Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

1 hour ago, Ребел said:

Па иде ми на курац, јер је анонимно.

pa, nije kao da ima opcija ne-anonimno vicnuti, ne znam za sve ali ja sam te vicnuo u vise navrata, i nije da imam nesto licno protiv tebe pa te proganjam na svakom postu lulz, msm nikad mi se nisi ni obratio, ali cesto su mi tvoji komentari retardirani u smislu da si preagresivan bez neke ozbiljne podloge

jedan od retkih sa kojima se slazem je ovo trenutno kenjanje po sergeju na upt-u

Edited by mladenq
  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

Шта ти значи "без озбиљне подлоге"?

 

А друго, ја знам да сам агресиван и да серем у фацу нарочито онима који нису у стању логички да размишљају, а нападају друге. И онда типа псујем или шта већ, то разумем.

Неко ме јури по форуму и лупа ми минусе за смајли, за рендом неутралан пост, где мени неко каже нешто и ја одговорим. И вићује ми увек са закашњењем, типа, добијем минус на причајте од пре два дана, где ми је неко нешто рекао нешто као хехе и мој одговор је "него како!" и неко ми два дана касније залепи минус на то, тад сам постао уверен. Оно што ми смета је што та дебилчина, ко год да је, ако се не слаже не може да се суочи контраставом по било ком питању, него ми даје минусе на три дана старе постове.

Edited by Ребел
  • Like +1 1
Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Ребел said:

Шта ти значи "без озбиљне подлоге"?

a ne znam ti napamet postove, ali recimo u principu da lice na ovaj razgovor sa vladom o sergeju, ne navodis konkretno koja je mrlja u pitanju ali postoji sigurno (guglaj lol), i onda si agresivan kao da je to sto pricas dokazano kroz samu tvoju tvrdnju i kao da je jasno kao 2+2=4 a kao da je druga osoba nemoguci imbecil

naravno ovo sa sergejom nije najsjajniji primjer, jer kao sto rekoh gore, slazem se, i mislim da je dovoljno slusati ga 10min da se zakljuci da je kompletni imbecil, ali u nekim drugim slucajevima mi je to bio generalni utisak, nisi dovoljno jako dokazao/argumentovao stranu da bi bio toliko agresivan

pa i u ovoj situaciji, msm razumem frustraciju kad mislis da te neko anonimno progoni sa minusima, ali jbt, dobijas dislajkove na ruru u 2020 (ono trivijalnost rang 999), a reakcija ti je ko da...
 

Edited by mladenq
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, mladenq said:

a ne znam ti napamet postove, ali recimo u principu da lice na ovaj razgovor sa vladom o sergeju, ne navodis konkretno koja je mrlja u pitanju ali postoji sigurno (guglaj lol), i onda si agresivan kao da je to sto pricas dokazano kroz samu tvoju tvrdnju i kao da je jasno kao 2+2=4 a kao da je druga osoba nemoguci imbecil

Па зато што се овде ретко кад прича шта ментално захтевно и све је лако проверити и онда кажем ствари попут оних са УПТ сада и ако ми неко испадне Влада (што је најчешће, јер су људи генерално глупи), бмк баш да га бејбиситујем и водим ка одговорима и мислим да је ретардиран ако допушта себи да дискутује наводно са ставом о нечему о чему не зна ништа.

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Dule_smor said:

pa ok, al kako Laki bre nema kao admin, nemoguce da samo ja kao mod imam?

Priznajem, zbunio si sad i mene i sad zapravo moram da odem u admin panel. Nemam ja to ili ne znam gde je, ali očigledno svi moderatori to imaju a svi admini nemaju, što jeste glupo.

Izlupao sam okolo neke pluseve i minuseve da vidim kako zapravo radi i i dalje ne mogu da vidim ko je šta kome dao.

Tako da, nisi lud Dule, ko god je kao ti moderator može da vidi.

Screenshot 2020-07-10 at 09.29.58.png

U svakom slučaju sad ću da proverim.

15 hours ago, Dule_smor said:

pa ok, al kako Laki bre nema kao admin, nemoguce da samo ja kao mod imam?

moderatori mogu, super moderatori ne, admini ne, oni registrovani u prvih mesec dana od otvaranja foruma mogu, memberi ne. 

Kako bilo, nema razloga da samo neki vide a drugi ne - ili treba svi da vide ili niko, a pošto smo odavno imali priču na tu temu, ideja je da nema niko. 

e sad dule da si ćutao mogao si da uzimaš fee da otkrivaš ko je kome dao plus a ko kome minus!

a ko hoće da veruje da admini ne vide neka veruje ko sumnja neka sumnja šta ću vam ja - sad i definitivno niko ne vidi reputacije ko je kome dao, išao sam ručno kroz svaki level korisnika.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, f4ts0 said:

Kao vucic si strog

i pomalo lud!

3 minutes ago, sttevann said:

Da je Laki na celu drzave, ne da bi Kosovo bilo procisceno i srBsko, nego bismo imali i direktan izlaz na more od Dubrovnika pa sve do Krfa.

ne bih se ja time baktao sigurno - ministar odbrane @Dule_smor a "gradski menadžer" u tom ministarstvu odbrane @Debeli i svi problemi su rešeni, to je idealan kombo.

Link to comment
Share on other sites

Маро, дај ако мислиш да је коментар за плус, ако не мислиш и не треба.

Младене, могуће је, мада нисам сигуран, јер нас на форуму има 10 и реално је да било кога бк да то ради.

  • Thanks (+1) 1
Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Lucky said:

 

Kako bilo, nema razloga da samo neki vide a drugi ne - ili treba svi da vide ili niko, a pošto smo odavno imali priču na tu temu, ideja je da nema niko. 

e sad dule da si ćutao mogao si da uzimaš fee da otkrivaš ko je kome dao plus a ko kome minus!

 

Lale siso vrati mi ability...vidis kako nemam preduzetnicki duh:c

10 hours ago, Lucky said:

 

ne bih se ja time baktao sigurno - ministar odbrane @Dule_smor a "gradski menadžer" u tom ministarstvu odbrane @Debeli i svi problemi su rešeni, to je idealan kombo.

valjda ministar zdravlja, a Drale odbrane kao strateg amater!

  • Like +1 1

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, rbds said:

Dobro Božo, hoćeš da rešim bol i nepravdu tako što ću ti davati plusiće? 😋

Inače sam položila i poslednji ispit, diplomski će sam da se sprema.. Euforija je utihnula, jutros sam izašla iz skafandera skroz mokra. Ono nije humano.. 

bravo maro!

19 hours ago, mladenq said:

@Rebel haha, pa moguce da ti ljudi sad iz sprdnje daju jer pizdis toliko

naravno :))

 

19 hours ago, Ребел said:

Маро, дај ако мислиш да је коментар за плус, ако не мислиш и не треба.

Младене, могуће је, мада нисам сигуран, јер нас на форуму има 10 и реално је да било кога бк да то ради.

nema 10 to ti govorim sve vreme 🙂 možda ima 10 koji postuju ali way more onih koji čitaju - i ulogovani su i imaju mogućnost pluseva i minuseva. na kraju krajeva ja sam sa nekima koji ne postuju komuniciram PM-om na neke desete teme.

18 hours ago, Dule_smor said:

Lale siso vrati mi ability...vidis kako nemam preduzetnicki duh:c

On 7/10/2020 at 10:46 AM, Lucky said:

haha pa jbg, stvarno je ideja ili svi ili niko 🙂 ovako je malo glupo 🙂

18 hours ago, Dule_smor said:

valjda ministar zdravlja, a Drale odbrane kao strateg amater!

ne znam, nekako ti mi odaješ jači utisak za tog što je na papiru ministar, ne bih smeo da poverim draletu to tek tako, on bolje ovako sa pozicije 2 da gruva!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...