Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

15 minutes ago, Dule_smor said:

Gratz, vidim da opet dere Doge:D. Pravo pitanje je dal prodavati dok je tako i unovciti profit ili ostaviti pa videti dal ce da raste jos. ko sto neko rece gore, ko tamni vilajet, kajaces se svakako 😄

 Da, to smo apsolvirali, pa ja velim, ako imaš, i pristojno si već u plusu, drži i prckaj-dokupi malo kad privremeno "dipuje", i tako do nekog osmog-desetog maja, to je jako bitan period. 😄 

Ja ću ako vidim 60-70 centi da ga rpodam samo u vrednosti malo iznad onoga kolio sam uložio, a sa viškom ću da nastavim da pratim šou 😄

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Dule_smor said:

Gratz, vidim da opet dere Doge:D. Pravo pitanje je dal prodavati dok je tako i unovciti profit ili ostaviti pa videti dal ce da raste jos. ko sto neko rece gore, ko tamni vilajet, kajaces se svakako 😄

 ne vidim uopšte poentu u brzoj prodaji ako ne obrćeš ogromne pare na tome, pa ima smisla. Ako su to hiljadu evra ili dve ok, logično mi je samo ako ti je to baš cilj sam po sebi kao "ajde da se zezam pa ako skoči super prodaću i završio sam igru".

 

11 hours ago, millanče said:

Elon Musk hostuje Saturday Nigh Live osmog 😉

jel će da objavi da svima u publici poklanja milion dogea? 🙂

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, Lucky said:

 ne vidim uopšte poentu u brzoj prodaji ako ne obrćeš ogromne pare na tome, pa ima smisla. Ako su to hiljadu evra ili dve ok, logično mi je samo ako ti je to baš cilj sam po sebi kao "ajde da se zezam pa ako skoči super prodaću i završio sam igru".

 

jel će da objavi da svima u publici poklanja milion dogea? 🙂

Pa ja se nadam da neće, ali neki ili-ili momenat očekujem, ili da će posle da krene u neka ludila i da se meri u dolarima, ne u centima, ili će da ljosne i propadne sve posle toga.

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

On 5/2/2021 at 3:44 PM, beba isus said:

jel zna neko gdi ima da se nabavi sok od zove? po mogucstvu domaci, ali moze i neki kupovni ako je dobar 😄

Evo ako nisi ispratio upravo mi iskocilo. Laki lopata nase podatke i fejsu i guglu 🥳😁

Screenshot_20210506_070337_com.facebook.katana.jpg

  • Upvote (+1) 1

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

Neverovatna stvar sad se desilia na nebu. Kolona od 60+ letilica na nebu, idu jedna za drugom pravolinijski, na podjednakom rastojanju i gotovo identicnom brzinom. Kretala se iz pravca Crne Gore ka Zlatiboru.

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

On 5/6/2021 at 7:07 AM, FATA said:

Evo ako nisi ispratio upravo mi iskocilo. Laki lopata nase podatke i fejsu i guglu 🥳😁

Screenshot_20210506_070337_com.facebook.katana.jpg

hahahaha 🙂 nevr! više će biti da nas sve posmatraju i gledaju ... pa ne bi se tolika halabuka digla oko ovog ios 14 updatea od strane FB 🙂

14 hours ago, Neptune said:

ja sam letos video nesto mnogo cudno u Sloveniji, nocno nebo, i svetla tacka (kao satelit) koja je presla preko neba za nekih 5 minuta, krecuci se promenljivom brzinom i pravcem.

to je @Junkie isprobavao teslu3 ! 🙂

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, daniiL said:

Neverovatna stvar sad se desilia na nebu. Kolona od 60+ letilica na nebu, idu jedna za drugom pravolinijski, na podjednakom rastojanju i gotovo identicnom brzinom. Kretala se iz pravca Crne Gore ka Zlatiboru.

https://mondo.rs/Info/Drustvo/a1468161/balkan-nebo-misteriozna-pojava-sateliti-ilon-musk-video-snimak.html

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, manson said:

Čili ili Čia? 🙂 Ima sada i neki Čia, hdd/ssd coin kako već🙂

Ja sam nešto čitao, i bikvaln oovoliko razumeo.  I da će da poskupe SSDovi i hardovi većeg kapaciteta 😞

ssnn5jbifsx61.thumb.jpg.1768d14972c9f1331a6833b413946b04.jpg

Edited by millanče

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, millanče said:

Ja sam nešto čitao, i bikvaln oovoliko razumeo.  I da će da poskupe SSDovi i hardovi većeg kapaciteta 😞

ssnn5jbifsx61.thumb.jpg.1768d14972c9f1331a6833b413946b04.jpg

ahaha, genijalno. Mada i dobra priča u eri nestašice GPU-ova, uposliti i drugi hardver 🙂 🙂

21 hours ago, Dule_smor said:

ovo drugo izgleda :c

samo su ljudi očekivali da će ne znam šta da uradi, nije uradio u SNL-u i to je rezultat.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Lucky said:

ahaha, genijalno. Mada i dobra priča u eri nestašice GPU-ova, uposliti i drugi hardver 🙂 🙂

samo su ljudi očekivali da će ne znam šta da uradi, nije uradio u SNL-u i to je rezultat.

Iskopao sam neki stream tog SNL, jebote, ono ne može da se gleda koliko je glupo i nesmešno, a pritom sam uvek bio fan raznih oblika i engleskog i američkog humora. Ipak je ono negledljivo bezveze. Nije ni čudo da je propalo 😄 Za hardove je najbolje sad probati predvideti koliko i šta će ti trebati u narednih pard godina, i kupiti sad sve 😄 

Edited by millanče

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

ja bih i uložio neke pare u kripto da ne moram da izučavam problematiku i da je jednostavno u fazonu uplatite ovde i gledajte kako dobijate/gubite tokom vremena, ili jeste zapravo tako samo sam neinformisan 

 

anyway, istrčao sam tribalion na Tari, nisam nista polomio sasvim sam zadovoljan

  • Like +1 2

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, millanče said:

Iskopao sam neki stream tog SNL, jebote, ono ne može da se gleda koliko je glupo i nesmešno, a pritom sam uvek bio fan raznih oblika i engleskog i američkog humora. Ipak je ono negledljivo bezveze. Nije ni čudo da je propalo 😄 Za hardove je najbolje sad probati predvideti koliko i šta će ti trebati u narednih pard godina, i kupiti sad sve 😄 

očekivano je bilo da propadne jer Musk nema nikakav "stage presence" i smešan je u tom smislu. to je isto tragedija kao kad su Zukerberga iscimali da dođe na SNL i ono nije mogao da jednu rečenicu sastavi a da ne nema pet mucanja.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, G!!! said:

anyway, istrčao sam tribalion na Tari, nisam nista polomio sasvim sam zadovoljan

u bravo! sta je to tacno? 😄 vidim da je trcanje po planini sa preprekama, zvuci jako zanimljivo, pretpostavljam da si trcao ovaj green, posto 21 km deluje previse zajebano 😄

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...