Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

ovo je toliko stara slika... neka tetka istokuje a vi se primate.

muškarcima možda nisu manji penisi u proseku, ali svakako u proseku je sve manje muda.

@Dule_smor, ispravi me ako grešim, ali skoro je bila vest da su američke vi[edecenijske studije (analize dugih serija podataka) pokazale prosečan porast ženskih hormona u muškoj populaciji. naravno ima mnogo objašnjenja i uzroka i posledica iz uglova svih mogućih nauka, ali sama naučna činjenica je zanimljiva po sebi.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Ta vest je odavno bila, nisam ispratio pricu koliko je tacna i relevantna. Mada je sad doslo vreme da covek vise ni u sta nije siguran, sve se moze narihtati kako kome odgovara. Da ne pomislite da sam postao paranoik, ali zaista je tako, recimo za ozbiljne klinicke studije o lekovima je dokazano da su fingirane ili nastelovane, sta covek onda vise da misli. Pricao sam vam kako se u Nemackoj salju ljudi na operacije bez pravih indikacija da bi se uzeo novac od zdr.osiguranja itd, to su samo sitnice za koje znam, stvarno je mafija u pitanju sto rece jedan profa ovde. A ja se malo salim, znate da nisam u tom 'neoliberalnom, lgbt, feminaci, tolerancija prema svemu osim ako se neko ne slaze sa nama' fazonu, cak mi se gadi cela prica. Tako da sam u tim stavovima cak blize Jovaninom misljenju, iako se ne bih mogao sloziti potpuno naravno. Govorim samo o ovome gore pomenutom, njena prica o vakcinama mi je vec degutantna blago receno. A zanimljivo je da je tu pricu o nelegalnosti obavezne vakcinacije pocela da fura tek kad su njena deca trebalo da budu vakcinisana, ranije je bolela djana. Elem, evo malo da se opustite i kazete koga bi pre jebali heh.

100388487_299042104778739_70835260475928

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ко изгледа овако као на приказаној слици?

 

Претпостављам да је већина на форуму близу 100+ кг или близу.

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

On 5/22/2020 at 12:47 PM, Dule_smor said:

Kostunica hakovao Lakijev nalog!

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 

bukvalno prvi put čujem a kao pratim vesti tu i tamo čisto da ne budem u totalnom mraku!

btw, jutros bajko opušteno vozi suprotnim smerom u Ustaničkoj tamo u onom delu od Južnog Bulevara / Autokomande ka specijalnom sudu, gde je onaj "zavoj" tj. krivina nešto veća. Presekao sam se. I onda pošto tu stvarno nema toliko vozila trebalo mu je neko vreme to da skapira i onda je pred sam južni uzeo da okreće polukružno. Srećom pa nije bio semafor pustio ljude u tom smeru jer tamo gde je nepregledno bukvalno ga ne bi videli.

Kapiram da je zapravo probao da se isključi sa autoputa kod vatrogasaca tamo pa onda mislio da je ustanička dvosmerna i skrenuo na levo 😞

On 5/24/2020 at 4:07 PM, Dule_smor said:

Pricao sam vam kako se u Nemackoj salju ljudi na operacije bez pravih indikacija da bi se uzeo novac od zdr.osiguranja itd,

zar nema toga svugde? samo se tripujemo ili ne znamo jer nismo "tamo negde" pa se onda kao iznenadimo svi kad ispadne da nije baš "samo u srbiji" ? 🙂

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, Ребел said:

Је л' легло некоме 100е?

ja znam jednu osobu, još prvog dana.

a po redovima čak i ispred bankomata koje nisam video ni pred novu godinu, rekao bih da ih ima još - ili možda idu na blef da provere da li je leglo pa ako "pusti" bankomat pare, leglo je 🙂

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, fikser said:

Ako je tako, nije im najpametini potez. Ne znam da li je to uvela jos neka banka, ali Inteza vec duze naplacuje proveru stanja na bankomatu, tipa 50 din.

ma zezaš me? ovo stvarno banke naplaćuju? i to još 50 dinara?

pa to je za građanske nemire 🙂 šta radi ovaj draško u toj nbs?

Link to comment
Share on other sites

U Erste je cini mi se 10 din. provera stanja na bankomatu lol.

Sad kad malo bolje razmislim, mozda je cak i ok da naplacuju, jer da je 0 din. onda bi neki ljudi proveravali svaki dan i pravili redove bespotrebne, plus bi besplatno "trosili" bankomat (izlizani dugmici fazon), tako da mu to dodje kao neki trosak amortizacije. Al 50 din je malo previse ipak.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...