Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

12 hours ago, Dule_smor said:

Odose skoro svi koini pa i Doge u kurac, Milance, sta si uradio 😄

samo su se vratili na staro, sad sačekaj još malo pa kupi! 

7 hours ago, rbds said:

Potpisujem da su žene aljkavije nego muškarci, gledajući po navikama pacijenata na odeljenju. 😅

Laki i ženski wc.. 😂

znači istina je!

Link to comment
Share on other sites

победе се ређају у низу.


почиње прослава последње ВЕЕЕЛИИИКЕЕЕЕ победе. моје, али ништа мање и ваше.

🙂

почињемо у овом тону, жао ми је што не да имбед ове ствари.

КРШШШШШШШШШШШ

онда идемо даље...

 

надам се да ћемо да завршимо славље до 9ог маја кад морамо да почнемо прославу једне друге велике победе.

Edited by Debeli

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Debeli said:

надам се да ћемо да завршимо славље до 9ог маја кад морамо да почнемо прославу једне друге велике победе.

al' si mističan Draško gori si nego naš preCednik koji svakog dana najavljuje da se nada da će sutradan moži da objavi velike vesti za Srbiju!

  • Like +1 1
  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

On 4/29/2021 at 11:23 AM, togFU said:

juče je ovaj lik preminuo, tako da imam povod da okačim ovaj vićin uradak 😄 RIP

 

e dal mi veruješ da sam se ovoga setio kad sam video da je lik riknuo 🙂 jedna od kreativnijih stvari - da su sve takve bile, možda bi i mnogi i dalje bili među nama! :))

Link to comment
Share on other sites

Apsolutno sam se pogubio sa ovim praznicima i koronom i restrikcijama i radnim vremenom ... prvi maj, ali pola radnji rade, pola ne, inače se pre nije radilo za prvi maj, ali valjda sad pošto se inače nije radilo onda daj za prvi maj da svi ipak otvore ... tržni centri rade, i prodavnice, obično su sve bile zatvorene, ko tu koga i zbog čega, bog te pita.

Link to comment
Share on other sites

Domaći nažalost ne znam. Meni je od kupovnih Next Joy od zove skroz ok. Probao sam i recimo onaj Nectar ali mi se nije svideo. U Lidlu ima da se kupi sirup od zove i nije loš ali meni ukus malo previše vuče na limun. Jbg kapiram da dosta ima veze i to kakav si pio kad si bio klinac, tj koji je bio odnos šećera, limuntusa i zove, ja znam kakav je meni baba pravila i ovaj Next Joy mi je najbliže tome što sam našao.

  • Like +1 1

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, beba isus said:

jel zna neko gdi ima da se nabavi sok od zove? po mogucstvu domaci, ali moze i neki kupovni ako je dobar 😄

Pored autoputa. Oberes zovu i pravis zdrav sok sa ispušnim plinovima

22 minutes ago, Zwerko said:

“Zova next joy nesto”
 

Srbi dobar sok, zwerku sta ostane 😂

Edited by f4ts0

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Zwerko said:

Domaći nažalost ne znam. Meni je od kupovnih Next Joy od zove skroz ok. Probao sam i recimo onaj Nectar ali mi se nije svideo. U Lidlu ima da se kupi sirup od zove i nije loš ali meni ukus malo previše vuče na limun. Jbg kapiram da dosta ima veze i to kakav si pio kad si bio klinac, tj koji je bio odnos šećera, limuntusa i zove, ja znam kakav je meni baba pravila i ovaj Next Joy mi je najbliže tome što sam našao. 

thx. posle sam izguglao iskocio mi je taj next i ti sirupi, bem li ga ni ne secam se, mislim da sam poslednji put pio pre 20 godina, ali mi je ostao u lepom secanju

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, beba isus said:

jel zna neko gdi ima da se nabavi sok od zove? po mogucstvu domaci, ali moze i neki kupovni ako je dobar 😄

onomad je bakina tajna prodavala sok od zove kupovni, odlican, u velikim marketima, tipa merkator, ali sam nesto cuo da ih nema vise

  • Like +1 1

Born in trust sentenced to dust born in sin come on in

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, beba isus said:

thx. posle sam izguglao iskocio mi je taj next i ti sirupi, bem li ga ni ne secam se, mislim da sam poslednji put pio pre 20 godina, ali mi je ostao u lepom secanju

sok od zove je realno jedan od najboljih ... ali to bukvalno po pijacama ili ovim malim privatnim seoskim prodavnicama itd možeš naći a da nije taj kupovni ili sirup.

kolega jedan je pravio domaći sok od zove ako hoćeš mogu da ga pitam, ali verujem da ti nije do tolikog cimanja.

koliko sam onaj domaći sok od višnje mrzeo što su sve babe pravile, toliko sam ovaj od zove obožavao 🙂

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, beba isus said:

jel zna neko gdi ima da se nabavi sok od zove? po mogucstvu domaci, ali moze i neki kupovni ako je dobar 😄

Kucaj na fejsu "mali proizvodjaci hrane u Srbiji" klasicna mesara gde ces naci bukvalno sve sto ti treba. 

  • Like +1 1

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...