Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Da li postoji neki domaci web portal za vesti koji ne probegava klikbejt formatu? Ne mogu vise da gledam "prva druga rec OVO", NECETE VEROVATI treca cetvrta rec" i "SESTRICINA NASE POZNATE nebitna odrednica ZAPALILA ime zapaljene odrednice" ?

Iskljucuju se kurir, informer, mondo, blic i sva ostala zgadija koja je preuzela doticni model poslovanja.

  • Like +1 1

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Sting said:

Da li postoji neki domaci web portal za vesti koji ne probegava klikbejt formatu? Ne mogu vise da gledam "prva druga rec OVO", NECETE VEROVATI treca cetvrta rec" i "SESTRICINA NASE POZNATE nebitna odrednica ZAPALILA ime zapaljene odrednice" ?

Iskljucuju se kurir, informer, mondo, blic i sva ostala zgadija koja je preuzela doticni model poslovanja.

 

18 hours ago, Ребел said:

Пробај НовуС и Н1.

Nevezano za uređivačku politiku, vidim da je i Nova krenula sa "nećete verovati" i show-biz temama, baka prase, ovaj glumac bio sa ovom itd itd. Jednostavno svako kroz vreme pređe na tu stranu ako pretentuje da ima ikakvu posetu i samim tim generiše zaradu na svom portalu. Ko ne ide na to zadrži se na ne-clickbait temama ali onda tu nemaš posetu dovoljnu za monetizaciju.

Link to comment
Share on other sites

rekao bih da je b92.net takodje skroz ok portal. istina tu klikbait dolazi sa linkova na alo i sl..ali sam portal je po meni i dalje veoma dobar. i rekao bih da nije ni otvoreno na strani vlasti - za razliku od televizije (iako domace tv stanice skoro da i ne gledam)?  

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, beba isus said:

dobro lucky ne moras da se pravdas 🤣

e kad bi makar tako bilo, pa da kažemo da imamo pare od toga neke!

4 hours ago, qwert00 said:

rekao bih da je b92.net takodje skroz ok portal. istina tu klikbait dolazi sa linkova na alo i sl..ali sam portal je po meni i dalje veoma dobar. i rekao bih da nije ni otvoreno na strani vlasti - za razliku od televizije (iako domace tv stanice skoro da i ne gledam)?  

nekada je i bio ok, više nije ... dosta guraju vlast priču ali nisu otišli na nivo alo/informer ali vrlo suptilno (nekad manje suptilno) guraju da je vlast kul i specijalizovali su se za to kako su drugi loši, posebno okruženje - cg, cro itd.

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Orange said:

Uplatih premium YT, sirotinjo skloni se!

jel ima neka korist od toga zapravo, osim da nemaš reklame?

znam da su oni imali onaj YT TV ali kapiram da to nije isto plus da ne nudi ništa spec 🙂

18 hours ago, voodoo_ said:

Ja plaćam Netflix a ni ne gledam ga, this is how we roll

jedno vreme sam se nosio mišlju, onda sam shvatio da ne znam šta će mi.

onda sam mislio kevi da uzmem da ima titlove lako, međutim shvatih da ni nema svih titlova a i ona je izmasterovala vremenom one popcorne i kako li se danas zovu. neka gledalica, šta god 🙂

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Lucky said:

jel ima neka korist od toga zapravo, osim da nemaš reklame?

znam da su oni imali onaj YT TV ali kapiram da to nije isto plus da ne nudi ništa spec 🙂

 

Meni jedino pada na pamet download opcija koja mi je zatrebala X puta, ali necu dam harac iz inata!

onda sam mislio kevi da uzmem da ima titlove lako, međutim shvatih da ni nema svih titlova a i ona je izmasterovala vremenom one popcorne i kako li se danas zovu. neka gledalica, šta god

kad si vec pomenuo titlove, da li znas ili mozda neko zna za neki sajt koji ima francuske titlove za nase filmove?

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

On 7/18/2020 at 12:28 PM, Vlada_ said:

jedno je bavljenje bakaprase temama, X jebo Y, a potpuno drugo su clickbait naslovi na steroidima koji bukvalno nemaju veze sa zivotom

nova.JPG

hm 🙂

3 hours ago, FATA said:

Meni jedino pada na pamet download opcija koja mi je zatrebala X puta, ali necu dam harac iz inata!

 

 

kad si vec pomenuo titlove, da li znas ili mozda neko zna za neki sajt koji ima francuske titlove za nase filmove?

download ima svaki torrent :))

za ovo drugo iskreno ne znam, ali bih otišao na neke grupe sa filološkog faksa ili škole ili tako nešto, verujem da oni to traže i imaju da bi učili francuski.

Link to comment
Share on other sites

On 7/17/2020 at 4:34 PM, Sting said:

Da li postoji neki domaci web portal za vesti koji ne probegava klikbejt formatu? Ne mogu vise da gledam "prva druga rec OVO", NECETE VEROVATI treca cetvrta rec" i "SESTRICINA NASE POZNATE nebitna odrednica ZAPALILA ime zapaljene odrednice" ?

Iskljucuju se kurir, informer, mondo, blic i sva ostala zgadija koja je preuzela doticni model poslovanja.

N1 i Politika. Jeste Politika načelno provladina, ali ima i dalje kvalitetne novinare. A spektar tema im je širok, pa može da se pročita nešto kvalitetno.

Nova S se profilisala kao antivladin tabloid - po treš skoru su tu negde sa Blicom.

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

Politiku pratim više od 15 godina onlajn, ali od dolaska Sonje Liht se Politika silnos survala, a od kad su smenili Smajlovićevu po drugi put, i uveli žestoku cenzuru komentara, upadljivo je plića, prozaičnija i nekvalitetnija. doveli su onog govnojeda Kozića na primer, pa su ga najurili posle 6 meseci, jer je pisao tekstove koji su ispod Informerovog nivoa. bila je nekad mnogo izbalansiranija, oštrija, ljuća, tamo si nekad mogao da čitaš najsuprotstavljenije stavove, na jednom akademskom nivou iznesene, ali danas nema više ni blizu kolumnista tog nivoa. ostao je izlapeli Bole Jakšić sa svojim izlivima i to je to.

  • Like +1 1

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, Jose Jimenez said:

N1 i Politika. Jeste Politika načelno provladina, ali ima i dalje kvalitetne novinare. A spektar tema im je širok, pa može da se pročita nešto kvalitetno.

Nova S se profilisala kao antivladin tabloid - po treš skoru su tu negde sa Blicom.

slavodobitno.JPG

kad sam stigao do slavodobitno ugasio sam :)) šta je bre ovo :))

20 hours ago, rbds said:

Kao da nam nije dosta lošeg programa.. 🤬

FB_IMG_1595430616620.jpg

SNS kontra za N1 i Novu 🙂

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Debeli said:

grozota.

spas je u uvođenju RTB1 i RTB2, kao nekad, prvo Jutarnji program sa nekim ko zna da priča srpski jezik, onda Znanje - imanje, par serija i filmova tipa Balkanske međa, Deca Kozare i Heroji sa Košara, Dozvolite da se obratimo, Lajmet u 1 popodne, TVNS vesti u 5, Slagalica, crtać u 7 i 15 i neka Dušanka Kalanj da pročita vesti u Dnevniku, posle neki filmić sa Zapada ali ne treš, nego recimo tipa fon Trir, ili serijal Belmondoa, pa sutra neki Kurosava, i u 11 Bože pravde i na spavanje. na RTB2 prenos Skupštine ako je ima, a ako nema, red Cuneta Gojkovića, red Mokranjca, u 8 uveče uključenje u Sputnjik vesti, neki visokobudžetni hit aktuelni film, Bože pravde i spavanje. posle 20 godina otvoriti i Treći kanal za omladinu.

čekaj bre draško, kako si propustio ceo naučno-obrazovni program - mislim da je to ključ toga što neke generacije nisu toliko retardirane kao neke druge generacije 🙂 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...