Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

22 hours ago, G!!! said:

a bih i uložio neke pare u kripto da ne moram da izučavam problematiku i da je jednostavno u fazonu uplatite ovde i gledajte kako dobijate/gubite tokom vremena, ili jeste zapravo tako samo sam neinformisan 

ništa te ne razumem, pa to i jeste fora sa kripto kao i sa bilo čim drugim, da si kupio zlatne poluge ili australijski dolar ... kada pričamo o ovoj trgovini što pominje milanče.

imaš i onu drugu varijantu da ti sam "kopaš" ali to je drugo 🙂

21 hours ago, manson said:

Nego šta nego da poskupe. Krenuli čak da prave i ploče sa 32 sata porta 🙂

32x SATA port on a single motherboard - Tech News - Linus Tech Tips

ahahaha ovo je vrh :))

 

Link to comment
Share on other sites

On 5/10/2021 at 10:04 AM, G!!! said:

ja bih i uložio neke pare u kripto da ne moram da izučavam problematiku i da je jednostavno u fazonu uplatite ovde i gledajte kako dobijate/gubite tokom vremena, ili jeste zapravo tako samo sam neinformisan 

 

anyway, istrčao sam tribalion na Tari, nisam nista polomio sasvim sam zadovoljan

Svaka cast G!

Moji drugari iz gyma (Fly fit) ucestvovali, uzeli 2. mesto.

Trebalo i ja da idem, ali nije bilo preporučljivo dve nedelje posle korone bas da se trči toliko.

Koliko si trčao? Onu stazu od 23 km?

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Obzirom da sam dosao prvi put na Tribalion  trcao sam manju stazu od 12 km, i bila je daleko daleko laksa nego ona trka od 15 km ovde kod nas na Ceru (Cerska OCR bitka). Pre toga sam trcao 8 km sa 35 prepreka i to je to sto se tice mojih izazova tog tipa 😄 

Da sam znao kakva je verovatno bi se odlucio na 23 km

Nisam ja neki trkac, ali kidam one prepreke 🤣

Bilo je dosta polumaratonaca jer su svi polumaratoni pomerani/otkazivani, dobro zezanje, fine zenske guzice na sve strane!

  • Like +1 1

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Kod mene u kraju su jednu "smrdljivu" zgradu pretvorili u smeštaj za gradjevinske radnike, uglavnom Millennium team i tako neke firme po onome što im piše na prslucima. Jedno vreme su bili neki Turci ili recimo Azerbejdžanci, a sad su neki full Indusi sa sve turbanima neki :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

On 5/13/2021 at 9:07 AM, Lucky said:

Kakvo grozno vreme majko mila, RTS ima neku vest "tipično vreme za maj", kako je bre ovo tipično vreme za maj 13 stepeni pada kiša, sve sam zimske stvari već spakovao u orman i one vakum kese 🙂

Yeah, tipično... Pre dve godine, kraj aprila, izneo i posklanjao isto tak osve zimsko, izneo sva grejna tela iz soba, sve raspremio za slavu. Zaguzilo nešto oko 5 stepeni za Đurđevdan, pozajlmljivao ulnji radijator od komšije 😄 A sećam se da se nekad u maju kretalo već i na bazene.

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

On 5/18/2021 at 9:45 AM, millanče said:

Yeah, tipično... Pre dve godine, kraj aprila, izneo i posklanjao isto tak osve zimsko, izneo sva grejna tela iz soba, sve raspremio za slavu. Zaguzilo nešto oko 5 stepeni za Đurđevdan, pozajlmljivao ulnji radijator od komšije 😄 A sećam se da se nekad u maju kretalo već i na bazene.

ja izvukao "jaču" jaknu koju sam spakovao pre mesec dana, smrzoh se ... a s vremena na vreme rokne sunce pa se skuvaš...

a onda kiša potopi sve 🙂

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Lucky said:

ja izvukao "jaču" jaknu koju sam spakovao pre mesec dana, smrzoh se ... a s vremena na vreme rokne sunce pa se skuvaš...

a onda kiša potopi sve 🙂

Imam početak svega toga ovekovečen na par slika, kačio sam ih i pre. Bar rema nekom mom sećanju otplike je ta poplavna 2014. bila prelomna, do tada je maj bio topao, praktično leto, a od tada kita kakva je i sada,a  i jun često ume da bude sranje od tada.

10308089_10204036124767260_848365836279153734_n.jpg.6ed715d5d3e53474388ffa9c5c2f76ed.jpg 10268491_10204036123447227_5685060227828350223_n.jpg.5a6e1c35989fbd5c179795338a5fc132.jpg

Edited by millanče

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Heh, gledam neku prezentaciju gde lik prica o blockchain softveru koji prave za velike agri kompanije tipa cargill i bunge, gde se lik hvali kako koriste blockchain platformu koja vuce manje struje od etheriuma i bitcoina, pa je bolja za planetu, a ono s druge strane cargill i bunge imaju tipa najgori environment i human rights abuse record ikad :))) a ja se mislim druze

  • Like +1 1

Born in trust sentenced to dust born in sin come on in

Link to comment
Share on other sites

On 5/13/2021 at 9:07 AM, Lucky said:

Kakvo grozno vreme majko mila, RTS ima neku vest "tipično vreme za maj", kako je bre ovo tipično vreme za maj 13 stepeni pada kiša, sve sam zimske stvari već spakovao u orman i one vakum kese 🙂

Pa jeste tipično vreme za maj, evo ti tekst od pre dve godine lol, naravno nastao jer je padala kiša non stop 

http://www.mojnovisad.com/vesti/istrazujemo-koliko-u-novom-sadu-kostaju-gumene-cizme-foto-id27732.html

 

Link to comment
Share on other sites

Imam početak svega toga ovekovečen na par slika, kačio sam ih i pre. Bar rema nekom mom sećanju otplike je ta poplavna 2014. bila prelomna, do tada je maj bio topao, praktično leto, a od tada kita kakva je i sada,a  i jun često ume da bude sranje od tada.
10308089_10204036124767260_848365836279153734_n.jpg.6ed715d5d3e53474388ffa9c5c2f76ed.jpg 10268491_10204036123447227_5685060227828350223_n.jpg.5a6e1c35989fbd5c179795338a5fc132.jpg
U pravu si, secam se 1. Maja neke 2012/13 i kupanja u Beloj Crkvi na 30 stepeni...sta nam rade

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Dule_smor said:
On 5/19/2021 at 10:51 PM, millanče said:

Imam početak svega toga ovekovečen na par slika, kačio sam ih i pre. Bar rema nekom mom sećanju otplike je ta poplavna 2014. bila prelomna, do tada je maj bio topao, praktično leto, a od tada kita kakva je i sada,a  i jun često ume da bude sranje od tada.

U pravu si, secam se 1. Maja neke 2012/13 i kupanja u Beloj Crkvi na 30 stepeni...sta nam rade

Zajebali Rusi klimu...

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

On 5/19/2021 at 10:51 PM, millanče said:

Imam početak svega toga ovekovečen na par slika, kačio sam ih i pre. Bar rema nekom mom sećanju otplike je ta poplavna 2014. bila prelomna, do tada je maj bio topao, praktično leto, a od tada kita kakva je i sada,a  i jun često ume da bude sranje od tada.

10308089_10204036124767260_848365836279153734_n.jpg.6ed715d5d3e53474388ffa9c5c2f76ed.jpg 10268491_10204036123447227_5685060227828350223_n.jpg.5a6e1c35989fbd5c179795338a5fc132.jpg

uf da, ti si baš bio nagrabusio sa poplavom onomad 😞

On 5/19/2021 at 11:39 PM, Neptune said:

Heh, gledam neku prezentaciju gde lik prica o blockchain softveru koji prave za velike agri kompanije tipa cargill i bunge, gde se lik hvali kako koriste blockchain platformu koja vuce manje struje od etheriuma i bitcoina, pa je bolja za planetu, a ono s druge strane cargill i bunge imaju tipa najgori environment i human rights abuse record ikad :))) a ja se mislim druze

to je sve smehotres oko toga, ono, ljudi manje zagađujte zatvorite vrata frižidera i idite peške nemojte kolima a industrija zagađuje 95% u ukupnom zagađivanju.

On 5/20/2021 at 4:45 PM, togFU said:

Pa jeste tipično vreme za maj, evo ti tekst od pre dve godine lol, naravno nastao jer je padala kiša non stop 

http://www.mojnovisad.com/vesti/istrazujemo-koliko-u-novom-sadu-kostaju-gumene-cizme-foto-id27732.html

 

ma znam, ali nekako - ono, bio sam sad na odmoru i u smeštaju su grejali na drva 20. maja - mislim, malo je nerealno :))

 

Link to comment
Share on other sites

Odradili smo print specijalnog izdanja PLAY-a - Play Retro - 

 

Ko hoće neka čekira i piše da mu pošaljemo, besplatan je magazin ofc. Pa da imate za sebe da suzu pustite ili da edukujete potomke o igrama koje ste igrali kao mali!! 🙂

IMG_5833.JPG

  • Like +1 2
Link to comment
Share on other sites

Skrećem u Cersku, propuštam dedu u Linei koji priča mobilnim, deda vozi inače jedno 30 na sat, ne ide brže od toga, ali priča mobilnim ... u jednom trenutku "'vata" malo na desno i bez problema češe i otkida retrovizore sa tri-četiri parkirana automobila plus svoj i sebi odvaljuje ratkapne, staje nakon toga ali sve se tako odigrava lagano ... ja rek'o prvo možda je srčka, ali opušteno daje migavac, staje levo na parking mesto, da vidi šta je uradio, ali sve onako slow-motion sve vreme se odvija... posle razmišljam, gledaš svoja posla parkirao si auto i tako ti neko prođe i upropasti vikend 🙂

  • Haha (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

On 5/30/2021 at 4:52 AM, mohr said:

I za tu voznju treba imati limita dokle sme da se vozi, ajd sto ti penzioneri glasaju u drzavi i kroje sudbinu, jos i voze 😂

pa realno, ili makar da nema limita ali moraš da imaš redovnije kontrole kad si mator zdravstvene da bi te pustili. pa ako je neko sposoban nek vozi i do stote godine 🙂

Link to comment
Share on other sites

Pa imaš redovnije zdravstvene kontrole, mislim da tipa moraš da ideš na lekarski obavezno na 5 godina posle tipa 60. godine života, a posle 70. godine valjda na dve ili tako nešto. Meni je prosto fascinantna jedna druga stvar - ako si prvi put dobio vozačku bez nekih lekarskih ograničenja, tipa moraš da nosiš naočare, ti do tad dok ne omatoriš uopšte više ne radiš lekarsko. Dakle pričamo o tipa 40ak godina, ako si na primer položio sa 20 što je relativno izvesno. A u međuvremenu što ne vidiš, otišli ti refleksi, šta već, to nikoga ne interesuje, čak ni ono makar pro forme jednom u 10 godina....

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

On 5/29/2021 at 5:37 PM, Lucky said:

Skrećem u Cersku, propuštam dedu u Linei koji priča mobilnim, deda vozi inače jedno 30 na sat, ne ide brže od toga, ali priča mobilnim ... u jednom trenutku "'vata" malo na desno i bez problema češe i otkida retrovizore sa tri-četiri parkirana automobila plus svoj i sebi odvaljuje ratkapne, staje nakon toga ali sve se tako odigrava lagano ... ja rek'o prvo možda je srčka, ali opušteno daje migavac, staje levo na parking mesto, da vidi šta je uradio, ali sve onako slow-motion sve vreme se odvija... posle razmišljam, gledaš svoja posla parkirao si auto i tako ti neko prođe i upropasti vikend 🙂

Ovo me podseti na jednu  best of the worst epizodu gde gledaju vhs baš o starijima i vožnji, i razmatra se savet da stariji ne rizikuju sa opasnim skretanijma ulevo, već da idu uvek pravo pa tri puta desno, pa pravo... Ali je onda bila studija na tu temu i zaključeno je da se time ništa ne dobija, jer koliko je bezbednije da starac za volanom izegbe skretanje levo, toliko je i povećana opasnost da će napraviti nešto drugo gore za toliko više vremena i pređenog puta zaobilaženjem 😄

  • Haha (+1) 1

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, millanče said:

Ovo me podseti na jednu  best of the worst epizodu gde gledaju vhs baš o starijima i vožnji, i razmatra se savet da stariji ne rizikuju sa opasnim skretanijma ulevo, već da idu uvek pravo pa tri puta desno, pa pravo... Ali je onda bila studija na tu temu i zaključeno je da se time ništa ne dobija, jer koliko je bezbednije da starac za volanom izegbe skretanje levo, toliko je i povećana opasnost da će napraviti nešto drugo gore za toliko više vremena i pređenog puta zaobilaženjem 😄

ovo deluje kao jedno od onih potpuno pogrešnih istraživanja iz šezdesetih i sedamdesetih :))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...