Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

54 minutes ago, beba isus said:

el ima neko preporuku za neku banju (i detaljnije hotel) u srbiji, gde je solidan odnos cene/kvaliteta 😄 pitam za stariju osobu, sto mirnije - to bolje + da bude topla voda u bazenima 😄

sule, fatso... cekam odgovor

pa jel kao baš banjsko lečilište ili može bilo šta, tj. sad ti je fora ako je novije to je "fensi" samo u ovim starijim banjama imaš ta terapijsko-banjska lečilišta tipa Ribarska banja, Prolom banja itd. Sad je i Vrnjačka već polu-fensi možda tipa Merkur hotel da je i dalje old-school. Soko banja takođe.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, beba isus said:

hvala laki, al kao sto to obicno biva sa starijim osobama, totalnoi me iskulirala da sa saceka moj feedback i rezervisala u prolom banji neki hotel 🙂

u prolom banji ima jedan jedini hotel :)) i on je manje više na ovaj fazon koji sam ti rekao "banjskog" tipa.

ako je za utehu, interesantna je prolom banja za videti, nekako na visini, kanjon onaj, mala ... mada malo daleko.

Link to comment
Share on other sites

On 5/31/2021 at 8:14 PM, beba isus said:

el ima neko preporuku za neku banju (i detaljnije hotel) u srbiji, gde je solidan odnos cene/kvaliteta 😄 pitam za stariju osobu, sto mirnije - to bolje + da bude topla voda u bazenima 😄

sule, fatso... cekam odgovor

Iako sam zakasnio, meni su Vrujci vrh, privatni smeštaj pristojan je do pre par godina tamo bio 700-800 din, ne znam kako je sad. Dva kompleksa bazena napolju, stari se puni vodom koj izbija direktno iz zemlje, blato, priroda, working rečna vodenica, uživao sam tamo i kao klinac i kao mator konj 😄 Relativno je blizu da se obiđe Ribnička pećina i rodna kuća Živojina Mišića.

  • Like +1 2

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
53 minutes ago, FATA said:

Sta je Laki ne radi ti pretraga? :))

Ja mogu da preporucim ovaj iz cumicevog, doduse samo baterije sam menjao... Kontam da je najbolje da nazoves i pitas koliko bi to kostalo

ma radi, nego nije mi to to. imam i ja ovog blizu pijace koji menja baterije, treba mi više "generalka" za sve da ih pogledaju a opet da ne dajem ne znam 1000 dinara po komadu za "pregled".

probaću tog iz čumićevog naišao sam na netu na nekog iz Milenijuma koji kao radi swatch a jedan od tih je swatch pa taman plus neki drugi u zemunu koji kao radi sve živo, ne bih se baš cimao do zemuna ako ne moram.

tako da možda probam kod tog u milenijumu.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, millanče said:

A baš se nešto pre neki dan preračunavam, jebote, čudio sam se kak oneko može bacati pare na snimljene trke kerova kaldionici, i istovremeno sam u jendom trenutku imao oko 3-4k dolara u DOGE, SHIBA i AKITA koinima 😄

ok, sve mimo DOGE koina je baš shitcoin što bi rekli 🙂

mislim ima ih još ofc 🙂

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Lucky said:

ok, sve mimo DOGE koina je baš shitcoin što bi rekli 🙂

mislim ima ih još ofc 🙂

SHIBA i AKITA je bilo fazon da sam u oba dao ukupno oko 400 dolara, to je u roku od dva dana postalo oko 1700 dolara 🙂 i to veče ja gledam placeve, montažne kuće i bildujem svoj custom Lambo, ujutro se budom, ono 600 dolara, prodaji 😄

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, millanče said:

SHIBA i AKITA je bilo fazon da sam u oba dao ukupno oko 400 dolara, to je u roku od dva dana postalo oko 1700 dolara 🙂 i to veče ja gledam placeve, montažne kuće i bildujem svoj custom Lambo, ujutro se budom, ono 600 dolara, prodaji 😄

hahaha :))  tako to obično biva 🙂

jel si pokupovao hardove za chia? :)))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...