Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Pa ako je uzimo doge po 0.1 a sad je 0.3 i nije se nesto opario na koinu koji je skocio 140 puta u 3 meseca 😂

chiliz keva, samo da ga kladztardi otkriju, ide iznad btc!

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, f4ts0 said:

Pa ako je uzimo doge po 0.1 a sad je 0.3 i nije se nesto opario na koinu koji je skocio 140 puta u 3 meseca 😂

chiliz keva, samo da ga kladztardi otkriju, ide iznad btc!

Uzo sam po 5 centi, a onda me povuklo na oko 12 i oko 17 da uzmem još, pa cenim prosek oko 10 - 11. Zadovoljan sam skroz, nisam ni previše uložio, dovoljno i dačekam i da se nadam da dsotigne dolar, da ne budem cavuljica i prodam ranije 😄

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, millanče said:

Dovoljno... Da trljam ruke zadovoljno 😄 Neka prosečna cena koliko sam plaio jedan je oko 10-11 centi.

bravo milanče! ja sam skapirao da imam od pre dogea kad sam uzeo iz zezanja zbog imena ofc 🙂 ali čak i sa tim početnim cenama razlika je dosta skromna u odnosu na sad kad sve sabereš jer sam kupio za neke male pare 🙂

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Lucky said:

bravo milanče! ja sam skapirao da imam od pre dogea kad sam uzeo iz zezanja zbog imena ofc 🙂 ali čak i sa tim početnim cenama razlika je dosta skromna u odnosu na sad kad sve sabereš jer sam kupio za neke male pare 🙂

Najslađe bi bilo da ih imaš od pre i da je tad pre uloženo oko 1000 dolara, al jebiga ;D

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Neptune said:

To je ona ista prica, da si kupio bitcoin kad je bio $500. Da si kupio btc kad je bio $500, prodao bi ga milion puta do sad 🙂

Exactly, prodo bi ga na oko 5k u panici, posle bi se nervirao što nisi čekao 50k. 

  • Like +1 1

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Neptune said:

Inace cela ta prica sa kripto me podseca na Tamni vilajet pripovetku

 

  Hide contents

 

Приповиједа се како је некакав цар, дошавши с војском на крај свијета, пошао у тамни вилает, гдје се никад ништа не види, не знајући како ће се натраг вратити, оставе ондје ждребад од кобила да би их кобиле из оне помрчине извеле. Кад су ушли у тамни вилајет и ишли по њему, све су под ногама осјећали некако поситно камење, а из мрака нешто повиче: „Ко овога камења понесе, кајаће се, ако не понесе, кајаће се.“ Гдјекоји помисли: „Кад ћу се кајати за што да га носим?“ а гдјекоји: „Дај барем један да понесем.“ Кад се врате из таме на свијет, а то оно све било драго камење; онда они који нијесу понијели стану се кајати што нијесу, а они што су понијели, што нијесу више.

 

 

ima tu istine 🙂

3 hours ago, millanče said:

Elem, kupih auto preko neke lokalne auto kuće, iz kompenzacije, rekoše mi prva vlasnica, i ne slagaše...

1.thumb.jpg.2662ca13ee353c0604263c02504c52e1.jpg

da nije baba do crkve vozila nedeljom? 🙂 ne bi me čudilo da oni ubace ove karmine da opravdaju priču, to bi zapravo bio level up za te preprodavce 🙂

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Lucky said:

ima tu istine 🙂

da nije baba do crkve vozila nedeljom? 🙂 ne bi me čudilo da oni ubace ove karmine da opravdaju priču, to bi zapravo bio level up za te preprodavce 🙂

Pa ono, i na saobraćajnoj je žensko ime, ali karmini i noktima izgrebano oko brave mi je baš pobedilo 😄

Edited by millanče

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Žene umeju da budu potpuna katastrofa za taj enterijer automobila 🙂 ja se sećam jednog Focusa koga sam video, ista klima kao na mom koga sam vozio 9 godina svaki dan (pritom koliko čačkaš klimu u kolima?) - ono kod mene bukvalno kao prvog dana, na tom što sam video kao da je neko uzeo onu metalnu žicu za šerpe i strugao te dugmiće [:D]

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Toyota Yaris 2006. 1.4 D4D, 5Vrata, deluje super za sada, prvi Japanac, i veoma su potitivni utisci. 2900 eura, registrovan do septempbra. Kao na satu 144 000, ne verujem u to, mada očuvan je i utegnut i fin enterijer za to godište skroz. Klima izgleda da treba da se dopuni 😕

Auto je spolja kao Puntić, a kad sedneš svako kaže isto i čudi se kako ima mesta kao u većem vozilu. 90 konja a 980kg masa, lepo i povlači. Baš baš pozitiva da se i kasnije ide na Japanca, i neko hindsight žaljenje što sma se do sada patio sa Fiatima, pežioima i citroenima.

Edited by millanče
  • Like +1 1
  • Upvote (+1) 1

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Zwerko said:

Žene umeju da budu potpuna katastrofa za taj enterijer automobila 🙂 ja se sećam jednog Focusa koga sam video, ista klima kao na mom koga sam vozio 9 godina svaki dan (pritom koliko čačkaš klimu u kolima?) - ono kod mene bukvalno kao prvog dana, na tom što sam video kao da je neko uzeo onu metalnu žicu za šerpe i strugao te dugmiće [:D]

pa to je ista stvar kao sa iznajmljivanjem stana, kad stanodavci iznajmljuju iskljucivo studentkinjama a one stoput veci cirkus prave od likova, koji sve sto rade je puse travu i igraju soni

  • Haha (+1) 2

Born in trust sentenced to dust born in sin come on in

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, millanče said:

Toyota Yaris 2006. 1.4 D4D, 5Vrata, deluje super za sada, prvi Japanac, i veoma su potitivni utisci. 2900 eura, registrovan do septempbra. Kao na satu 144 000, ne verujem u to, mada očuvan je i utegnut i fin enterijer za to godište skroz. Klima izgleda da treba da se dopuni 😕

Auto je spolja kao Puntić, a kad sedneš svako kaže isto i čudi se kako ima mesta kao u većem vozilu. 90 konja a 980kg masa, lepo i povlači. Baš baš pozitiva da se i kasnije ide na Japanca, i neko hindsight žaljenje što sma se do sada patio sa Fiatima, pežioima i citroenima.

kul auto, gg u zdravlju da ga voziš i da te ne prepadaju kamiondžije!

20 minutes ago, Neptune said:

pa to je ista stvar kao sa iznajmljivanjem stana, kad stanodavci iznajmljuju iskljucivo studentkinjama a one stoput veci cirkus prave od likova, koji sve sto rade je puse travu i igraju soni

ko je bio nekad u ženskom wc-u zna koja je razlika! :))

  • Thanks (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...