Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

37 minutes ago, beba isus said:

opa, kupuje se bmw vec?

audi ili mecka, bmw je za sabane!

27 minutes ago, manson said:

To nažalost većina aviokompanija radi, pošto kao tako te izadje jeftinije ta karta, nego da si samo u jednom pravcu uzeo... imaju oni tih pilićarskih fora, i treba sada da propadnu svi oni koji se takvim forama služe.

Čak znaju i da tuže putnike koji to rade 🙂 https://www.smartertravel.com/airline-sues-customer-for-hidden-city-ticketing/

 

ahaha kakva govna jebote

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

On 9/21/2020 at 11:36 PM, Vlada_ said:

posto je preorder preko games-a/gigatrona/koga god jedina varijanta uzimanja ps5 cim izadje 🙂

ma naravno da nije, imaš da nađeš na sto načina, jedino će biti baš hevi sa isporukama u startu, imam osećaj da ni preorder neće ispoštovati mnogi 😞

14 hours ago, Dule_smor said:

Jebote retardirana Air Serbia. Ako covek ima kupljenu povratnu kartu i zeli da je iskoristi samo u povratku, jer mu je iskrslo nesto (tipa hocu da oteram kola u Srb radi prodaje) ne moze to da uradi. Ili sam ja retardiran pa je to uvek tako bilo? Kako god, debilno je.

standard fora, stoji ti tamo u terms & conditions 🙂 

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, alfa said:

Ajde Dule, pomozi otadzbini sa jednom avio kartom. Sto evri nije nista za njemacku platu

Nije hteo ni besplatnu avio kartu onomad da leči Dragana i Miroslava, umesto Klausu i Hajdrihu što masira šuljeve...

Edited by Jose Jimenez
  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Dule_smor said:

Jebote retardirana Air Serbia. Ako covek ima kupljenu povratnu kartu i zeli da je iskoristi samo u povratku, jer mu je iskrslo nesto (tipa hocu da oteram kola u Srb radi prodaje) ne moze to da uradi. Ili sam ja retardiran pa je to uvek tako bilo? Kako god, debilno je.

Ne isti ali isto zajeb kod avio kompanija koji se desio ortaku:

Preko Swiss-a kupili karte on i zena, i njemu iskrsne nesto zadnji dan, i kao da odleti samo ona a on ce za par dana. I na aerodromu nisu pustili nju da se cekira bez njega, pa je morao da dodje do aerodroma, da se cekira, i posle otisao kuci, a sediste ostalo prazno. Kao, ne mogu da cekiraju samo jednu osobu, ako su kupljene karte za vise.

  • Like +1 1

"Choose life..."

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Dule_smor said:

Jbga, pisaj po sirotilji! Nego kad smo kod sirotinje, jel imamo nekoga u katastru u BGu, opstina Zvezdara, treba da mi se pogleda neki podatak o osnovi uknjizenja, a zbog usrane korone ni ja ni sestra nismo mogli to da dobijemo telefonski/postom. Vodim na rakiju kad dodjem u otadzbinu!

Jel si probao na https://katastar.rgz.gov.rs/eKatastarPublic/PublicAccess.aspx

Link to comment
Share on other sites

Dva nova laptopa solidna stigla u firmu, HP Probook i Lenovo Thinkpad, oba nakon update i nekog restarta sami od sebe, bez da me išta pitaju i da išta o tome znam  sami sebi flešovali fakin bios i to bili na bateriji samo... Pritom Lenovo i izdefaultovao neka od boot legacy/uefi/security podašavanja, nije bilo boot uređaja, bilo malo povuci-potegni da se namesti šta mu odgovara da butuje sistem kako je fabrički došao i instlairan. Horor.

Edited by millanče

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Ma može, nego me preseklo da moram i o tome da mislim još. Ako sam korsinik običan bez IT nad sobom, kupim sebi laptop, on mi sam fleša BIOS, i ja treba unapred to da znam i da se čuvam. Jebeš ga, ne ide mi u glavu nikako logika.

Edited by millanče

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

On 9/28/2020 at 3:27 PM, millanče said:

Dva nova laptopa solidna stigla u firmu, HP Probook i Lenovo Thinkpad, oba nakon update i nekog restarta sami od sebe, bez da me išta pitaju i da išta o tome znam  sami sebi flešovali fakin bios i to bili na bateriji samo... Pritom Lenovo i izdefaultovao neka od boot legacy/uefi/security podašavanja, nije bilo boot uređaja, bilo malo povuci-potegni da se namesti šta mu odgovara da butuje sistem kako je fabrički došao i instlairan. Horor.

Mi kupili za firmu Lenovo laptop, out of box ne radi touchpad :)) Posle jednog dana u firmi otišao je na servis i sad čekamo ... ofc može povrat jer ne radi ali to iz nekog razloga je sad kompleksnija stvar, ali brate... servis (PIN) se ne javlja već 4-5 dana znači nije softver 🙂

Link to comment
Share on other sites

 

17 minutes ago, Lucky said:

Mi kupili za firmu Lenovo laptop...

Ne znam koji Lenovo ste kupili, generalno sve ono jeftinije je krš od njih, a i od svih (Dell Inspiron a sad je i Vostro krš, HP 15, 250, manje više svi Asusi i Aceri su krš otprilike), ali mi uzeli ovaj Thinkpad L590 skoro K eura, počeo treći dan u radu da se gubi ssd i restart, pa ga nema u BIOS-u, pa restart, pa ga ima, i radi pola dara, pa opet taj restart... Gasio sam ono da gasi hard posle x minuta u WIndowsu, flešovao BIOS i sve neke firmvere koje sam našao na Lenovo support, valjda će pomoći, pratimo. Redovono gasim onaj Fast startup jer ujebe razne mašine samo tako. Serem se i u Lenovo i Microsoft i njihov produkt kad moram da krpim i gasim za njima trista kuraca da bi radilo kako treba, a sad još moram i da pazim da ne krene da flešuje BIOS sam od sebe pre neho što rešim da izvadim bateriju ili tako nešto.

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, millanče said:

 

Ne znam koji Lenovo ste kupili, generalno sve ono jeftinije je krš od njih, a i od svih (Dell Inspiron a sad je i Vostro krš, HP 15, 250, manje više svi Asusi i Aceri su krš otprilike), ali mi uzeli ovaj Thinkpad L590 skoro K eura, počeo treći dan u radu da se gubi ssd i restart, pa ga nema u BIOS-u, pa restart, pa ga ima, i radi pola dara, pa opet taj restart... Gasio sam ono da gasi hard posle x minuta u WIndowsu, flešovao BIOS i sve neke firmvere koje sam našao na Lenovo support, valjda će pomoći, pratimo. Redovono gasim onaj Fast startup jer ujebe razne mašine samo tako. Serem se i u Lenovo i Microsoft i njihov produkt kad moram da krpim i gasim za njima trista kuraca da bi radilo kako treba, a sad još moram i da pazim da ne krene da flešuje BIOS sam od sebe pre neho što rešim da izvadim bateriju ili tako nešto.

Iskreno, od većine novijih laptopova na kojima sam imao prilike da radim jedino je Lenovo po kvalitetu izrade držao neki nivo pa čak i ovaj što ne radi touchpad jednostavno deluje da je malčice makar "skuplji" u izradi nego ostali. Ajde da kažemo relikt toga što su uzeli thinkpad ceo pa pokrali know how. Možda sam već pisao ovde, pazarili smo bili prošle godine DELL G5 - to je kvalitet gori nego Acer u najgorim danima. Plastika krš, svira kao džambo džet, katastrofa, ASUS odavno više ne gledam otkad imam "redaljku" da je svaki riknuo koji smo imali ... 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, sttevann said:

Kako divni komentari za Lenovo, sad me plasite 😄
Ja narucio direktno sa lenovo sajta, napakovao neku custom masinu na postojeci Thinkpad P14s, cekam da mi stigne danas/sutra.

 

ma biće dobar, nije da imaš alternativu :))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...