Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

真实使馆及留信网认证毕业证成真实使馆及留信网认证毕业证成真实使馆及留信网认证毕业证成真实使馆及留信网认证毕业证成
真实使馆及留信网认证毕业证成真实使馆及留信网认证毕业证成真实使馆及留信网认证毕业证成真实使馆及留信网认证毕业证成
真实使馆及留信网认证毕业证成真实使馆及留信网认证毕业证成真实使馆及留信网认证毕业证成真实使馆及留信网认证毕业证成

stize pomoc iz bratske kine i za rur!!!!

hvala bratu si djin pinu!

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Debeli said:

NBS izmenila propise: Učešće u kreditu za prvi stan smanjeno na 10 odsto

evo za Alfija, čut je glas njegov i nevidljiva ruka mu otvara vrata.

Quote

Bez obzira na to što banke i dalje u skladu sa sopstvenim procenama mogu prilikom odobravanja stambenog kredita zahtevati i veće učešće, očekivanje od novog propisa je stimulisanje konkurencije na tržištu stambenih kredita i olakšan pristup građana kreditima za kupovinu prvog stana.

Kao i sve sto funkcionise kod nas uvek postoji ono "ALI"

Edited by FATA

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

tržište će se zaista postarati. danas su kamatne stope jednocifrene i to u dinarima, a pre 15ak godina su bile desetine % na evre. to je tržište, između ostalog.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Edeste. Jedno noob pitanje za rurovce pro svetske putnike. Do sada nikad nisam presedao kad sam putovao avionom, pa me zanima jel sat vremena dovoljno za presedanje? Ok naravno da zavisi od guzve, aerodroma, gde su terminali, eventualnog kasnjenja itd. Opet kapiram da ne bi stavili ponudu sa 1:05 vremena za presedanje da je nedovoljno, aerodrom u Becu je u pitanju. Jel ima neko iskustva sa presedanjem tamo, ne deluje mi da je bas neki ogroman aerodrom kao Frankfurt ili Istanbul pa da coveku treba pola sata da pesaci do terminala.

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dovoljno je.  Da je ispod 50 i da prolazis kroz pasosku pa da se zabrines... Ovako bez da se brines i da zuris, lagan djir.

Inace ovo sto pominje nepismeni moze da se desi, ali koliko ja imam iskustva i kad kasni prvi let znaju da ga nagaze pa da stignu na vreme tako da ako nije cuka kasnjenja nema da se brines.

Sta se meni desilo... Prosle godine bio do kine poslom i trebao da letim iz Xiamena - Sangaja let treba da traje 2:20. E sad u Kini su kasnjenja redovna i mozes samo da se molis da vojska ne prelece tvoj grad inace mozes da budes blokiran i ceo dan. Medjutim taj let od 2:20 je nekako uspeo da traje 1:00 i dalje ne znam kako. Cisto da znas kad let kasni da nije zato sto ne moze nego zato sto nece! 🙂

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

knap je po meni, a Švehat nije mali aerodrom. bilo kakvo kašnjenje prvog aviona, ili bilo kakav glič tokom presedanja, što reče Nepismeni i mašiš avion. ako je sve ok 1 čuka bi trebalo da je dovoljna.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Hmm, ajd razmislicu onda dal da rizikujem, nije ni ista kompanija, onda se sam snalazim za sledeci let ili kako? Ma cimanje mi je odavde do Frankfurta, odatle ima svaki dan direktni, al dok dodjem min 2 prevoza i 4 sata...zato Luxemburg na 40km, ali presedam u Becu sa tih 1h i 5min...

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Koje kompanije su u pitanju? Ako su kod shering izdace ti kartu na checkinu odmah, ako si kupovao preko skajskenera pa ides i wizz-ryan onda moras i kod njih mada opet zavisi da li imas prtljag da cekujes dole? Ako nemas onda mozes odmah na gejt i barkod na telefonu, ako imas onda moras da preuzmes prtljag pa da se cekujes opet u becu... 

P.S. Ako ti je cena karte marginalno jeftinija preko skajskenera i ostalih agencija preporucujem ti da uvek kupujes direktno sa sajta avio kompanije jer tih par eura sto ustedis, jednog dana kostace te puno stresa!

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

A cek, zar prtljag koji ide dole ne prebacuju oni iz aviona u avion sve zajedno? Ako treba da ga podizem pa ponovo checkinujem onda nema sanse za sat vremena da stignem. Na onim trakama nekad preko pola sata cekas da izadje tvoj kofer. Btw, nisam jos uzeo kartu, evo sad gledam, ipak jeste ista kompanija, Austrian airlines.

edit, pise ovo, to znaci da garantuju kao?

Stop duration: 1h 5'
Connection covered by Austrian Airlines

edit2, ispada da nije ista kompanija, sad proverih na sajtu austriana:

OS7086 operated by Luxair

OS737 operated by Austrian Airlines

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

prebacuju ako kupis kartu istog prevoznika (ili kod sheringa) tako da si kul, ali ako uzimas preko agencija tipa skajskener-momondo oni neretko prave ludacke kombinacije sa prevoznicima koji nemaju veze sa vezom pa u nekim situacijama moras cak i da menjas aerodrom lol

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

Meni je u Moskvi jako kasnio avion ali su nas uredno sacekali jer je bila ista kompanija,s druge strane zaboravili su da prebace prtljag pa su mi sutra dan poslali drugim avionom,to je uglavnom dovoljno vremena ali ne znam kako to ide kad nisu isti prevoznici,a kod prtljaga uvek proveri da li je self transfer ili to oni sami rade a cak ni tada nisi siguran kao u mom primeru gore

Link to comment
Share on other sites

On 4/6/2020 at 7:43 PM, deK!sa said:

Што се тиче спортског садржаја, СББ је годинама био испред Телекома јер су од релевантних ствари држали Премијер лигу, Ла лигу, и Евролигу+НБА, наспрам Телекомових Италијана, ЛЕ и ЛШ. Кажем релевантних, јер ствари попут Француза, Холанђана па и НФЛа итд. и нису толико битне за највећи број корисника. Собзиром да им је Телеком узео НБА, а ако је и даље планирано продавање Телекома као фирме ја се не бих чудио да се испрсе и купе Енглезе/Шпанце како би повећали број корисника, што ће сигурно довести да тога да се многи определе пре за Телеком.

Арена/ Телеком узели Шпанце и Португалце

https://www.novosti.rs/vesti/naslovna/ekonomija/aktuelno.239.html:870283-Portugalsko-prvenstvo-vec-od-ove-a-spanska-liga-od-sledece-jeseni-Direktor-Telekoma-Srbija-Vladimir-Lucic-otkriva-vruce-planove-i-gde-ce-ljubitelji-fudbala-moci-da-prate-Real-i-Barsu

Link to comment
Share on other sites

probao paintball prvi put, bas jaka prica, iako smo igrali na autokomandi koja sad deluje kao sranjkast kvalitet + dranje, ali jebiga, prvi put, nebitno.

sad malo istrazujem, http://www.paintballpark.rs/?lang=en - mnogo bolja ponuda, 3 terena koja izgledaju odlicno, na otvorenom + trava.

ako ima nesto bolje, javljajte

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Probaj i Airsoft ako ti se ukaže prilika - sličan je fazon s tim da su puške malo bliže ovim realnim plus nemaš onaj veliki kanister sa kuglicama koji ti malo sjebava balans prilikom gađanja. Ja bio pre nedelju dana na nekom terenu u Železniku u šumi, super zajebancija. Recimo mi smo plaćali 1600 din 2 sata sa neograničenim brojem metaka što je po meni čak i bolja vrednost od Paintballa gde se uvek štekam za kuglice (pogotovu ako mi fazon 15 minuta pred kraj ostane malo pa mi glupo da dokupljujem). Jedino što nam ovaj lik reče da su bukirani za dosta vremena unapred :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

@Zwerko bacam ti na PM link ka Discordu gde se organizuju naše partije airsofta. Generalno uvek ima mesta, mečevi su 20ak na 20ak, a upad je 1200RSD sa neograničenim kuglicama.

Samo da napomenem da je airsoft manje takmičarski od paintballa - pošto nema načina da se verifikuje pogodak, mnogo je važnije da se ima ekipa koja igra časno.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...