Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

4 hours ago, Debeli said:

danas rad od kuće, pa da razmrdam sabvufere...

kakva je ribetina bila ova Ivana.

Deda Drale sa "bek in `nam" ribama....

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Debeli said:

kakva je ribetina bila ova Ivana.

stvarno šteta da je strefila ta srčka ili šta god, više njih. ali i dalje peva bruka.

 

4 hours ago, Debeli said:

danas rad od kuće, pa da razmrdam sabvufere...

 

e kad je i nbs krenuo remote work znaš koliko je sati!

 

4 hours ago, Jose Jimenez said:

Epilog: Komunalci u 4 ujutru uklonili kamionom.

ahaha, zezaš? baš sam juče opet video vest oko toga ali je i dalje bilo kao "ne znamo šta se desilo" :))

Link to comment
Share on other sites

Nego, slabo sam nešto imao vremena u poslednjih par godina imao slobodnog vremena...deca mala, posao, žena...blabla...

Sta se desava, kazu ima neki virus, nema Vice na forumu, a ne vidim i da se igra basket na Adi...

Kad cemo taj basket?

😄

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Lucky said:

e kad je i nbs krenuo remote work znaš koliko je sati!

Nemoj tako, treba i pohvaliti, vidim da je od marta skinut Hong Kong sa liste poreskih rajeva i počeo da se primenjuje sa njima ugovor o izbegavanju dvostrukog oporezivanja 🙂 ok, verovatno malo NBS, malo Mali... ali uradiše nešto 🙂

 

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, absolute said:

Nego, slabo sam nešto imao vremena u poslednjih par godina imao slobodnog vremena...deca mala, posao, žena...blabla...

Sta se desava, kazu ima neki virus, nema Vice na forumu, a ne vidim i da se igra basket na Adi...

Kad cemo taj basket?

😄

ne može sad su opet žute trake na terenima! :))

7 minutes ago, manson said:

Nemoj tako, treba i pohvaliti, vidim da je od marta skinut Hong Kong sa liste poreskih rajeva i počeo da se primenjuje sa njima ugovor o izbegavanju dvostrukog oporezivanja 🙂 ok, verovatno malo NBS, malo Mali... ali uradiše nešto 🙂

 

a to što su te spasili od plaćanja kredita 3 meseca pa posle još 3 meseca to ništa? :))

Link to comment
Share on other sites

pa mi rimoutujemo već punu godinu.

19 minutes ago, manson said:

Nemoj tako, treba i pohvaliti, vidim da je od marta skinut Hong Kong sa liste poreskih rajeva i počeo da se primenjuje sa njima ugovor o izbegavanju dvostrukog oporezivanja 🙂 ok, verovatno malo NBS, malo Mali... ali uradiše nešto 🙂

 

tu smo da služimo narodu, zato se i zovemo NARODNA.

:)

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Je'l to Cineplexx pravi IMAX bioskop/salu u Srbiji? Baš poslaše neki mejl Kako su se upoznali IMAX i Cineplexx... i na kraju nastaviće se uskoro.

 

 

edit: da, kreće 25/03 https://www.cineplexx.rs/Content.Node/rs/events/_items/sonderevents/REVOLUCIJA_BIOSKOPA_.sr.php

tajming je bezveze, ali šta sad 🙂

Edited by manson
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, manson said:

Je'l to Cineplexx pravi IMAX bioskop/salu u Srbiji? Baš poslaše neki mejl Kako su se upoznali IMAX i Cineplexx... i na kraju nastaviće se uskoro.

 

 

edit: da, kreće 25/03 https://www.cineplexx.rs/Content.Node/rs/events/_items/sonderevents/REVOLUCIJA_BIOSKOPA_.sr.php

tajming je bezveze, ali šta sad 🙂

ne znam oklen si ali ako si iz bgd ne vidim kako si propustio milijardu bilborda i reklama po gradu za imax, bukvalno jedino što se reklamira.

a doduše nema teorije sad da ga otvore - ako ništa drugo i kad to urade, možda navuku još nekoga u onaj sablasno prazni tržni centar :)) živo me zanima kakve imaju promete radnje tamo 🙂

Link to comment
Share on other sites

On 3/17/2021 at 4:42 PM, Lucky said:

ne može sad su opet žute trake na terenima! :))

Jevreji na aparatima...

NIsam primetio, ovde kod mene na terenu se igra svaki dan kad je lepo vreme, znaci ne zadnjih par dana, ali cim malo ugreje, kapiram da se vracamo gde se stali 😄

Ja malo manje, doduse jer kolena u 45 godini slabije drze :c

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, manson said:

Nisam primetio 🙂 nedelje kada radim od kuće, izlazim samo do radnje, da bacim djubre i tako to 🙂 one kada idem na posao, valjda više i filtriram sve te bilborde pa ni ne obraćam pažnju 🙂 A u Galeriju još nisam išao 🙂 

pa pošto je bilbord posao evidentno kljoknuo totalno tokom prošle godine, što se primeti tako što je do juče stajao bilbord "nema koga nisam sreo" za beo tržni centar deda mraza a i za xiaomi telefone stoji od septembra, nije teško primetiti kad ih zapravo promene za nešto drugo :))

plus imaš sad ono BIG shopping bilborde itd, to sve koriste da im ne propadnu zakupljeni bilbordi ali kao što vidiš nema nijedne akcije već su generalni, a kako i ne bi bili kad ne rade tržni centri.

No odo' ja u drugu krajnost 🙂

U galeriju bukvalno treba da ideš samo "fenomenološki" da vidiš onolki tržni centar prazan.

4 minutes ago, absolute said:

NIsam primetio, ovde kod mene na terenu se igra svaki dan kad je lepo vreme, znaci ne zadnjih par dana, ali cim malo ugreje, kapiram da se vracamo gde se stali 😄

 Ja malo manje, doduse jer kolena u 45 godini slabije drze :c

moraš da uzimaš goveđi želatin! :))

igra se, skidaju sad sa svega opet, iako bi po pravilima kriznog štaba trebalo da je zabranjeno 🙂

Link to comment
Share on other sites

Ah, da...swe pohwale 😉

Kole je trenutno indisponiran...Kovid je dobio Koleta i pokušava da pobegne pre nego što sazna šta će se desiti u budućim Star trekovima...

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, absolute said:

Ah, da...swe pohwale 😉

Kole je trenutno indisponiran...Kovid je dobio Koleta i pokušava da pobegne pre nego što sazna šta će se desiti u budućim Star trekovima...

hahaha - taj scenario se nije smeo dogoditi. Iovako se ispostavilo da je covid isuviše mudar za nas ... sad će da postane neki ultron :))

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

Ću roknem i ovde, osećam da će biti korisno, a ne prati svako "Koji telefon" topik

Neki masovan fail je zavladao na Xiaomi, Samsung, možda i drugim telefonima, izgleda da je do Googleta, pucaju aplikacije redom. Ako vam se to dešava, treba naći aplikaciju andorid system webview i obirsati keš, podatke, disable, force stop i unistall updates, sve najgore im se najebati mile maljke i restartovati fon. Opciono praviti Huawei od blata, i preći na Ajfon. 😕 

Ja sad pustio ručno update webview aplikacije na svom Huawei P Smart Z, baš ću pratiti hoće li pucati.

Edited by millanče
  • Like +1 1

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, millanče said:

Ću roknem i ovde, osećam da će biti korisno, a ne prati svako "Koji telefon" topik

Neki masovan fail je zavladao na Xiaomi, Samsung, možda i drugim telefonima, izgleda da je do Googleta, pucaju aplikacije redom. Ako vam se to dešava, treba naći aplikaciju andorid system webview i obirsati keš, podatke, disable, force stop i unistall updates, sve najgore im se najebati mile maljke i restartovati fon. Opciono praviti Huawei od blata, i preći na Ajfon. 😕 

Ja sad pustio ručno update webview aplikacije na svom Huawei P Smart Z, baš ću pratiti hoće li pucati.

kod mene pakao takođe :)))

mislim, kod drugih koji me zovu, mi sa iphone nemamo te probleme!! imamo neke druge though 🙂

14 hours ago, Debeli said:

moj Šaomi nikakav problem nije iskusio. samo jedan automatski apdejt.

Keva ima Xiaomi (tj. Redmi), naravno zove u panici da joj se same gase aplikacije, dal je virus ili šta je, kako da se to reši. dal će sad da joj ukradu podatke! :))

Tog jutra zove ortak (Mi10T Pro) isto ne radi mi nijedna aplikacija sem Lidlove :))) 

haos. U suštini je ovo bilo:

https://9to5google.com/2021/03/23/android-apps-crashing-webview/

Link to comment
Share on other sites

Zvali su me i vlasnici Huawei telefona da me pitaju šta im je sa teleofnima, tako da je definitnvno samo do Google. Mi koje nije zezalo smo verovatno preskočili taj problematični update. Prv put u životu mi deluje kao pametna idjea probati preći na iPhone 🙂 Al ne mogu jer servisiram i preprodajem androide baš dosta. One day, maybe.

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, millanče said:

Zvali su me i vlasnici Huawei telefona da me pitaju šta im je sa teleofnima, tako da je definitnvno samo do Google. Mi koje nije zezalo smo verovatno preskočili taj problematični update. Prv put u životu mi deluje kao pametna idjea probati preći na iPhone 🙂 Al ne mogu jer servisiram i preprodajem androide baš dosta. One day, maybe.

ma 'de, pa ne treba zbog ovako jednog slučaja, nema smisla. 

dešavalo se i appleu da izda update koji jede bateriju ili brikuje neke telefone itd. 

skoro je čak bio neki mega bitan update koji je fixovao security breach koji nije bio nimalo naivan etc.

ali opet sa druge strane u najvećem broju slučajeva radi fino, stabilno ... no da ne otvaramo tu staru priču :)) Evo baš sad gledam ovih dana "slavim" 2 godine XS-a, sve je snappy kao prvog dana korišćenja, svi appovi rade kako valja ... jedino Mi home aplikacija kada uđem u čistač vazduha detalje pukne svakih 50% slučajeva npr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...