - kida! Uopste nije kao da je "prazan", ima tu cokoladu koja my daje hrskav smek. Podseca me na nestle alomu noissete dok se nije pokvario. Sve u svemu, velika preporuka za moju kravicu.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Dende said:

Samo da ne bude da sam elitista - uzimao sam redovno Ben&Jerry's u Maksiju ja mislim, ili je bio Tempo.

Probao sam ovu moju kravicu - kida! Uopste nije kao da je "prazan", ima tu cokoladu koja my daje hrskav smek. Podseca me na nestle alomu noissete dok se nije pokvario. Sve u svemu, velika preporuka za moju kravicu.

otišao sam i kupio posle ovoliko hvaljenja!

'de si video hrskavo u ovome? 🙂

no ok, to je tačno taj nogger fazon sa tom čokoladom u sredini.

ok je, ali ne mogu da kažem da sam oduševljen skroz, ali dobro ja nisam ni preveliki fan čokolade u sladoledu više PISTAĆI!

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, alfa said:

Pa kad nema acab u imenu

❤️

 

nisam ni znao da taj Ben&Jerry's ima da se kupi kod nas, verovatno zato što ni ne gledam više te frižidere sa uvoznim sladoledima, jer sam se pre par godina opekao i kupio neku malu čašicu fazon malo veća od čaše jogurta i tek posle na računu skontao da sam to platio 700 din : D 

I da, još jedna preporuka, nedavno otkriveno - znači sabijanje, prvi put kad sam probao mislio sam da je istopljen, jer ova čokolada okolo je mekana, može da se uporedi sa onim kinder choco fresh ili kako se već zove.

580x580_1618830622Lino-Lada-Stapic-SAJT.

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, togFU said:

nisam ni znao da taj Ben&Jerry's ima da se kupi kod nas, verovatno zato što ni ne gledam više te frižidere sa uvoznim sladoledima, jer sam se pre par godina opekao i kupio neku malu čašicu fazon malo veća od čaše jogurta i tek posle na računu skontao da sam to platio 700 din : D 

to su te baš nešto odrali 🙂

4 minutes ago, togFU said:

❤️

 

nisam ni znao da taj Ben&Jerry's ima da se kupi kod nas, verovatno zato što ni ne gledam više te frižidere sa uvoznim sladoledima, jer sam se pre par godina opekao i kupio neku malu čašicu fazon malo veća od čaše jogurta i tek posle na računu skontao da sam to platio 700 din : D 

I da, još jedna preporuka, nedavno otkriveno - znači sabijanje, prvi put kad sam probao mislio sam da je istopljen, jer ova čokolada okolo je mekana, može da se uporedi sa onim kinder choco fresh ili kako se već zove.

580x580_1618830622Lino-Lada-Stapic-SAJT.

 

u ovaj ima i neku nagradu!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...