Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Ja sam nešto od kad sam počeo da radim od kuće par puta bezveze uhvatio tu njihovu emisiju i prosto mi je glupava i nezanimljiva, nemam nikakav problem sa takvim iznošenjem stavova samo smara. E sad mislim da je tu ispao drugi problem - oni su njih na televiziju i doveli kada su ih našutirali sa nekog radija, valjda zato što su se zajebavali na temu kako se Vučić ponovo oženio a niko o tome ne sme da priča i onda su im kao dali "potpunu slobodu" jer su oni ne znam ni ja kako slobodan medij. I mislim da na dosta tih emisija tipa Ivan Ivanović, Kesić i sl stoji da su kao humorističkog karaktera i da su stavovi autora njihovi lični a ne stav kuće gde se emituje. A onda je Nova S izdala to saopštenje gde se "ograđuje" od stavova ovog lika po pitanju vakcinacije. I to je po meni vrhunsko jedenje govana - ili si mu brate dao slobodu da radi šta hoće pa makar mlatarao kitom u sred emisije, ili mu kažeš "slušaj ovo nije u skladu sa našom uređivačkom politikom, vrata su tamo ako hoćeš tako da nastaviš", što mi je isto ok, ali da se zna tačno šta i kako. A ne ovo kao mi nismo, a on zao, ali naši autori imaju slobodu, trt-mrt. 

Sve to na stranu ja i dalje ne uspevam da nađem taj klip gde on zapravo kenja po vakcinaciji i slično , svi mi šalju neki klip gde kaže kako će da jaše Antonelu Rihu i Jovanu Gligorijević i Dragana J Vučičevića pošto ima dva sata dnevno na televiziji da ih pljuje 🙂 Što fakat deluje malo seljački ali ako jašu oni njega što ne bi i on njih 🙂 Jer to par epizoda što sam uhvatio tako usputno nisam primetio da je nešto kenjao po vakcinaciji, mada mi lik svakako deluje kao debil. 

 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, fuse.buca said:

Nisam preterano pratio emisiju dok je bila na radiju, od kako su na NovaS skoro svaku sam pogledao. Ima svoje stavove kojih se drzi i koje javno iznosi, vise puta je naglasavao da su u pitanju licni stavovi.

 

4 hours ago, overkind said:

Ако је цар отишао овако, и не врати се, капа доле. Јбг, да мало разбије балон како су Нова, Н1 и светло на крају тунела и сл.

 

4 hours ago, mladenq said:

dje kapa dole, reakcija na nivou petogodisnjaka, pa cak i da je nesto validnije u pitanju od antivaks stavova

ne znam koliko mu je ovaj kolega bio upucen u ovo ali jako fer i prema njemu hah

Ne znam da li je provaprilska šala, ali prosto njih dvojica su odavno "skrenuli", da se razumemo 🙂  Oni su bili (ne mogu baš najpreciznije da se setim čitavog razvojnog puta ali pomenuću samo ove najbitnije) na b92 pa su tamo imali i tv emisiju pored radijske, pa ih je šutnuo vučić kad su ga zezali, pa su prešli posle na radio novosti, odatle isto otišli, posle se prebacili na lagunu, na laguni isto dobili šut kartu zbog vučića (i o tome javno takođe pričali) i imam utisak da su svakim narednim prelaskom na novo mesto dublje gazili u to svoje ludilo.  Ne samo u svoje ludilo već i u taj fanatizam hejta vučića. U skladu sa tim prelazak na Novu S im je bio kao dogovor iz raja gde su dobili priliku da ga na max pljuju znajući da suštinski posledice neće imati.  Ali programski, njihova emisija sada na novoj je dno dna 🙂 Dal' se spremaju 10 minuta pred emisiju šta će u njoj da obrađuju ja ne znam.

Dešava se i da kasne na početak emisije, jedan ne dođe bez opravdanja pa drugi vodi još gore nego kad su dvojica (ako je to ikako moguće) a nemali broj puta se dešavalo da Darko proziva javno Novu S, celu tu priču, govori da će da da otkaz, da ga mrzi da radi, da jedva čeka kraj emisije i slično. Možda to ima veze i sa tim što mu je žena ona u međuvremenu umrla a i po sopstvenom priznanju je na više različitih lekova 🙂

Sad ispada kao da ih napadam a i da sam za vučića :)) ali zapravo mi je žao jer je to njihovo laprdanje mali tračak nečeg drugačijeg oduvek bilo, bez obzira na jasnu degradaciju kvaliteta. Što sam sve ovo rekao, zato što me apsolutno ne bi čudilo da je lik prs'o u sred emisije da mu je nešto kvrcnulo i da je stvarno odlučio da da otkaz, isto kao što me ne bi čudilo i da se vrati. Ne gledam tv aktivno ali nije to nikakvo iznenađenje.

Još jedna bitna stvar je što lik stvarno nikada zapravo nije izjavio to oko antivakcinacije i u tom kontekstu, a i da jeste, emisija je takav nivo sprdnje da ne znam ko bi to trebalo da shvati ozbiljno a još i da se ograđuje.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam ih slusao davnije dana jos na Radiu S i cini mi se da su tada bili i najbolji...

Meni su ok bili povremeno kao sprdnja svega živog...tačno je da nisu baš držali na nivou emisiju...

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, absolute said:

Ja sam ih slusao davnije dana jos na Radiu S i cini mi se da su tada bili i najbolji...

Meni su ok bili povremeno kao sprdnja svega živog...tačno je da nisu baš držali na nivou emisiju...

ne sećam se da su bili na RadioS, mada moguće da si u pravu ... ja sam ih doduše jedno vreme mešao sa onim drugim likovima, i sad mi stao mozak kako se zovu isto nešto Dare i Mare :)) oni su u jednom trenutku vodili ali nisu ova dvojica .... onaj jedan sa malo dužom kosom, možda ima i brkove, ne mogu da se setim sad.

edit: setio sam se, daško i mlađa! 🙂 i oni su u jednom trentku bili na nekoj radio stanici poznatijoj.

Link to comment
Share on other sites

Da, Da...Daško i Mlađa...njih tek nisam davno slušao....

A ovi su bili na Radio S do onog incidenta sa Kurco(e)m ;D

Kad je Vučić sreo Kurca...slušao sam tu emisiju, bila je jedna od boljih...ono, na putu do posla u kolima...

Edited by absolute

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, absolute said:

Da, Da...Daško i Mlađa...njih tek nisam davno slušao....

A ovi su bili na Radio S do onog incidenta sa Kurco(e)m ;D

Kad je Vučić sreo Kurca...slušao sam tu emisiju, bila je jedna od boljih...ono, na putu do posla u kolima...

e pa eto, ima i to onda 🙂 u svakom slučaju vučić ih najuruje sa svake radio stanice ikada, jasan mi je njihov frust 🙂

daško i mlađa inače imaju online a može i dl i to - https://www.daskoimladja.com/

Link to comment
Share on other sites

Iskreno jeste imao i iznosio je vise puta stavove protiv vakcinacije. I na sve ovo sto ste gore napisali, Dare je vise puta u emisiji izjavljivao kako ne moze ovde vise da zivi, kako ide preko, cak trazio i pomoc stranih ambasada javno. A rekao bih da je sve pocelo kada su ga provlacili po svakakvim "medijima" sto je rekao da nije isto da li te siluje Legija ili Aleksic, to je bio pocetak svega ovoga sto se zavrsilo u sredu..

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, fuse.buca said:

Iskreno jeste imao i iznosio je vise puta stavove protiv vakcinacije. I na sve ovo sto ste gore napisali, Dare je vise puta u emisiji izjavljivao kako ne moze ovde vise da zivi, kako ide preko, cak trazio i pomoc stranih ambasada javno. A rekao bih da je sve pocelo kada su ga provlacili po svakakvim "medijima" sto je rekao da nije isto da li te siluje Legija ili Aleksic, to je bio pocetak svega ovoga sto se zavrsilo u sredu..

To jeste bio jedan od okidača sigurno, gde ga jesu opet pogrešno razumeli tj. citirali, da ne grešimo dušu čak je i ova što je silovana devojka rekla da su ga pogrešno skapirali. Ali nije ni prvi put da su im izvlačili iz konteksta priču. I jesi u pravu i za posao i ambasade i sve. Jesi ti u pravu i za stavove protiv vakcinacije, ali koliko god sam ja video uvek je to bio lični stav i uvek neka kvazi fora, plus se ograđivao da nema ništa protiv da se drugi vakcinišu. MIslim da je to regularno pravo ljudi pa evo imamo i ovde nas na tu temu podeljene. Ali dokle god je to "e ja neću, ali vi ako hoćete slobodno" to nije isto kao "vakcina ima 5g čip umrećete za godinu dana kad ga aktiviraju na dugme iz tajnog štaba u bunkeru u lozani". Pa evo juče je ona izjavila nešto tipa "Fajzer ima RNK informaciju koja aktivira ćelije raka za dve godine" ili nešto u tom fazonu - to je "opasnije" od mislim svega što je ovaj mentol pričao, još je ona žena neki lekar.

Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da su ovde problem napravili ovi iz Nova S, ne toliko ovi ostali vezano za njegove stavove o vakcinaciji. Naravno ovi svi ostali će da napadnu koga god, čime god ako je taj ikada rekao bilo šta protiv Vučića 😄 

A slažem se da je to što ljudi neće da se vakcinišu pre svega posledica toga što po televizijama i drugim medijima idu kojekakvi "stručnjaci" i pričaju kojekakve stvari, mnogo veći problem nego neki tamo mentol što kenja po svojoj emisiji koji veze s time nema. I sad su se kao setili pa hapse onu neku Jovanu zbog toga što širi antivakserske stavove a prošle godine se s time kandidovala na izborima kao programom bukvalno [roflmao]

  • Like +1 1

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Zwerko said:

Ja mislim da su ovde problem napravili ovi iz Nova S, ne toliko ovi ostali vezano za njegove stavove o vakcinaciji. Naravno ovi svi ostali će da napadnu koga god, čime god ako je taj ikada rekao bilo šta protiv Vučića 😄 

A slažem se da je to što ljudi neće da se vakcinišu pre svega posledica toga što po televizijama i drugim medijima idu kojekakvi "stručnjaci" i pričaju kojekakve stvari, mnogo veći problem nego neki tamo mentol što kenja po svojoj emisiji koji veze s time nema. I sad su se kao setili pa hapse onu neku Jovanu zbog toga što širi antivakserske stavove a prošle godine se s time kandidovala na izborima kao programom bukvalno [roflmao]

ma brate, Brnaba izjavila nešto na fazon "ko je antivakser to je pretnja po nacionalnu bezbednost Srbije" 🙂

Link to comment
Share on other sites

On 4/1/2021 at 2:41 PM, Lucky said:

edit: setio sam se, daško i mlađa! 🙂 i oni su u jednom trentku bili na nekoj radio stanici poznatijoj.

Daško i Mlađa su bili na B92 na "vrhuncu slave", pre toga Radio AS.
Daško i Mlađa su carevi, dok su ti Dare i čmare retardi na nivou Kesića i Ivanovića

Edited by togFU
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, togFU said:

Daško i Mlađa su bili na B92 na "vrhuncu slave", pre toga Radio AS.
Daško i Mlađa su carevi, dok su ti Dare i čmare retardi na nivou Kesića i Ivanovića

E jeste AS radio sve pokušavam da se setim kako se zove taj novosadski radio 🙂  Ali vidiš ne sećam se uopšte da su radili na B92, mada sad nešto kao kroz maglul.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
3 hours ago, manson said:

Pojma nisam imao da ovako nešto postoji https://en.wikipedia.org/wiki/Pomato deluje kao najbolja biljka svih vremena 🙂

 

meni ovo i dalje deluje da jedna od ovih stvari mora da "pati" - il' je paradajz samo voda il' je krompir šupalj 🙂

3 hours ago, Debeli said:

Дашко јутрос измлаћен у НС штанглом.

koji bre daško? 🙂

Link to comment
Share on other sites

ovaj @Lucky postao senilni deda - pa daško iz "daško i mlađa", pominjali smo ih nedavno ovde.

Ja koliko znam, on ima poprilično ekstremno levičarske stavove, antifa i te fore... tako da me ne čudi mnogo to što ga je neko sa druge strane malo izmasirao metalnom šipkom.

Edited by togFU
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, togFU said:

ovaj @Lucky postao senilni deda - pa daško iz "daško i mlađa", pominjali smo ih nedavno ovde.

Ja koliko znam, on ima poprilično ekstremno levičarske stavove, antifa i te fore... tako da me ne čudi mnogo to što ga je neko sa druge strane malo izmasirao metalnom šipkom.

e, nisam deda, pomislih da je taj, ali onda rek'o što bi njega neko prebio osim ako ga nije pomešao sa ovim iz mentalnog razgibavanja :))

ali ujedno nisam ni zvao za ove stavove, mislio sam da je više ono tralala priča njih dvojice na nivou gorice i dragana :))

17 hours ago, Dule_smor said:

Lol ja procitao Drasko u NBS, pa gledam jel on nekoga izmlatio ili oni njega 😄

zato što se vakcinisao!

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Lucky said:

ali ujedno nisam ni zvao za ove stavove, mislio sam da je više ono tralala priča njih dvojice na nivou gorice i dragana :))

da dodatno pojasnim - daško je baš ono ekstremna levica, fazon kad vidi srpsku zastavu odmah pomisli "fašisti fuj srebrenica genocid", pisao kolumne za novosadske verzije N1 portala itd, naravno nije toliko ekstreman u emisijama mada se može skontati ponekad.

dok je Mlađa normalan i fin momak koji u slobodno vreme piše scenarije za Državni posao : )

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, togFU said:

da dodatno pojasnim - daško je baš ono ekstremna levica, fazon kad vidi srpsku zastavu odmah pomisli "fašisti fuj srebrenica genocid", pisao kolumne za novosadske verzije N1 portala itd, naravno nije toliko ekstreman u emisijama mada se može skontati ponekad.

dok je Mlađa normalan i fin momak koji u slobodno vreme piše scenarije za Državni posao : )

ah, onda je sve jasno 🙂

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Zwerko said:

Mislim da je jedan od razloga što su provalili da on stoji iza Twitter naloga Zapad Todorović sa koga se redovno napusavao sa tim desnicarskim likovima.

Ja sam to saznao onda kad je privođen nešto, valjda je bio napisao neki tvit koji se mogao protumatiči kao pretnja smrću Vučiću... al nešto mi se čini da je to bilo pre godinu-dve

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Zwerko said:

Mislim da je jedan od razloga što su provalili da on stoji iza Twitter naloga Zapad Todorović sa koga se redovno napusavao sa tim desnicarskim likovima.

zna se vec dve godine da je on iza tog naloga, pritom je zapad todorovic ugasen vec duzi period, ali da, zbog tog "delovanja" je dobio batine. iskreno, ocekivao sam da ce se desiti dosta ranije

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...